Шановні рятівники та працівники цивільного захисту району!

Щиро вітаю вас  із професійним святом – Днем рятівника! 

Утверджуючи добро і милосердя, ви – справжні герої наших днів – з честю виконуєте покладені на вас завдання, захищаєте і рятуєте людей, матеріальні цінності, природні  багатства від проявів стихії і техногенних катастроф.

Спасибі вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.

Переконаний, що і надалі ви збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаю вам миру, щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. 

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні працівники і ветерани

лісового господарства  району! 

Щиро вітаю вас із професійним святом

– Днем працівників лісу! 

Ліс – це легені нашої планети, прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров’я людини. Ліс – безцінний дар, особливе багатство. Тому працівники, які щодня захищають його і розвивають по праву заслуговують на своє професійне свято.

Висловлюю всім вам, хто працює в лісовому господарстві району, глибоку подяку та низький уклін. І  на нелегкому шляху до економічного, соціального та духовного піднесення бажаю вам і вашим родинам щастя, любові і гарної долі.  

            Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

  

 

 

Шановні працівники фізичної культури і спорту, вчителі, спортсмени, тренери, ветерани галузі, всі, хто бере участь у розбудові  фізкультурно – оздоровчого руху Долинщини! 

Вітаю вас із традиційним щорічним святом –

Днем фізичної культури і спорту! 

Фізична культура і спорт є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно – морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я  кожного громадянина нашої держави та району.

Він багатий спортивними талантами. Наші спортсмени відомі далеко за межами області, зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет нашого краю. Ці успіхи – результат таланту і наполегливої вашої праці, великого внеску спортивної громадськості, тренерів, активістів спорту.

У цей святковий день висловлюю вдячність всій великій спортивній родині району за відданість справі, терпіння , прагнення до перемоги.

Бажаю непереможного спортивного духу, нових досягнень і перемог!   

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні педагоги Долинщини, батьки, дорогі діти!

 Щиро вітаю вас із Днем знань і початком нового навчального року!

Це хвилюючий і урочистий день як для малюків, котрі цього року вперше сядуть за шкільні парти, школярів, які повертаються в школу після літніх канікул, так і для дорослих, для яких це свято назавжди запам’яталося першим дзвоником, гостинно відчиненими дверима в країну життєвої мудрості. 

Україна - країна мудрих і розумних людей, а українська нація -  була й залишається нацією багатого інтелекту та знань.

Щирі слова вдячності висловлюю нашим педагогам району за їх благородну і подвижницьку місію. Ви виховуєте наше майбутнє, відкриваєте перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу.

Особливо пам’ятним є 1 вересня для першокласників, для яких з цього дня починається захоплююча дорога до країни знань. 

Бажаю всім вчителям та їх учням, батькам миру, міцного здоров’я, радості та натхнення, творчої наснаги та впевненості у власних силах, доброго настрою, прекрасних квітів і посмішок!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні жителі Долинщини!

Сьогодні, 29 серпня 2019 року ми вперше відзначаємо День пам’яті захисників України котрі віддали своє життя за незалежність рідної країни. Цей День пам’яті встановлено Указом Президента України Володимиром Зеленським.

На території Долинського району проживають семеро родин загиблих учасників АТО/ООС , які загинули при виконанні службового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції у Донецькій, Луганській областях. Без батька залишилися двоє дорослих та  четверо неповнолітніх дітей.   

Схилімо ж голови і помолімося за вічний спокій тих, хто загинув у боротьбі за територіальну  цілісність України, її незалежність і  суверенітет.

Вічна пам’ять загиблим!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні жителі Долинщини!

Щиро вітаю із 28-ю річницею незалежності України  та Днем Державного Прапора України! 

 У ці дні ми ще глибше розуміємо справжню ціну вистражданої попередніми поколіннями Незалежності,  здобутого права бути вільними на своїй землі. На жаль, сьогодні, українці, в котрий раз, змушені боронити власну землю від ворога. Впевнений, ми відстоїмо нашу свободу.          

Українська держава потребує нових спільних зусиль у побудові справжнього демократичного громадянського суспільства, де найголовнішими цінностями є людина, її права та свободи. Бажаю, щоб святе утвердження державності наповнювало душі впевненістю і світлими надіями. Хай здійснюються задуми і сподівання, стиглими хлібами колосяться ниви, радіють життю і сонцю наші діти, а достаток, мир і злагода панують у родинах кожного жителя району.

