Шановні ветерани і працівники сільського господарства району!

Щиро  вітаю вас  із Днем працівників сільського господарства

Ваше свято є всенародним, це свято земного життя, яке без вашого хліба і багатьох земних благ було б неможливе ні в селі, ні в місті.

І життєдайним джерелом усього цього є наше село, де зранку й до вечора, в спеку і в холод невтомно працюють терпеливі, благородні люди, які з очікуванням на допомогу і підтримку, розуміння і вдячність, віддають від себе найдорожче – вирощений урожай, спечений коровай, вихованих в народних традиціях дітей.

Низький уклін всім вам за хліб на столах, за звитяжну хліборобську працю й вірність обраній справі!

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя плани, задуми і сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної Долинщини та піднесення добробуту її жителів.

Хай оминають вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

Голова районної державної адміністрації 
Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні працівники радіо та зв’язку Долинщини!

Прийміть вітання з нагоди вашого  професійного свята!

Сучасне життя неможливе без засобів масової комунікацій. Саме ви допомагаєте людям вчасно дізнаватися, чим живе світ, оперативно інформувати  кожного жителя району новинами. Першими розповідаєте про найважливіше, найцікавіше.

Щиро зичу вам професійних перемог, успішного втілення нових цікавих ідей, вдячних споживачів вашої інформаційної продукції, процвітання і творчого натхнення! 

Голова районної державної адміністрації 
Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні працівники

Долинського районного відділення

         Управління поліції охорони  

в Кіровоградській області!

Щиро   вітаю  вас із професійним  святом!

У цей святковий день зичу вам радості, піднесеного настрою, посмішок!
Ви  люди мужньої і почесної професії. Ви оберігаєте від злочинних зазіхань мир і спокій долинчан, їхнє життя, здоров'я і майно, постійно захищаєте інтереси держави і громади.
Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку жителів району ви з честю виконуєте поставлені завдання щодо зміцнення законності та правопорядку на Долинщині.  
Нехай ваша служба буде безпечною і легкою. Миру, міцного здоров'я вам та вашим рідним,  довгих років життя у родинному колі, вірних друзів.
Голова районної державної адміністрації 
Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО
 

 

Шановні працівники автомобільного транспорту

і дорожнього  господарства !

Щиро вітаю  з днем автомобіліста і дорожника!

Ваша невтомна щоденна праця є вкрай необхідною, вона забезпечує ефективне функціонування транспортного комплексу та інфраструктури району, перевезення пасажирів та вантажів всіх галузей господарства.

Бажаю усім перевізникам щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленого світла. Миру усім, добра і злагоди!    

Голова районної державної адміністрації 
Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні долинчани !

Сьогодні Україна вшановує 74-у річницю визволення України від фашистських загарбників!

Страшні часи Другої світової війни слугують сучасникам прикладом згуртованості, єдності та звитяги.

Цього дня ми низько вклоняємось і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, чия мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних.   

Бажаю усім жителям Долинщини мирного неба, добробуту, оптимізму і сили на многії літа!

Голова районної державної адміністрації 
Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні  захисники України!

Щиро  вітаємо вас  з нагоди потрійного свята  -  

Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України,

Дня  українського козацтва!

Служити державі завжди було почесною справою. І подвійна честь та велика гордість захищати рідну землю в непрості для неї часи, дарувати людям мир та спокій.
Свято мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності відзначається 14 жовтня – в день святої Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем козацтва. Адже козацтво – велика гордість українського народу, надія і оберіг України, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.
Вітаємо нащадків славного козацького роду, які в умовах сьогодення продовжують традиції українського воїнства головні серед яких – патріотизм, мужність, любов до нашої землі.
Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, злагоди і спокою, миру, сімейного затишку, добра! І нехай Пресвята Богородиця береже вас під своїм покровом!
Голова районної державної адміністрації 
Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО
 

 

ШАНОВНІ ПОШТОВИКИ РАЙОНУ!

Вітаю  вас із Всесвітнім днем пошти!

Щороку в жовтні ми відзначаємо цей день.

Серед  основних ваших  завдань є оперативно надавати послуги  поштового зв’язку мешканцям району, відправляючи листи, телеграми, поштові перекази, передплачуючи й отримуючи  газети і журнали.

Приємно, що поштовики Долинщини  дбають про розширення ринку поштових послуг, зміцнення довіри споживачів.

Впевнений,  що ви і надалі відіграватимете  важливу роль в оперативному інформуванні населення, поліпшенні якості роботи та культури обслуговування. 

Бажаю  вам миру, міцного здоров’я, особистого щастя, людської вдячності, родинного добробуту на довгі роки.

Голова районної державної адміністрації
Сергій Омельченко

 

 

ШАНОВНІ  ЮРИСТИ  РАЙОНУ!

Щиро вітаю вас із  професійним святом-Днем юриста!

Юрист – це взірець відповідальності, честі і самовідданості, завзятості і цілеспрямованості, винахідливості і наполегливості. Ваше покликання – стояти на варті захисту прав і свобод громадян, непорушності законів і верховенства права в Україні.  
Тож нехай Ваші мудрість, старанність і безцінний досвід сприятимуть успіхам у роботі та розвитку правової держави, а найбільшою нагородою стануть вдячність і довіра громадян, жителів Долинщини! 
Голова районної державної адміністрації
Сергій Омельченко

Шановні вчителі та дорогі ветерани освітянської ниви!

Щиро вітаю вас із Днем працівників освіти,

вашим професійним святом!

