ЗБІР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО


Шановні мешканці Долинського району!

Районна державна адміністрація та районна рада ініціює збір гуманітарної допомоги для бійців до різдвяних свят, який буде відправлено волонтерами Долинського району в зону проведення АТО.   

Усі небайдужі можуть долучитися до благодійної акції і допомогти зібрати до 11 січня 2018 року продукти харчування, теплий одяг та взуття, засоби гігієни, медикаменти нашим мобілізованим. Місце збору – фойє районної державної адміністрації та районної ради (вул. Соборності України, 28).

Давайте разом додамо нашим захисникам святкового настрою!

Шановні мешканці Долинщини!

Прийміть сердечні вітання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Щиро бажаю відзначити Різдвяно – Новорічні свята у духовному піднесенні, зі світлими помислами, щирою радістю.

Хай гарний святковий настрій збережеться у ваших серцях упродовж всього наступного року, а щедра доля наділить вас і ваші родини міцним здоров’ям, особистим щастям, взаєморозумінням і любов’ю.

Нехай 2018 рік виправдає найкращі надії і прагнення, принесе доста таток, мир і добробут вашим сім’ям. Хай завжди з вами буде Господь Бог, а дорогу у майбуття осяває яскрава Різдвяна Зірка.

         Голова районної державної адміністрації С.Омельченко

 

Шановні працівники архівних установ району!

Щиро вітаю вас із професійним святом !

Минають роки і документальні пам’ятники залишаються єдиними свідками історії. Ви дбайливо зберігаєте пам'ять про звершення, відкриваючи для поколінь невідомі сторінки історії, оцінюючи дані через призму багатого досвіду минулого.

Архіви сьогодні – це надійна гарантія того, що пам'ять залишається живою. Втілена в архівних документах, вона зберігає позитивний та негативний досвід діянь попередників. 

Щиро зичу щастя, благополуччя, міцного здоров'я, професійних успіхів і удачі у всіх Ваших починаннях!

Голова районної державної адміністрації С.ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні енергетики району!

Щиро вітаю з професійним святом  -

Днем енергетика!

Ваша професія  - шанована і багато до чого зобов’язує – адже в сучасному світі енергетична галузь є основою процвітання суспільства.

Тепло і затишок у кожному домі, безперебійне постачання електроенергією лікарень, шкіл, установ, організацій та підприємств, - досягається вашою нелегкою працею.

За будь-яких умов, незважаючи на час і не шкодуючи сили, ви надійно та безперебійно постачаєте електроенергію для всіх споживачів району.

За кожним досягненням галузі стоїть високий рівень відповідальності, високих професійних навичок у поєднанні із пильністю, самовіддачею кожного – від рядового енергетика до керівника підприємства.

Бажаю надійної, стабільної та безаварійної роботи, життєвого оптимізму, миру, міцного здоров’я, незгасаючої енергії!

Голова районної  державної адміністрації  С.Омельченко

 

Шановні мешканці Долинщини!

Від щирого серця вітаю всіх з Днем Святого Миколая Чудотворця!

В цей день навіть дорослі починають вірити в дива, а діти з нетерпінням чекають на подарунки.

Нехай це свято наповнить ваші домівки щастям, теплотою і добром, а Святий Миколай вселить в нас любов, благословить на добрі справи і подарує віру в справдження найзаповітніших мрій!

Достатку, затишку, душевного родинного тепла та миру всім нам! 

Голова районної державної адміністрації С.Омельченко

Шановні адвокати району! 
Щиро вітаю вас  із професійним святом – Днем адвокатури!

За своєю природою адвокатура є одним із інструментів демократичного суспільства, бо виконує найважливішу функцію – захищає права і законні інтереси громадян та юридичних осіб.

Ваш професіоналізм та відданість справі сприяють утвердженню  принципу верховенства права, посиленню захисту прав і свобод громадян.

Зичу вам миру, міцного здоров’я, творчих успіхів, сил та наснаги у правозахисній діяльності!  

Голова районної державної адміністрації  С.ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні державні виконавці!
 