Щиро бажаю вам миру й благополуччя,  міцного здоров’я, оптимізму, особистих досягнень і звершень задля блага своєї сім’ї, процвітання України!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні  залізничники, ветерани залізничного транспорту!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня залізничника!

Сьогодні українська залізниця динамічно розвивається, сприяючи ефективному розвитку економіки, соціальної сфери та забезпеченню потреб населення у перевезеннях. 

У колективі станції Долинська працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничного транспорту, стабільну і ефективну роботу залізниці, підтримують у належному стані рухомий склад, колійне і енергетичне господарство, підвищують якість транспортних послуг.

Бажаю вам і вашим сім’ям миру, життєвих гараздів, міцного здоров’я, благополуччя, добра і особистого щастя! 

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні бухгалтери!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята –

Дня бухгалтера!

Від важливої та надзвичайно відповідальної праці бухгалтера залежить ефективне функціонування господарського механізму держави, злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації.

Упевнений, що сумлінність і вірність обов'язку кожного бухгалтерського працівника буде надійною запорукою ефективного господарювання, своєчасного наповнення місцевих бюджетів, важливою умовою подальшого розвитку нашого району.

Бажаю вам міцного здоров'я, професійних здобутків, наснаги та реалізації особистих планів. Нехай у ваших домівках завжди панують мир, любов, злагода та порозуміння. 

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні пайовики, працівники та ветерани 

споживчої кооперації району!

 Щиро  вітаю вас із професійним святом – Міжнародним днем кооперативів!

Споживча кооперація  району на всіх етапах свого розвитку служила інтересам пайовиків, сільських трудівників, задоволенню їх потреб у товарах і послугах, сприяла соціальному та економічному розвитку села. Зараз у  період реформування економіки України, споживча кооперація Долинщини відроджує свої позиції і спрямовує кооперативне господарство в русло стабілізації і подальшого розвитку. Впевнені, що споживча кооперація, повніше використовуватиме свій економічний, виробничий і кадровий потенціал, підприємливість та вміння долати труднощі, примножить внесок у зміцнення економіки району.

Бажаю вам і вашим родинам миру і спокою, міцного здоров’я, щастя, добра, зміцнення єдності й згуртованості, вірності кращим кооперативним традиціям, нових здобутків та трудових перемог! 

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні працівники Національної поліції Долинщини!

Щиро вітаю вас  з професійним святом  з  Днем  Національної поліції України!

Це свято тих, хто щомиті пізнає ризик і небезпеку, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але вкрай важливий для суспільства обов’язок – захист правопорядку, життя та спокою громадян .

Ви  служите долинській громаді охороняючи їх права і свободу,  протидієте  злочинності, підтримуєте безпеки і порядок.

Переконаний , що і надалі ви будете відповідально ставитись до службових обов’язків та зміцнюватимете  законність та правопорядок  в нашому районі.

Бажаю вам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту та родинного тепла!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

ШАНОВНА МОЛОДЬ РАЙОНУ!

 Прийміть щирі вітання з Днем молоді та побажання добра і щастя, успіхів у досягненні поставлених цілей, творчого натхнення та життєвого оптимізму!

Символічним є те, що це свято ми відзначаємо у червневу пору. Так само і юність – це час надій, окрилених мрій і творчого пошуку. Саме талановита і освічена молодь уособлює надію і окрасу суспільства, дарує нам упевненість у дні сьогоднішньому і прийдешньому.

Для багатьох з вас Долинщина є батьківщиною – тут ви народилися, виросли, здобули освіту і знайшли друзів. Любіть свій край, примножуйте його славу і пам’ятайте, що патріотом своєї країни і району може вважати себе лише той, хто усвідомлює свою причетність до всіх його справ, цінує і зберігає традиції, творить в ім’я його процвітання.

Щиро бажаю віри в свої здібності і сили. Успіхів , справжніх друзів і оптимізму. Хай прекрасне відчуття молодості не покидає вас ніколи.

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 Шановні земляки!

Щиро  вітаю    вас   із   державним  святом – Днем  Конституції України!