Золотої осінньої пори відзначається світле свято Вчителя. У цей день, сповнений квітів, теплих вітальних слів кожен з нас згадує свою рідну школу, свого вчителя – того, котрий запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
Учитель – це покликання і важка щоденна праця. Наше суспільство довірило вам свій найцінніший скарб – дітей. У ваших руках і доля кожної особистості, і доля держави. Від вашої праці у значній мірі залежить не лише рівень освіченості нашого суспільства, але й те, які духовні та культурні цінності будуть успадковані майбутніми поколіннями.
Саме ви ведете не лише у світ знань нашу юнь, а й формуєте особистість, закладаєте у юні душі моральні принципи громадянина і патріота, вчите пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.
Галузь світи району зберігає свій творчий потенціал, вона оновлюється, збагачується новими ідеями, утверджує демократичні засади. 
Нехай буде щедрою на ужинок, виплекана багатьма поколіннями, освітянська нива району.
Бажаю вам творчого натхнення, щастя й благополуччя, успіхів у праці!
Голова районної державної адміністрації
Сергій Омельченко
 
 
Шановні ветерани,
найстарші представники долинської громади!
Сердечно вітаю вас із
Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!
Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.
Саме ви, дорогі ветерани та представники старшого покоління, присвятили своє життя добросовісній праці на благо суспільства, в роки війни захистили рідну землю в тяжкій боротьбі з фашистськими загарбниками, відроджували країну з попелу, розбудовували незалежну Україну. Ваш патріотизм, практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадянська позиція є взірцем для підростаючого покоління.      
Прийміть мої найщиріші слова вдячності і побажання миру, міцного здоров’я, довголіття, безхмарного неба, сил та наснаги!
Голова районної державної адміністрації
Сергій Омельченко
 

 

Шановні жителі району!
Щиро вітаю вас із Днем усиновлення!
30 вересня, у день святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, ми щороку відзначаємо День усиновлення.  
Імена святих символізують найкращі чесноти людей, є прикладом високої моральності, сімейної злагоди, любові і вірності.
Кожна дитина має право на виховання в сім’ї,  потребує родинного тепла і турботи. Усиновити дитину сироту – означає проявити милосердя. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих.  
Вітаю всіх, хто причетний до цього порівняно молодого свята – усиновителів, прийомних батьків, опікунів, піклувальників, працівників служби у справах дітей та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 
Хай у ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай ваше життя буде безхмарним та заможним, а найяскравіші зірки падають вам у долоні та допомагають здійсненню всіх найзаповітніших мрій та сподівань.
Голова районної державної адміністрації
Сергій Омельченко
 
Шановні працівники  бібліотек  Долинщини!
Щиро  вітаю вас  із    Всеукраїнським  днем  бібліотек – професійним святом працівників бібліотечної галузі!
Бібліотека завжди була збирачем , хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а  її служителі – вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь, які сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення.
Висловлюю вам глибоку вдячність за високий професіоналізм, відданість бібліотечній справі. Хай завжди усміхається вам доля, втілюються плани, а життя дарує міцне здоров'я, особисті радощі, злагоду та щастя.  
Голова районної державної адміністрації
Сергій Омельченко
 

 

Шановні працівники дошкільних навчальних закладів!

Щиро вітаю вас із вашим професійним святом та Днем дошкілля!

Ваша професія вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Від вашої мудрості, уваги залежить благополучне дитинство і подальша доля кожного вихованця.

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті. В цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров'я. Саме ви виховуєте майбутніх урядовців, зірок і просто добрих людей.

Тож нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю незмінною прихильністю.    

Бажаємо вам миру, щастя, здоров'я на довгі літа, добра і радості від вихованців та вдячності від їх батьків!  

 Голова  районної державної адміністрації

С. ОМЕЛЬЧЕНКО

 
 

Шановні рятівники та працівники цивільного захисту району!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем рятівника!

Утверджуючи добро і милосердя, ви – справжні герої наших днів – з честю виконуєте покладені на вас завдання, захищаєте і рятуєте людей, матеріальні цінності, природні багатства від проявів стихій і техногенних катастроф.

Спасибі вам за вірність обов'язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.

Бажаю вам миру, щастя, здоров'я, добра, і якомога менше тривожних викликів. Нехай Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів, багато вам років життя.

Голова районної державної адміністрації

Сергій Омельченко

Шановні працівники і ветерани лісового господарства району!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників лісу!

Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності району.
Примножуючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд Долинщини і України загалом, ви забезпечуєте надійний захист земельних угідь, поліпшуєте екологічний стан довкілля, нарощуєте випуск продукції лісового господарства.
Велика вдячність вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. 
Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, злагоди, щастя, добра та благополуччя.

Голова районної державної адміністрації С.ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановна фармацевтична спільното Долинщини!

Прийміть найщиріші привітання і побажання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника!
Обрану вами професію завжди шанували в суспільстві, адже вона пов'язана зі збереженням найціннішого надбання - здоров'я людини.
Важливою і значущою є ваша повсякденна місія - забезпечувати людей ліками. 
Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення повертають мешканцям району здоров'я, додають впевненості у власних силах та віри в життя.
Ваша відданість благородній справі, глибокі знання і фаховий досвід поєднуються з духовністю, милосердям та щирим співчуттям до жителів району.
Зичу вам усіляких гараздів, здіснення заповітних мрій, оптимізму, нових звершень і нових перемог.
Бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров'я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання. Нехай кожен день дарує вам спокій та добробут!

Голова районної державної адміністрації С.ОМЕЛЬЧЕНКО

 Шановні працівники газового господарства Долинщини!

Прийміть щирі вітання із професійним святом -

Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай людська повага і визнання крокують поруч з вами щодня, життя буде багатим на радісні і світлі події, вагомі здобутки у всіх справах і починаннях!