Щиро вітаю вас із професійним святом –
Днем працівників державної виконавчої служби!
Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, що потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.  
Нелегку професію обрала для вас доля, визначивши велику спільну мету – зробити суспільство кращим, забезпечуючи реалізацію державної політики у сфері виконання рішень суддів та інших органів.
Сьогодні на вашу службу покладено завдання, направлені на підвищення соціально-економічного стану як громадян, так і держави в цілому – організовувати своєчасне, повне і неупереджене виконання рішень відповідно до законів України.
Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, плідної праці, щастя, успіхів, достатку у ваших оселях, нових професійних перемог!
Голова районної державної адміністрації
С.ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні судді,  працівники апарату, ветерани! 

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників суду!

У період стрімких змін у житті нашого суспільства працівники судової гілки влади з гідністю несуть своє високе звання , залишаючись гарантом захисту прав, свобод та інтересів земляків.

Переконаний, що авторитетний і високопрофесійний суддівський склад нашого району і надалі докладатиме максимум зусиль задля зміцнення демократичних засад судочинства, забезпечення незалежних, неупереджених і справедливих судових рішень, що виносяться іменем держави.

Тож нехай цю почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети – утвердження верховенства права!

Бажаю миру, витримки та сили духу, міцного здоров’я, великого людського щастя вам і вашим родинам, благополуччя і злагоди.   

Голова районної  державної адміністрації

С.ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні земляки  - ліквідатори аварії на ЧАЕС!

 
14 грудня, у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком  Чорнобильської АЕС Україна вшановує рятівників, котрі ціною свого життя і здоров’я зупинили ядерну небезпеку Чорнобиля.
Саме у цей день урятоване людство віддає шану вам, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, мужнім, самовідданим людям.
Я дякую за ваш героїзм, хоробрість, відданість службовому обов’язку. Ви врятували світ від смертельних променів радіації і подвиг цей неоціненний. 
Зичу міцного здоров’я на довгі роки, благополуччя і достатку, миру, здійснення мрій і сподівань.  
Голова районної державної адміністрації  
С.ОМЕЛЬЧЕНКО
 

Шановні працівники та ветерани місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!

Прийміть мої щирі  вітання  з Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову Долинщини , області, держави.  

Нехай надійними супутниками вам стануть розуміння і підтримка всіх територіальних громад.

Бажаю вам миру, міцного здоров’я, щастя, добра, нових звершень. Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, надасть натхнення для подальшої праці на благо людей  для розвитку нашого району!

Хай береже Бог ваші родини та Україну!

Голова Долинської районної державної адміністрації 

С.ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні ветерани і військовослужбовці

Збройних Сил України!

Дорогі долинчани – учасники АТО!

Щиросердно вітаю вас із професійним днем!

Збройні Сили України - надійна опора державності, якими пишається наш народ! Сьогодні ми перебуваємо на історично важливому етапі – наше покоління є очевидцем і безпосереднім учасником становлення справжнього українського війська, що демонструє зразки героїзму, відданості народові та вірності присязі.

Висловлюємо глибоку вдячність всім, хто причетний до військової справи, хто своїм служінням у Збройних Силах України вселяє впевненість кожного громадянина в збереженні найціннішого для кожної держави – незалежності, територіальної цілісності, віри в безпечне майбутнє.

Щиро бажаю вам, всім нинішнім і майбутнім захисникам рідної землі, ветеранам, їх сім’ям, близьким і друзям міцного здоров’я, добра, злагоди і достатку, а головне – мирного неба і благополуччя.

Голова районної державної адміністрації   

С.ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні працівники  районного відділу статистики!

Щиро вітаю вас із професійним святом –

Днем працівників статистики!

Реальний стан соціально-економічного розвитку Долинського району відображає статистика. Тому перед вами стоять складні завдання – забезпечити об’єктивну оцінку, широку гласність результатів соціально-економічних перетворень, можливість доступу всіх членів суспільства до різноманітної статистичної інформації. 

Ваша наполеглива, відповідальна праця є надзвичайно важливою загальнодержавною справою. 