Прийняття Основного Закону України ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувавши волю українського народу жити у власній суверенній соборній державі. 

Конституція України   утвердила  права і свободи громадян, суспільно-політичний та державний устрій, основні принципи взаємодії гілок влади, засади регулювання суспільних відносин.

За час існування незалежності України, саме Конституція лишалась  основною платформою, що дозволила нам рухатись до  розбудови Європейських принципів та цінностей. І нині світова спільнота підтвердила, що українці йдуть у правильному напрямку: захисту прав та свобод кожного громадянина.

У цей день бажаю всім жителям району високих досягнень на благо кожної родини і  рідного краю. Здоров’я, щастя і благополуччя!

 Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО
   
Шановні державні службовці району!

 Дозвольте щиро вас привітати  з  Днем  державної служби.

Довіра до влади починається з людини, яка вирішує свої повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.

Вірно, чесно, шляхетно служити своєму народові та державі в ім'я її процвітання для українців у всі часи було почесним обов'язком. На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.

Щиро бажаю   вам витримки і терпіння, таких необхідних у вашій роботі. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Голова районної державної адміністрації 
Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО
 
 
Шановні жителі Долинщини!
Вітаю  вас із величним християнським святом – Днем Святої Трійці – урочистою подією, священний зміст якої від найдавніших часів єднає усіх віруючих християн!
День Святої Трійці – світле свято, що відзначається на п’ятдесятий  день після Великодня. Святий  Дух зійшов на апостолів та благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини.   
Цієї світлої днини – Дня перемоги Духовного над буденним в оселі разом із духмяною зеленню входить висока Божа благодать, і наші серця наповнюються всепрощенням,  любов’ю, щирістю і добротою.
Нехай Боже благословення буде запорукою процвітання і добробуту кожної долинської родини.  Бажаю  вам духовної наснаги, віри й надії, любові та злагоди.
Голова районної державної адміністрації 
Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні медичні  працівники  Долинського району!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! На працівників галузі медичного обслуговування району покладено нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я населення. Своєю невтомною працею Ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.

Зі словами вдячності звертаюся  до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей.

Приємно нині відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули повагу і авторитет. Велика Вам вдячність за людяність, душевність та співпереживання.

Зичу Вам міцного здоров’я,  радості, оптимізму. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! Щастя Вам і добра!

Голова районної державної адміністрації 
Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО
Шановні татусі  району!
Щиро  вітаю з радісним святом - Днем батька !
Родина -  найперший  ціннісний орієнтир і  головний  дороговказ  на нашому життєвому шляху. Вона формує особистість, змалечку знайомить із поняттями добра і зла, вчить довіряти, розуміти і прощати, а в ній найвище покликання батька – виховати своїх дітей відповідальними. Для кожного з нас він є найдобрішою людиною.
У цей всенародний День батька вітаю всіх батьків району, висловлюємо вам подяку за вашу безмежну любов, за велике терпіння, повсякденну  турботу, батьківська труд.
Бажаю їм миру, здоров’я, благополуччя, родинного затишку, добробуту, щастя, любові і  Господнього благословення вам і вашим сім’ям !
Голова районної державної адміністрації 
Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні ветерани журналістики, медійники  району!

Щиро вітаю  вас із  професійним святом – Днем журналіста!

Бажаю  миру, міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах, творчих здобутків і натхнення, високого професіоналізму у почесній справі - служіння талантом пера і диктофона жителям Долинщини.

Нехай ваші публікації і радіопередачі завжди будуть актуальними, злободенними і об’єктивними, допомагають у вирішенні життєво важливих проблем, доходять до сердець людей, сприяють у боротьбі за єдність країни та європейські цінності!

Зичу вам свободи пера, міцних крил, повної реалізації у своїй галузі, затребуваних матеріалів та щирої уваги небайдужого оточення!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Дорогі юні друзі!

У перший день літа ми щороку відзначаємо свято наймолодших громадян нашої держави – Міжнародний День захисту дітей.

Здорові, щасливі та веселі діти – велике щастя для батьків. Біля вас, діти, наші серця відігріваються, ми забуваємо про щоденні проблеми, дивлячись на вас, ми згадуємо своє дитинство, той чудовий, сповнений таємниць, дитячий світ.

У вас ми бачимо продовження самих себе і мріємо аби ви були кращими за нас, щоб ваші мрії збувалися.