Голова районної державної адміністрації

С.ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні працівники фізичної культури і спорту, вчителі, спортсмени, тренери, ветерани галузі, всі, хто бере участь у розбудові  фізкультурно – оздоровчого руху Долинщини!

Вітаю вас зі святом людської величі та краси –

Днем фізичної культури і спорту!

Ваша наполеглива праця – одна з головних складових гармонійного розвитку нашого суспільства. Адже саме ви допомагаєте підтримувати здоровий спосіб життя, дбаєте про активне дозвілля жителів району та прославляєте його на міжнародному, державному, обласному рівнях.

Я щиро вдячний вам за активну роботу з реалізації державної політики в галузі фізичної культури  і спорту на Долинщині, високу відповідальність , ентузіазм та цілеспрямованість.

Бажаю всім міцного здоров'я, вдалих стартів, досягнення нових життєвих і спортивних висот!  

Голова районної державної адміністрації 

С.ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 Шановні підприємці !

Щиро вітаю вас з Днем підприємця!

Підприємці нашого району – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню рідного краю.

Бажаю вам завжди знаходитись у потоці рівномірного і головне – поступового зростання обсягів виробництва та реалізації товарів і послуг, а також постійного збільшення надходжень та прибутків !

Зичу міцного здоров'я, нескінченної ділової енергії для втілення нових проектів! Нехай ваші особисті здобутки і досягнення прискорюють економічний розвиток нашого Долинського району.

Голова районної

державної адміністрації

С.ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні освітяни , учні, батьки Долинщини!

Вітаю вас із урочистим святом Знань і початком нового навчального року!

Першовересневе свято є як спільним для всіх, так і дуже особистим для кожного. Воно пов’язане насамперед із життєвими змінами, подальшим розвитком та набуттям нових знань.

Особливим стане цей день для малюків, які вперше прийдуть до школи та першокурсників, які почнуть свою дорогу до здобуття найвищого професіоналізму. Бажаю їм успішно її долати.

Шановні вчителі! В цей день дозвольте подякувати вам за ту нелегку справу, яку ви обрали та залишаєтесь їй вірними. Навчання та виховання молодого покоління – величезний внесок у створення щасливого майбутнього України та Долинського краю!

Бажаю всім міцного здоров’я, невичерпної енергії та жаги до знань, миру, радості та натхнення!

Голова районної

державної адміністрації

С.ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні Долинчани!

Щиро вітаю вас із національним святом  –

Днем Незалежності України!

Ця визначна подія навіки увійшла в історію нашої держави та стала золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українців, законодавчо закріпила кордони країни, демократичні прагнення людей до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.   

Шановні долинчани! Двадцять сьомий рік незалежності для всіх нас увійде в історію країни роком випробування на зрілість, терпіння та згуртованість. Нехай потужне джерело вашого таланту та енергії будуть прикладом служіння Україні, примножать її славу, наповнять її криницю добробутом, процвітанням та благополуччям.

Із  нагоди свята від усієї душі зичу вам, вашим рідним та колегам міцного здоров'я, достатку і добра, миру, щедрої долі, родинної злагоди, взаєморозуміння і згуртованості в кожній громаді.

                                                                                                                         Голова  районної   

    державної адміністрації

         С.Омельченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Шановні жителі Долинщини!

Щиро вітаю  вас із Днем Державного Прапора України!

Наш прапор – символ свободи і незалежності. Під рідним знаменом український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність, самостійність, з ним йшли в бій, за нього віддавали життя.

Національний стяг України – візитна картка держави.  Під благословенням українського прапора будуємо справедливий лад, творимо загальнодержавні та суспільні звершення, досягаємо мистецьких і спортивних успіхів.

У ці святкові дні зичу усім вам взаємної шани, мудрості, патріотизму. Бажаю вашим родинам світлого майбутнього в нашій незалежній Україні, осяяній багатством хлібних ланів, під мирною блакиттю неба.

Голова районної

державної адміністрації

С. Омельченко

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Шановні жителі Долинщини!
16 липня Україна відзначає 28-у річницю ухвалення Декларації про державний суверенітет. Цим документом були визначені основні політичні, економічні, соціальні засади державотворення, задекларовані демократичний устрій та дотримання прав і свобод громадян, верховенство права.
В історичному календарі нашого народу ця дата є важливою віхою становлення української державності.
Декларація закріпила одвічне прагнення українського народу до незалежності та суверенітету, задекларувала принципи розвитку держави та заклала базові основи для формування законодавчої бази в цілому, прийняття Конституції України зокрема.
Бажаю  вам миру, здоров'я, щастя, впевненості і доброї надії на  майбутнє!
Голова районної
державної адміністрації
С.ОМЕЛЬЧЕНКО
 
 
Шановні працівники бухгалтерської служби!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем бухгалтера!
Дозвольте в цей день висловити вам щиру подяку за вашу клопітку працю, професіоналізм, чесність і порядність.
Ваша професія є важливою і необхідною, немає жодного напрямку і діяльності, в якому б не застосовувалася ваша праця.
Від щирого серця бажаю вам здоров'я та щастя, добробуту і злагоди, довголіття, бадьорості та наснаги!      
Голова районної
державної адміністрації
С.ОМЕЛЬЧЕНКО
 