Переконаний, що і надалі ви будете добре виконувати поставлені завдання, демонструючи глибокі фахові знання, досвід, відданість своїй професії.

Бажаю міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, добра і благополуччя в сім’ях.

Голова районної

державної адміністрації  С.ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні волонтери району!

Щиро вітаю вас із Міжнародним  днем  волонтера!

Волонтери Долинщини  - справжні патріоти рідної землі. Вони  не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Впевнений  - кожен мешканець  району вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям на Сході України.

Від усієї душі вітаю всіх учасників волонтерського руху в районі, бажаю життєвої наснаги, невичерпного оптимізму й віри у завтрашній день.

Будьте щасливі і наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

Голова Долинської районної

державної адміністрації С.ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні жителі району з обмеженими фізичними можливостями !

Прийміть найщиріші вітання  з нагоди Міжнародного дня інвалідів!

Цей день нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми маємо допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей.

На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає.

Хочу подякувати всім, хто опікується інвалідами. Адже надання їм щоденної підтримки і допомоги – реальний вияв людяності, любові до ближнього, милосердя.

Бажаю усім миру, міцного здоров’я, щастя, добробуту і родинного затишку.

Голова районної державної адміністрації 

С.ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні працівники Долинського відділу

Олександрійської місцевої прокуратури!

 

Щиро вітаю вас із професійним днем!

Обравши цю відповідальну професію, кожен із вас свідомо став людиною, яка чесно і сумлінно має служити високим ідеалам правової держави, бути взірцем чуйного ставлення і високого фахового рівня у відносинах з громадянами. Своєю безкомпромісністю, чесністю та професіоналізмом в роботі ви зробили вагомий внесок у розбудову нашої держави, заслужили визнання й повагу  в суспільстві.

Зичу  вам мудрості, мужності й наполегливості у відстоюванні конституційних надбань нашого народу.

Нехай завжди вас оточують любов та турбота рідних, прихильність друзів і колег, а одержимість та тверда віра допоможуть втілити в життя всі мрії і сподівання.

Голова  районної  державної  адміністрації          С.ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

 

Шановні жителі Долинщини!

25 листопада українці вшановують жертв Голодоморів, зокрема найстрашнішого голоду 1932-1933 років.

Досі не віриться, що таке могло бути в Україні, яка в усі часи славилася щедрими врожаями на зерно. І ось раптово зник хліб, люди залишились без зернини…Найчорніший час в історії нашої країни. Це був не голод, а голодомор.

Я звертаюсь до всіх жителів Долинщини: у вікнах своїх будинків, на вулицях міста , селища і сіл, у пам'ять про померлих від Голодоморів о 16.00 запаліть свічки. Нехай думка про всіх невинно знищених згуртує  живих, дасть силу та волю, мудрість і наснагу зберегти Україну заради життя поколінь.

Голова Долинської районної

державної адміністрації С.ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні жителі Долинщини!

Вчетверте 21 листопада ми з вами відзначаємо День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року).

Цього дня  кожен українець вшановує патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Низько вклоняємось героям Небесної Сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Вшановуємо мужніх патріотів, які віддали життя за незалежність України в зоні АТО.

Кожен з нас повинен згадати про загиблих патріотів, адже пам’ять про героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов’язком є будування нової, процвітаючої та незалежної Української держави.

Бажаю мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту вам та вашим родинам.

Голова Долинської районної державної адміністрації  С.ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні працівники сільського господарства, ветерани галузі!

Прийміть  мої найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята– Дня працівників сільського господарства!

Цей  хліборобський рік для  вас видався нелегким, сповненим щоденними випробуваннями та непередбачуваними ситуаціями.

Ви  з честю витримали всі іспити, показали  свою спроможність гідно відповідати на виклики сьогодення, і вкотре вийшли переможцями.

Щиро дякую вам, працівники сільського господарства, за любов до землі, мудрість і витримку. У ці святкові дні зичу вам і вашим родинам  миру, міцного здоров’я, благополуччя, злагоди, гарної погоди і наснаги на нові звершення.