Я вірю, що завтрашній день нашого степового краю, нашої держави творитимуть ерудовані, талановиті, творчі та з щедрою душею молоді люди.

Зі щирою любов’ю звертаюся до вас, маленькі юні друзі. Бажаю вам багато радості в житті й успіхів у навчанні, розвивайте свої обдарування і таланти, зростайте здоровими, добрими і щасливими людьми.

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

 

Шановні учні, випускники, вчителі та батьки!

Щиро вітаю  вас із закінченням шкільного навчального року та зі святом Останнього дзвоника!

З травневим теплом приходить цей урочистий, зворушливий і незабутній день. Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник, як початок дороги у нове доросле та самостійне життя.

Ваш життєвий шлях, шановні випускники, має продовжитися через навчання, опанування майбутнього фаху, становлення справжніми спеціалістами в обраній професії.

Україні сьогодні потрібні люди нової генерації та високодуховні громадяни, котрі сповнені бажання зробити багатими і щасливими себе, своїх близьких, свою державу.  

Я вірю  у ваші здібності, наполегливість та сумлінність. Тож і надалі випромінюйте упевненість і оптимізм.

Зичу  вам успішно скласти всі життєві іспити та обрати вірний шлях.

У цей святковий день висловлюю  щиру подяку вчителям за високе служіння обраній справі, педагогічну мудрість, талант, розум і душевне тепло.  

Для школярів   молодших та середніх класів останній дзвінок -   це старт в літо. Впевнений, що літні канікули будуть цікавими, веселими і змістовними.

Бажаю  всім  щирих посмішок, щедрої долі на добро та радість, успіхів, великих досягнень, щастя та благополуччя, наснаги і завзяття у подальшому навчанні!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні працівники банківських установ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята –

Дня банківських працівників!

Цим святом держава відзначає важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України, і забезпечення її фінансової стабільності.

Завдяки вашому конструктивному та відповідальному ставленню до дорученої справи в районі створено повноцінний банківський сектор, який забезпечує ресурсами економіку та потребу громадян.

Різноманітні банківські послуги вкрай потрібні кожному жителю району, бо банк є закладом, а інколи й останнім захистком, де людина має можливість отримати фінансову допомогу, і який сприяє покращенню добробуту  сім’ї. 

Щиро бажаю вам миру, здоров’я, сімейного щастя, фінансового благополуччя, нових успіхів в подальшому утвердженні фінансової стабільності в Україні та районі.

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні земляки!

19 травня – у цей скорботний для України день весь народ вшановує пам’ять жертв політичних репресій. Ми згадуємо кожного, хто був знищений каральною системою, став в’язнем таборів, був позбавлений рідної домівки і висланий на чужину.

У 30-х роках ХХ століття вир політичних репресій охопив всі без винятку верстки суспільства: державну, інтелектуальну та творчу еліту, духовенство, робітників та селян.

Це був час зневіри, відчаю та безнадії. Минають роки, але з нами жила, живе і завжди житиме зболена пам’ять про закатованих, розстріляних синів і дочок України, як суворий урок національної історії, як пересторога нинішньому та прийдешнім поколінням наших співгромадян.

У цей скорботний день  згадаймо імена понад тисячі земляків, які необґрунтовано зазнали політичних репресій і посмертно реабілітовані уже незалежною Україною. Пом’янімо їхні світлі душі, запалімо свічки пам’яті на їхню честь цього скорботного дня! 

Світла пам'ять загиблим.

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

 Шановні жителі району!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди відзначення в Україні Дня Європи – свята, що символізує наше європейське єднання та нашу європейську ідентичність.

 Україна, яка є центром Європи  свідомо обрала курс на утвердження демократичних принципів, інтеграцію до європейських інституцій.

Відзначаючи цей день, ми підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти, демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання кожного з нас. І цей вибір українців є вільним і усвідомленим!

День Європи – свято миру і єднання.

 Бажаю всім щастя, рішучості, наснаги й терпіння на шляху до єднання з великою європейською родиною!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні музейні  працівники району !

Вітаю із професійним  святом – Міжнародним днем музеїв!

Зичу всім вам успіхів у трудовій діяльності, поповнень музейних зібрань, розширення горизонтів професійних  доробок, безмежного щастя, міцного здоров’я,  благополуччя, миру, злагоди та любові!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні земляки!