Шановні  земляки!
Щиро вітаю вас із Днем родини!
Родина – найперший цілісний орієнтир на життєвому шляху кожного із нас. Вона формує особистість, змалечку знайомить із поняттям добра і зла, вчить довіряти, розуміти і прощати. Ми бережемо кращі традиції та здобутки своїх родин, гордимося своїми предками, їхніми трудовими і бойовими звершеннями.
З нагоди Дня родини зичу землякам Долинщини всіх земних благ. Хай родинне тепло і затишок завжди зігрівають ваші серця, любов і злагода панують в сім’ях, здоров'я, щастя, добробут і оптимізм не залишають ваших осель.
Голова районної
державної адміністрації
С.ОМЕЛЬЧЕНКО
Шановні рибалки  району!
                     Прийміть щирі вітання з нагоди Дня рибалки!
         Бажаю, щоб погода завжди сприяла вам, коли відправляєтеся на риболовлю, щоб велика риба сама йшла вам на гачок, пливла у ваші сіті!
         А ще, щоб на рибалці вас оточували тільки улюблені друзі і добрі люди!
         Нехай кожна риболовля буду для вас справжнім святом, з гарним настроєм і уловом! Добробуту, оптимізму, благополуччя і міцного здоров'я бажаю вам!
Голова районної
державної адміністрації
С.ОМЕЛЬЧЕНКО
 
Шановні працівники Національної поліції Долинщини!
Щиро вітаю  вас  із професійним святом  з  Днем Національної поліції України!
Реалії сьогодення ставлять перед вами нові виклики і випробування, які вимагають від життя рішучих дій. Щодня ви ризикуєте, виконуючи свій відповідальний перед громадою обов’язок – захищаєте спокійне життя та правопорядок  долинчан!
Впевнений, що і надалі ви будете професійно і відповідально ставитись до службових обов’язків, зміцнюючи правопорядок та законність у нашому районі.
Нехай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю, нехай береже вас доля.
 
 
 
Шановні жителі району!
Щиро вітаю вас із
Днем Конституції України!
Конституція є головним оберегом державності та демократії, гарантом незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується наше майбутнє.    
Усі ми прагнемо жити в багатій, квітучій країні, де кожен має можливість працювати та відпочивати. Але слід зрозуміти, що творення держави, кращого життя – справа кожного з нас. Тільки разом, спільно зможемо здолати труднощі, уникнути помилок, досягти поставленої мети.
Нехай цей урочистий день наповнить наші серця гордістю за рідну державу, прагненням до єдності й порозуміння, вірою у світле майбутнє українського народу. Нехай це свято додасть кожному наснаги і вагомих здобутків в ім’я процвітання рідної України, області, району.
Бажаю вам миру й тепла, міцного здоров’я і благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, політичної мудрості, злагоди і щастя.
Голова районної
державної адміністрації
С.ОМЕЛЬЧЕНКО
 
Шановні юнаки та дівчата!
Прийміть щирі вітання з Днем молоді!
Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім, ініціатором і провідником нових поглядів, прогресивних і сміливих ідей в культурному, суспільному житті, в економіці, освіті.
Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя: бути активними, наполегливо працювати над собою, здобувати знання, будувати плани на майбутнє. 
Бажаю вам наснаги, гарної перспективи, світлої долі, фізичної та духовної сили, великого людського щастя, віри в свої здібності, успіхів у всіх добрих справах, справжніх друзів ! 
Шановні ветерани державної служби, державні службовці району!
Щиро вітаю вас  із професійним святом та 100 –річчям запровадження державної служби!
Робота в органах державної влади щодо забезпечення виконання завдань і функцій держави – дуже відповідальна справа, від якої залежить успіх економічних та соціальних перетворень у нашій країні, благополуччя людей, їх відношення до влади.
У цей святковий день дозвольте висловити слова щирої подяки всім державним службовцям, які самовіддано, завзято, професійно працюють на благо Долинщини.
Запорукою успішного виконання посадових обов’язків є ваша старанність та практичний досвід.
Нехай чесніть та відповідальність будуть і надалі незмінними супутниками при виконанні почесного обов’язку – служіння народу України.
Бажаю всім вам  миру, міцного здоров’я, безмежного щастя, оптимізму, наснаги у щоденній праці на благо долинчан.
Зичу витримки і терпіння, необхідних у вашій роботі, невичерпної енергії. Нехай поруч з вами завжди будуть талановиті колеги та вірні друзі.    
Нехай кожен день життя ветеранів буде  щасливий і радісний, сонячним, мирним, а родинне тепло і затишок огортає вас повсякчас.
Голова районної
державної адміністрації
С.ОМЕЛЬЧЕНКО
 
Шановні медичні працівники та
ветерани  районної ланки охорони здоров’я!
Щиро вітаємо вас із професійним святом  –
Днем медичного працівника!
На вас держава поклала особливу функцію – збереження здоров'я людини. Ваша робота пов’язана з найвищим рівнем відповідальності, адже її результат – врятоване життя.
Тож віддаю глибоку шану вашій праці, професіоналізму, гуманності, без яких успішність медичної професії була б не можливою.
Медична галузь України, області та району наразі знаходиться на етапі реформування. Впевнений, що разом ми зможемо зробити систему охорони здоров'я максимально доступною та ефективною для людей, а умови праці медиків – гідними та комфортними.
Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувались пошаною і цінувалися як особливий талант.
Тож бажаю вам і вашим родинам миру, міцного здоров'я та благополуччя.
Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям!
Голова  районної
державної адміністрації
С.ОМЕЛЬЧЕНКО
 
Вітаємо всіх татусів Долинщини
з Днем батька!
Скільки приємних спогадів і теплоти у цьому слові. І День батька – це привід подякувати татові за те, що він робить для кожного з нас.
Він з нами, коли ми тільки стаємо на ноги,  радіє нашим звершенням і підтримує нас.
Для кожного тато – це особлива людина.  
Бути батьком – непросто. Батько – це і наша підтримка, і наш приклад  як саме потрібно жити.
Для багатьох з нас він – еталон тієї людини , яка може бути і сильною, і відповідальною, і люблячою.
Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними!
Голова  районної
державної адміністрації
С.ОМЕЛЬЧЕНКО