Нехай у кожної сім'ї буде хліб і до хліба. Нехай долинські ниви і надалі радують нас щедрими врожаями.

Голова Долинської районної

державної адміністрації С.ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні працівники радіо та зв’язку !

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята –

Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Радіо нашого регіону – це поєднання високих технологій і самовідданої творчої праці журналістів, редактора, операторів – усіх тих, хто забезпечує мовлення, даючи змогу жителям Долинщини бути у вирі найважливіших подій. Завдяки вашим професійним навичкам дізнаємося про події у країні, області, районі. Ваша праця допомагає людям відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для людських контактів і спілкування.

Бажаю вам нових професійних звершень, миру, натхнення, благополуччя і злагоди. Радуйте слухачів своїми знахідками та досягненнями, залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності.

 Голова районної державної адміністрації     С.Омельченко

Шановні працівники культури, аматори та

майстри народного мистецтва району!

Прийміть найщиріші вітання у день вашого професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Різноманітні фестивалі, свята народного мистецтва, численні конкурси, додають культурної слави Долинщині, роблять її  знаною за межами області, країни.

Тож нехай і надалі успішно реалізуються творчі ініціативи і нові культурні проекти.

Бажаю вам і вашим родинам миру, достатку і добра, щедрої долі, міцного здоров'я,  мистецьких перемог.

 Голова районної державної адміністрації  

Сергій Омельченко 

 

Шановні працівники соціальної сфери!

 Від щирого серця вітаю вас із професійним святом –

Днем працівника соціальної сфери!

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди  сповнена  душевного тепла, гуманізму, милосердя. За це вам шана і повага серед мешканців району, бо ви не байдужі до людських проблем, відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного  громадянського суспільства.

Переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує.

Бажаю вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій, щоб вас і надалі супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

 

 

Голова Долинської районної

державної адміністрації 

Сергій Омельченко

 

Шановні залізничники!!! 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

На сьогодні залізниця залишається найпопулярнішим і найдоступнішим видом транспорту, яким щодня користуються багато наших земляків. Ваша щоденна наполеглива і самовіддана праця є вагомим внеском у розвиток національної економіки.

З нагоди професійного свята бажаю вам, працівники і ветерани  залізниці, прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі, оптимізму, душевної теплоти, здійснення всіх мрій і сподівань та подальшої плідної праці на благо людей та залізниці.

 

 

Голова Долинської районної

державної адміністрації 

Сергій Омельченко

 

Шановні працівники і ветерани автомобільного транспорту

і дорожнього господарства!

 

Вітаю вас  з професійним святом –

Днем автомобіліста і дорожника!

Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки району трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства, життєдіяльність населених пунктів Долинщини.

Ви докладаєте максимум зусиль для належної експлуатації та утримання в доброму стані транспортних артерій, якісного обслуговування жителів нашого краю, створення комфортних умов для всіх учасників дорожнього руху. Ваша нелегка та відповідальна праця заслуговує поваги.

Бажаю вам миру, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, легких доріг, безаварійної успішної і стабільної роботи!  

 

Голова Долинської районної

державної адміністрації 

Сергій Омельченко

 

                                                  

 

Шановні працівники Управління поліції охорони

 в Кіровоградській області!

Щиро   вітаю  з  65 –ю річницею

від дня заснування ДСО

і   вашим професійним  святом!

 

У цей святковий день зичу вам радості, піднесеного настрою, посмішок!

Ви  люди мужньої і почесної професії. Ви оберігаєте від злочинних зазіхань мир і спокій долинчан, їхнє життя, здоров'я і майно, постійно захищаєте інтереси держави і громади.

Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку жителів району ви з честю виконуєте поставлені завдання щодо зміцнення законності та правопорядку на Долинщині. 

Я вітаю вас зі святом. Нехай ваша служба буде безпечною і легкою. Миру, міцного здоров'я вам та вашим рідним,  довгих років життя у родинному колі, вірних друзів.

 

Голова Долинської районної

державної адміністрації 

Сергій Омельченко

 

Дополнительная информация