15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї. «З родини йде життя людини» - так говорить народна мудрість.  Тут  людина робить свої найперші кроки, звідси виходить у широкий світ.  У  сім’ї  навчається   любові   і   добра, вчиться  шанувати свій рід, свою землю,  берегти  пам’ять  свого  роду. Мамина ласка, татусева мужність, бабусина доброта, дідусева  мудрість, тепло хатнього затишку в колі рідних на все життя  залишають   глибокий  слід   у душі   та   серці  кожної  людини.

Бажаю  кожній сім’ї  міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та любові! Нехай щасливими і вдячними зростають діти! Нехай шану та повагу мають дорослі! Нехай для кожного сім’я залишається  надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють,  підтримають і допоможуть!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Дорогі жінки, любі наші матері!

З прадавніх часів мама в Україні символізує берегиню роду, є  хранителькою  родинного тепла і затишку, гармонії та любові у наших домівках.  Упродовж усього життя вона оберігає, дає наснагу і допомагає нам вистояти у найскрутніші часи.

Традиційно в кожну другу неділю травня ми відзначаємо День Матері.  Це свято сповнене щирого почуття любові,  глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. Шанобливе та поважне ставлення до матері, її високий авторитет у сім’ї і громаді за всіх часів були притаманні українському народу, а материнська любов була і залишається єдиною надійною, могутньою силою, що надає  натхнення, яке допомагає нам впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати успіху і здобувати нові перемоги.

Низький уклін і щира подяка вам, наші матері, за  ласку, недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають нам в житті, за  терпіння, витримку, мудрість і мужність. Спасибі Вам за підтримку, турботу та розуміння.

Від щирого серця вітаю всіх матерів району зі святом! Бажаю щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра. Нехай тепло домашнього вогнища, створене вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігріває  родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повертається сторицею.

Доземний  уклін, дорогі Матері, та щира подяка!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні медичні сестри району!

З нагоди професійного свята – Всесвітнього дня медичної сестри прийміть щирі вітання  та безмежну вдячність за нелегку  працю, самовіддане служіння людям, високий професіоналізм та милосердя.

В усі часи професія медичної сестри вважається найгуманнішою. Щоденно ви берете на себе відповідальність за долі пацієнтів, яких ви лікуєте. Саме ви даруєте людям надію та віру, впевненість у завтрашньому дні.  

Зичу вам щастя, миру й добра, благополуччя й спокою, достатку і добробуту!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні жителі району!

8 травня  відзначаємо День пам’яті та примирення, а 9 Травня -  День Перемоги ! У цей день Україна вшановує подвиг народу, його визначний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій Світовій війні, висловлює повагу усім борцям проти нацизму, увічнює пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни.

Ми схиляємо голови перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму. Ми вшановуємо пам'ять усіх жертв цієї найстрашнішої війни.

Ми згадуємо ці трагічні сторінки нашої історії і разом з усіма народами світу відзначаємо  день встановлення миру в Європі.

Сьогодні мир в Європі знову під загрозою. Проти України здійснюється військова агресія. І ми знову змушені відстоювати нашу незалежність і європейські цінності. Ми платимо за це високу ціну, але ми переможемо!

Мирного неба тобі, Україно! Щастя і благополуччя - твоєму народу!  

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Дорогі жителі Долинщини!

Щиро вітаю вас

з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

Це свято відзначається з особливою шаною та теплими почуттями, оскільки велично постає у вигляді фундаменту православної моралі й принципу людської єдності, дозволяє наповнити наші серця радістю й доброзичливістю один до одного.

Світлі Великодні днів покликані нагадати всім і кожному, що тільки в мирі, любові, єдності й злагоді можна подолати всі негаразди й  труднощі, духовно оздоровити суспільство. Вони спонукають і скеровують нас на добротворення, благословляють прославити Воскресіння Христове не тільки високими словами, але й, насамперед, конкретними й вагомими ділами.