 
 
Шановні журналісти району!
Щиро вітаємо вас із  професійним святом – Днем журналіста!
Сучасне суспільство важко уявити собі без засобів масової інформації. Наразі наш світ називають інформаційним.
Бажаємо вам аби факти і події, що відбуваються щоденно на теренах району оперативно й професійно висвітлювались на сторінках районної  газети та в радіопередачах місцевого радіомовлення.  
Зичимо миру, міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах, творчих здобутків і натхнення!
Нехай ваша позиція до відтворення дійсності буде виваженою, а розуміння об’єктивних реалій – визначальним чинником  у професійній діяльності!
Голова районної державної адміністрації 
Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО
 
 
 
 
 
Шановні жителі Долинщини!
27 травня, ми відзначаємо благословенне свято – День Святої Трійці, що символізує сходження Святого Духа на апостолів.
День Зіслання Святого Духа в нашій душі пов’язане з радістю цвітіння природи, з життєдайним сонячним теплом, що дає життя всьому на землі.
Цієї світлої днини – Дня перемоги Духовного над буденним в оселі разом із духмяною зеленню входить висока Божа благодать, і наші серця наповнюються всепрощенням,  любов’ю, щирістю і добротою.
Вітаю вас зі святом! Зичу всіляких гараздів, миру і затишку кожній родині, добробуту, щастя і міцного здоров’я!
Голова районної  державної адміністрації
Сергій Омельченко
 
Шановні учні, дорогі випускники, вчителі та батьки!
Щиро вітаю вас  зі святом  Останнього дзвоника!
Останній дзвоник у школі – це для першокласників перший етап на тривалому та непростому шляху до знань. Для випускників – шкільний дзвінок пролунає востаннє, за шкільним порогом вас очікує невідомий світ дорослого життя та самореалізації. Вам творити майбутнє країни, району.
Бажаю, щоб ви виправдали ці сподівання. Вірю у ваші здібності, наполегливість та сумлінність. Тож і надалі випромінюйте упевненість і оптимізм. Зичу вам успішно скласти всі життєві іспити та обрати вірний шлях. Щиро вірю, що ви виправдаєте сподівання своїх батьків і вчителів!
Бажаю всім вам миру, міцного здоров’я, успіхів, великих досягнень, щастя та благополуччя, наснаги і завзяття у подальшому навчанні!
Голова районної державної адміністрації
Сергій Омельченко
 
Шановні жителі Долинщини!
У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи.
Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни.
Саме в ці дні ми вшановуємо наші спільні цінності, спільну історію та, що найголовніше, наше спільне майбутнє. Адже ми – великий європейський народ, який проживає в центрі Європи та історично пов’язаний з нею. 
Нехай День нашого єднання з Європою стане ще однією нагодою для консолідації влади та громади заради побудови міцного та заможного українського дому.
Гуртуймося, будьмо європейцями та водночас патріотами рідної землі, й це зробить нас сильнішими та духовно багатшими.
Міцного здоров’я вам, щастя, впевненості в завтрашньому дні. 
Голова районної 
державної адміністрації  Сергій Омельченко

 

Дорогі жителі Долинщини!

Щиро вітаю
з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!
Великдень приходить з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією. Воскресіння Христове нагадує нам про істину мету нашого земного шляху, наповнює життя змістом і вселяє впевненість у наші серця. Здолавши смерть своїм Воскресінням, Спаситель і нам допомагає перемагати щоденні труднощі. 
Це свято відзначається з особливою шаною та теплими почуттями, оскільки велично постає у вигляді фундаменту православної моралі й принципу людської єдності, дозволяє наповнити наші серця радістю й доброзичливістю один до одного.
Світлі Великодні днів покликані нагадати всім і кожному, що тільки в мирі, любові, єдності й злагоді можна подолати всі негаразди й  труднощі, духовно оздоровити суспільство. Вони спонукають і скеровують нас на добротворення, благословляють прославити Воскресіння Христове не тільки високими словами, але й, насамперед, конкретними й вагомими ділами.
Нехай же воскреслий Господь благословить Україну і всіх нас на мирне і щасливе майбутнє!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
 Голова районної державної  адміністрації   С.ОМЕЛЬЧЕНКО

Любі, милі, чарівні жінки Долинщини!

Сердечно вітаю вас з найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем!

Відомий класик сказав: «Жінка – це запрошення до щастя». Прекрасна половина людства втілює ніжність весни, аромат квітів, легкий подих вітру, яскраве сяйво зірок – все, що робить світ прекрасним та щасливим.

Так нехай же сьогодні і завжди, наші милі, ви будете оточені увагою і турботою!

Нехай усі квіти і багатства світу будуть біля ваших ніг!

Будьте щасливі, кохані і незамінні!

Миру вам, любові і добра!

Зі святом!

 Голова районної державної адміністрації С.Омельченко

Шановні жителі Долинського району!


20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні.
Саме вони під час Революції гідності повстали проти несправедливості, заплативши за перемогу надвисоку ціну — власне життя.Трагічні події, що відбулися на Майдані у м. Києві взимку 2014 року, сколихнули людей усієї земної кулі. Українці об’єдналися, щоб боротися за краще життя своїх дітей, друзів, батьків. За один день тисячі простих українців стали захисниками свого народу.
Закликаємо вас згадати в молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Ми їх пам’ятаємо. І завжди будемо пам’ятати. 
Нехай думки наші будуть чистими, серця - палкими, дух - незламним.