Нехай же воскреслий Господь благословить Україну і всіх нас на мирне і щасливе майбутнє!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 
Шановні  земляки, ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи!
33 роки тому Чорнобиль поламав життя мільйонів людей, назавжди розділив їх долі на дві половини: мирне життя до катастрофи і небувале горе, яке не піддається будь-якому виміру, після страшного квітневого дня вісімдесят шостого року минулого століття.
Відтоді кожен з нас живе з великою тривогою за майбутнє прийдешніх поколінь, яких торкнулося Чорнобильське лихо.
Багато жителів нашого району стали ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи, заплативши за порятунок світу найдорожчим - своїм здоров’ям. Багато з них, на жаль, передчасно пішли з життя.
Ми низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, вдовами, потерпілими, дітьми з чорнобильським статусом. Дякую за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за порятоване вашими зусиллями людство. Щиро бажаю  вам  миру,  міцного  здоров’я, достатку і злагоди в родинах! 
Голова районної державної адміністрації 
Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні співробітники та ветерани

Служби безпеки України! 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Сьогодення диктує нові вимоги до працівників Служби безпеки – чесність, принциповість, професіоналізм і постійна клопітка праця – саме ці риси завжди відрізняли кращих працівників СБУ.

Дозвольте побажати вам і вашим родинам миру, справжнього людського щастя, добра, здоров’я, благополуччя, злагоди, добробуту!

Нехай вірність присязі, професійна честь, мужність і порядність завжди спонукають вас до нових звершень – в ім’я зміцнення безпеки нашої рідної України та її народу. 

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні працівники Долинської державної податкової інспекції!

Щиро вітаю вас  із професійним святом!

  Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві. Ваша праця забезпечує сьогодні не лише ефективну діяльність служби, а й подальші успішні перетворення  в соціально – економічному розвитку країни.

Ви сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, наведенню порядку в розрахунках і платежах, наповненні бюджету, утверджуєте  доброчесне і неупереджене ставлення до платників податків, розбудовуєте податкову службу, зміцнюєте засади прозорості своїх дій, підносите авторитет вашої професії.

Бажаю вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює вас енергією, дарує оптимізм і наснагу. Вам і вашим родинам – міцного здоров'я, щастя, нових професійних досягнень і благополуччя.

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні працівники

житлово-комунального господарства

та побутового обслуговування населення  району!

  Щиро   вітаю  вас із  професійним святом!

          Ваша щоденна праця – основа добробуту мешканців Долинщини,яким ви  забезпечуєте  комфортні  умови життя. Ми не усвідомлюємо себе без чистих вулиць, прибраних парків та озеленених куточків, не можемо обійтися без доступних та якісних побутових послуг. Існування цих простих благ – невід’ємна запорука хорошого настрою та гарного самопочуття.

 Від роботи та професіоналізму працівників житлово-комунальної галузі залежить благополуччя кожної родини.

У день професійного свята прийміть слова вдячності за відповідний рівень обслуговування населення, за підтримку в належному стані комунальних об’єктів. Сучасне суспільство диктує нові стандарти якості надання побутових послуг, тому ваш професіоналізм є запорукою подальшого розвитку галузі.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів у нелегкій, але такій потрібній людям справі!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

голови районної державної адміністрації

з нагоди дня народження Т.Г.Шевченка

Шановні жителі району!

У березні ми відзначаємо день народження Безсмертного Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

Вся творчість Велетня Духу зігріта гарячою любов’ю до Вітчизни, пройнята священною непокорою до ворогів і гнобителів українського народу. Його думи, пісні, полум’яний крик душі та боротьба за світлу долю українського люду стали піснями і боротьбою мільйонів.

Сповнені любов’ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним з натхненням звучать слова Тараса і сьогодні, коли Україна відстоює свою територіальну незалежну демократичну суверенну державу.

В ім’я України повинні пам’ятати заповіти, які посилав у глибини майбутнього Великий Шевченко.

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні землевпорядники Долинщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом –

Днем землевпорядника!

Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний із землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства. Ваша професія землевпорядника завжди користувалася повагою. Ви пройшли славний шлях від вручення вірчих земельних титулів до статусу висококваліфікованого професіонала, який з честю реалізує державну земельну політику.

Бажаю миру і злагоди вам і вашим родинам, здоров’я і наснаги для втілення своїх мрій та професійних задумів. Нехай добробут, впевненість у завтрашньому дні панує у ваших оселях, а ваша благородне серце завжди нехай зігрівається любов’ю до землі рідної Вітчизни!  