Слава Україні!

Голова районної державної адміністрації С.Омельченко

 

Шановні жителі Долинщини!


Всією душею вітаю вас з чудовим святом млинців і гучних веселощів, з добрим прощанням та доглядом чарівниці-зими - святом Масляної!


Бажаю щоб на столі було багато млинців, в будинку стояв сміх, гарний настрій захоплював всіх навколо, а рідні були поряд!
Нехай зима забере з собою всі негаразди, а весна принесе тільки щастя, удачу, радість, сімейне благополуччя та достаток!

Голова районної державної адміністрації С.Омельченко

 

ЗБІР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО


Шановні мешканці Долинського району!

Районна державна адміністрація та районна рада ініціює збір гуманітарної допомоги для бійців до різдвяних свят, який буде відправлено волонтерами Долинського району в зону проведення АТО.   

Усі небайдужі можуть долучитися до благодійної акції і допомогти зібрати до 11 січня 2018 року продукти харчування, теплий одяг та взуття, засоби гігієни, медикаменти нашим мобілізованим. Місце збору – фойє районної державної адміністрації та районної ради (вул. Соборності України, 28).

Давайте разом додамо нашим захисникам святкового настрою!

Шановні мешканці Долинщини!

Прийміть сердечні вітання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Щиро бажаю відзначити Різдвяно – Новорічні свята у духовному піднесенні, зі світлими помислами, щирою радістю.

Хай гарний святковий настрій збережеться у ваших серцях упродовж всього наступного року, а щедра доля наділить вас і ваші родини міцним здоров’ям, особистим щастям, взаєморозумінням і любов’ю.

Нехай 2018 рік виправдає найкращі надії і прагнення, принесе доста таток, мир і добробут вашим сім’ям. Хай завжди з вами буде Господь Бог, а дорогу у майбуття осяває яскрава Різдвяна Зірка.

         Голова районної державної адміністрації С.Омельченко

 

Шановні працівники архівних установ району!

Щиро вітаю вас із професійним святом !

Минають роки і документальні пам’ятники залишаються єдиними свідками історії. Ви дбайливо зберігаєте пам'ять про звершення, відкриваючи для поколінь невідомі сторінки історії, оцінюючи дані через призму багатого досвіду минулого.

Архіви сьогодні – це надійна гарантія того, що пам'ять залишається живою. Втілена в архівних документах, вона зберігає позитивний та негативний досвід діянь попередників. 

Щиро зичу щастя, благополуччя, міцного здоров'я, професійних успіхів і удачі у всіх Ваших починаннях!

Голова районної державної адміністрації С.ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні енергетики району!

Щиро вітаю з професійним святом  -

Днем енергетика!

Ваша професія  - шанована і багато до чого зобов’язує – адже в сучасному світі енергетична галузь є основою процвітання суспільства.

Тепло і затишок у кожному домі, безперебійне постачання електроенергією лікарень, шкіл, установ, організацій та підприємств, - досягається вашою нелегкою працею.

За будь-яких умов, незважаючи на час і не шкодуючи сили, ви надійно та безперебійно постачаєте електроенергію для всіх споживачів району.

За кожним досягненням галузі стоїть високий рівень відповідальності, високих професійних навичок у поєднанні із пильністю, самовіддачею кожного – від рядового енергетика до керівника підприємства.

Бажаю надійної, стабільної та безаварійної роботи, життєвого оптимізму, миру, міцного здоров’я, незгасаючої енергії!

Голова районної  державної адміністрації  С.Омельченко

 

Шановні мешканці Долинщини!

Від щирого серця вітаю всіх з Днем Святого Миколая Чудотворця!

В цей день навіть дорослі починають вірити в дива, а діти з нетерпінням чекають на подарунки.

Нехай це свято наповнить ваші домівки щастям, теплотою і добром, а Святий Миколай вселить в нас любов, благословить на добрі справи і подарує віру в справдження найзаповітніших мрій!

Достатку, затишку, душевного родинного тепла та миру всім нам! 

Голова районної державної адміністрації С.Омельченко

Шановні адвокати району! 
Щиро вітаю вас  із професійним святом – Днем адвокатури!

За своєю природою адвокатура є одним із інструментів демократичного суспільства, бо виконує найважливішу функцію – захищає права і законні інтереси громадян та юридичних осіб.

Ваш професіоналізм та відданість справі сприяють утвердженню  принципу верховенства права, посиленню захисту прав і свобод громадян.

Зичу вам миру, міцного здоров’я, творчих успіхів, сил та наснаги у правозахисній діяльності!  

Голова районної державної адміністрації  С.ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні державні виконавці!
 
Щиро вітаю вас із професійним святом –
Днем працівників державної виконавчої служби!
Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, що потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.  
Нелегку професію обрала для вас доля, визначивши велику спільну мету – зробити суспільство кращим, забезпечуючи реалізацію державної політики у сфері виконання рішень суддів та інших органів.
Сьогодні на вашу службу покладено завдання, направлені на підвищення соціально-економічного стану як громадян, так і держави в цілому – організовувати своєчасне, повне і неупереджене виконання рішень відповідно до законів України.
Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, плідної праці, щастя, успіхів, достатку у ваших оселях, нових професійних перемог!
Голова районної державної адміністрації
С.ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні судді,  працівники апарату, ветерани! 

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників суду!

У період стрімких змін у житті нашого суспільства працівники судової гілки влади з гідністю несуть своє високе звання , залишаючись гарантом захисту прав, свобод та інтересів земляків.

Переконаний, що авторитетний і високопрофесійний суддівський склад нашого району і надалі докладатиме максимум зусиль задля зміцнення демократичних засад судочинства, забезпечення незалежних, неупереджених і справедливих судових рішень, що виносяться іменем держави.

Тож нехай цю почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети – утвердження верховенства права!

Бажаю миру, витримки та сили духу, міцного здоров’я, великого людського щастя вам і вашим родинам, благополуччя і злагоди.   

Голова районної  державної адміністрації

С.ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні земляки  - ліквідатори аварії на ЧАЕС!

 
14 грудня, у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком  Чорнобильської АЕС Україна вшановує рятівників, котрі ціною свого життя і здоров’я зупинили ядерну небезпеку Чорнобиля.
Саме у цей день урятоване людство віддає шану вам, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, мужнім, самовідданим людям.
Я дякую за ваш героїзм, хоробрість, відданість службовому обов’язку. Ви врятували світ від смертельних променів радіації і подвиг цей неоціненний. 
Зичу міцного здоров’я на довгі роки, благополуччя і достатку, миру, здійснення мрій і сподівань.  
Голова районної державної адміністрації  
С.ОМЕЛЬЧЕНКО
 

Шановні працівники та ветерани місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!

Прийміть мої щирі  вітання  з Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову Долинщини , області, держави.  

Нехай надійними супутниками вам стануть розуміння і підтримка всіх територіальних громад.

Бажаю вам миру, міцного здоров’я, щастя, добра, нових звершень. Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, надасть натхнення для подальшої праці на благо людей  для розвитку нашого району!

Хай береже Бог ваші родини та Україну!

Голова Долинської районної державної адміністрації 

С.ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні ветерани і військовослужбовці

Збройних Сил України!

Дорогі долинчани – учасники АТО!

Щиросердно вітаю вас із професійним днем!

Збройні Сили України - надійна опора державності, якими пишається наш народ! Сьогодні ми перебуваємо на історично важливому етапі – наше покоління є очевидцем і безпосереднім учасником становлення справжнього українського війська, що демонструє зразки героїзму, відданості народові та вірності присязі.

Висловлюємо глибоку вдячність всім, хто причетний до військової справи, хто своїм служінням у Збройних Силах України вселяє впевненість кожного громадянина в збереженні найціннішого для кожної держави – незалежності, територіальної цілісності, віри в безпечне майбутнє.

Щиро бажаю вам, всім нинішнім і майбутнім захисникам рідної землі, ветеранам, їх сім’ям, близьким і друзям міцного здоров’я, добра, злагоди і достатку, а головне – мирного неба і благополуччя.

Голова районної державної адміністрації   

С.ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні працівники  районного відділу статистики!

Щиро вітаю вас із професійним святом –

Днем працівників статистики!

Реальний стан соціально-економічного розвитку Долинського району відображає статистика. Тому перед вами стоять складні завдання – забезпечити об’єктивну оцінку, широку гласність результатів соціально-економічних перетворень, можливість доступу всіх членів суспільства до різноманітної статистичної інформації. 

Ваша наполеглива, відповідальна праця є надзвичайно важливою загальнодержавною справою. 

Переконаний, що і надалі ви будете добре виконувати поставлені завдання, демонструючи глибокі фахові знання, досвід, відданість своїй професії.

Бажаю міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, добра і благополуччя в сім’ях.

Голова районної

державної адміністрації  С.ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні волонтери району!

Щиро вітаю вас із Міжнародним  днем  волонтера!

Волонтери Долинщини  - справжні патріоти рідної землі. Вони  не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Впевнений  - кожен мешканець  району вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям на Сході України.

Від усієї душі вітаю всіх учасників волонтерського руху в районі, бажаю життєвої наснаги, невичерпного оптимізму й віри у завтрашній день.

Будьте щасливі і наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

Голова Долинської районної

державної адміністрації С.ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні жителі району з обмеженими фізичними можливостями !

Прийміть найщиріші вітання  з нагоди Міжнародного дня інвалідів!

Цей день нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми маємо допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей.

На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає.

Хочу подякувати всім, хто опікується інвалідами. Адже надання їм щоденної підтримки і допомоги – реальний вияв людяності, любові до ближнього, милосердя.

Бажаю усім миру, міцного здоров’я, щастя, добробуту і родинного затишку.

Голова районної державної адміністрації 

С.ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні працівники Долинського відділу

Олександрійської місцевої прокуратури!

 

Щиро вітаю вас із професійним днем!

Обравши цю відповідальну професію, кожен із вас свідомо став людиною, яка чесно і сумлінно має служити високим ідеалам правової держави, бути взірцем чуйного ставлення і високого фахового рівня у відносинах з громадянами. Своєю безкомпромісністю, чесністю та професіоналізмом в роботі ви зробили вагомий внесок у розбудову нашої держави, заслужили визнання й повагу  в суспільстві.

Зичу  вам мудрості, мужності й наполегливості у відстоюванні конституційних надбань нашого народу.

Нехай завжди вас оточують любов та турбота рідних, прихильність друзів і колег, а одержимість та тверда віра допоможуть втілити в життя всі мрії і сподівання.

Голова  районної  державної  адміністрації          С.ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

 

Шановні жителі Долинщини!

25 листопада українці вшановують жертв Голодоморів, зокрема найстрашнішого голоду 1932-1933 років.

Досі не віриться, що таке могло бути в Україні, яка в усі часи славилася щедрими врожаями на зерно. І ось раптово зник хліб, люди залишились без зернини…Найчорніший час в історії нашої країни. Це був не голод, а голодомор.

Я звертаюсь до всіх жителів Долинщини: у вікнах своїх будинків, на вулицях міста , селища і сіл, у пам'ять про померлих від Голодоморів о 16.00 запаліть свічки. Нехай думка про всіх невинно знищених згуртує  живих, дасть силу та волю, мудрість і наснагу зберегти Україну заради життя поколінь.

Голова Долинської районної

державної адміністрації С.ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні жителі Долинщини!

Вчетверте 21 листопада ми з вами відзначаємо День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року).

Цього дня  кожен українець вшановує патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Низько вклоняємось героям Небесної Сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Вшановуємо мужніх патріотів, які віддали життя за незалежність України в зоні АТО.

Кожен з нас повинен згадати про загиблих патріотів, адже пам’ять про героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов’язком є будування нової, процвітаючої та незалежної Української держави.

Бажаю мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту вам та вашим родинам.

Голова Долинської районної державної адміністрації  С.ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні працівники сільського господарства, ветерани галузі!

Прийміть  мої найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята– Дня працівників сільського господарства!

Цей  хліборобський рік для  вас видався нелегким, сповненим щоденними випробуваннями та непередбачуваними ситуаціями.

Ви  з честю витримали всі іспити, показали  свою спроможність гідно відповідати на виклики сьогодення, і вкотре вийшли переможцями.

Щиро дякую вам, працівники сільського господарства, за любов до землі, мудрість і витримку. У ці святкові дні зичу вам і вашим родинам  миру, міцного здоров’я, благополуччя, злагоди, гарної погоди і наснаги на нові звершення.

Нехай у кожної сім'ї буде хліб і до хліба. Нехай долинські ниви і надалі радують нас щедрими врожаями.

Голова Долинської районної

державної адміністрації С.ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні працівники радіо та зв’язку !

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята –

Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Радіо нашого регіону – це поєднання високих технологій і самовідданої творчої праці журналістів, редактора, операторів – усіх тих, хто забезпечує мовлення, даючи змогу жителям Долинщини бути у вирі найважливіших подій. Завдяки вашим професійним навичкам дізнаємося про події у країні, області, районі. Ваша праця допомагає людям відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для людських контактів і спілкування.

Бажаю вам нових професійних звершень, миру, натхнення, благополуччя і злагоди. Радуйте слухачів своїми знахідками та досягненнями, залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності.

 Голова районної державної адміністрації     С.Омельченко

Шановні працівники культури, аматори та

майстри народного мистецтва району!

Прийміть найщиріші вітання у день вашого професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Різноманітні фестивалі, свята народного мистецтва, численні конкурси, додають культурної слави Долинщині, роблять її  знаною за межами області, країни.

Тож нехай і надалі успішно реалізуються творчі ініціативи і нові культурні проекти.

Бажаю вам і вашим родинам миру, достатку і добра, щедрої долі, міцного здоров'я,  мистецьких перемог.

 Голова районної державної адміністрації  

Сергій Омельченко 

 

Шановні працівники соціальної сфери!

 Від щирого серця вітаю вас із професійним святом –

Днем працівника соціальної сфери!

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди  сповнена  душевного тепла, гуманізму, милосердя. За це вам шана і повага серед мешканців району, бо ви не байдужі до людських проблем, відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного  громадянського суспільства.

Переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує.

Бажаю вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій, щоб вас і надалі супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

 

 

Голова Долинської районної

державної адміністрації 

Сергій Омельченко

 

Шановні залізничники!!! 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

На сьогодні залізниця залишається найпопулярнішим і найдоступнішим видом транспорту, яким щодня користуються багато наших земляків. Ваша щоденна наполеглива і самовіддана праця є вагомим внеском у розвиток національної економіки.

З нагоди професійного свята бажаю вам, працівники і ветерани  залізниці, прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі, оптимізму, душевної теплоти, здійснення всіх мрій і сподівань та подальшої плідної праці на благо людей та залізниці.

 

 

Голова Долинської районної

державної адміністрації 

Сергій Омельченко

 

Шановні працівники і ветерани автомобільного транспорту

і дорожнього господарства!

 

Вітаю вас  з професійним святом –

Днем автомобіліста і дорожника!

Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки району трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства, життєдіяльність населених пунктів Долинщини.

Ви докладаєте максимум зусиль для належної експлуатації та утримання в доброму стані транспортних артерій, якісного обслуговування жителів нашого краю, створення комфортних умов для всіх учасників дорожнього руху. Ваша нелегка та відповідальна праця заслуговує поваги.

Бажаю вам миру, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, легких доріг, безаварійної успішної і стабільної роботи!  

 

Голова Долинської районної

державної адміністрації 

Сергій Омельченко

 

                                                  

 

Шановні працівники Управління поліції охорони

 в Кіровоградській області!

Щиро   вітаю  з  65 –ю річницею

від дня заснування ДСО

і   вашим професійним  святом!

 

У цей святковий день зичу вам радості, піднесеного настрою, посмішок!

Ви  люди мужньої і почесної професії. Ви оберігаєте від злочинних зазіхань мир і спокій долинчан, їхнє життя, здоров'я і майно, постійно захищаєте інтереси держави і громади.

Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку жителів району ви з честю виконуєте поставлені завдання щодо зміцнення законності та правопорядку на Долинщині. 

Я вітаю вас зі святом. Нехай ваша служба буде безпечною і легкою. Миру, міцного здоров'я вам та вашим рідним,  довгих років життя у родинному колі, вірних друзів.

 

Голова Долинської районної

державної адміністрації 

Сергій Омельченко

 

Дополнительная информация