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 Дорогі жінки Долинщини!

З великим почуттям любові і поваги вітаю  вас -  матерів, сестер, дружин і коханих, які завжди поруч, дарують своє душевне тепло, свою материнську ласку, підтримують у важку хвилину - із чудовим весняним святом – 8 Березня!

Жінка – ніжне створіння, дароване людству Богом, це - Берегиня домашнього тепла і затишку. Немає, та й не існує слів, якими можна висловити пошану та безмежну любов до матері, палке кохання до дружини, дбайливу батьківську любов до доньки.

Я висловлюю вам вдячність і глибоку повагу за мудрість, ніжність, любов і терпіння. Високо ціную все, що ви робите для нашого району, своєї родини і для дітей, вашу здатність бути успішною і діяльною у його житті та громаді.

Хай завжди ваші серця будуть зігріті ніжним теплом рідних і друзів, а   чудова веселкова  ніжна пора принесе вам побільше добра і любові, радості і щастя!

Міцного здоров’я вам і вашим родинам, дітям та онукам. Миру,  добра і благополуччя в кожному домі!

Низький уклін вам, дорогі жінки!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні земляки!

20 лютого вшановуємо подвиг Героїв Небесної Сотні. Вони віддали своє життя за демократію і свободу. Завдяки їм історія нашої держави змінила хід. 

Ці люди – символ самовідданості, відваги та сили духу українського народу. Пам’ять про них ніколи не згасне в наших серцях. 
Кожного з нас змінила Революція Гідності. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху. Приклад тому – героїчний захист східних рубежів країни саме в ці лютневі дні, волонтерський рух, самопожертва в ім’я незалежності.

Ми повинні пам’ятати, за що загинула Небесна Сотня. Її подвиг назавжди закарбується в українській історії.

Вічна пам’ять Героям! Будьмо гідними їхнього подвигу. Бережімо Україну! Любові та миру всім нам. 

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні ветерани Афганістану!

Шановні земляки – учасники військових конфліктів

на території інших держав!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та ювілейна – 30-а річниця виведення військ з Афганістану. У цей день ми віддаємо шану тим солдатам і офіцерам, котрі з честю та гідністю виконали свій військовий обов’язок у Афганістані та непросту інтернаціональну місію в більш як в двадцяти країнах світу.

Ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людей для яких обов’язок – суть життя.  Ваш звитяжний шлях – яскраве втілення вічних ідеалів мужності, благородства, високої внутрішньої краси воїна.  

Літопис афганської війни  містить безліч прикладів героїзму, не применшує честь та гідність воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в  горах та пустелях, в повітрі, в наступі та обороні, при врятуванні бойових товаришів та мирних жителів країн.

Невгамовним болем віддається в наших серцях пам’ять  про загиблих воїнів – двох наших земляків. Ми вшановуємо їх пам’ять.

Від щирого серця бажаю міцного здоров’я, щастя, миру, довголіття, злагоди у ваших родинах. Хай завжди над вами світить ясне сонце, а трагічні жахливі сторінки історії не повторюються ніколи. 

Нехай більше ніколи ні нас, ні наших нащадків не торкнеться чорне крило біди, а наша спільна мирна праця зробить рідний край благополучним.

Слава Україні! Героям слава! 

Голова районної державної адміністрації 
Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

ЗВЕРНЕННЯ

голови районної державної адміністрації

з нагоди Дня памяті Героїв Крут

Шановні земляки!

Сто один рік  тому  сотні молодих людей стали за покликом серця  на захист свободи і майбутнього – на захист своєї Української держави. Вони  сміливо зробили все, що можна було виконати у трагічній  ситуації. Кожен із курсантів  військової школи розумів, що саме він, і ніхто інший тут і тепер, робить доленосний вибір –  вибір незалежності, самостійності, соборності країни. І кожен із них у день прийняття рішення про свій останній бій став Героєм. На їх героїзмі і прикладі виховувалися українські повстанці, учасники бойових дій ООС, нинішні захисники незалежності України.

Нехай день пам’яті Героїв Крут несе світло майбутнім поколінням, слугує прикладом глибокої любові, жертовності та милосердя заради вільного мирного нашого сьогодення!

Голова районної державної адміністрації 
Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні жителі Долинщини!
Щиро вітаю вас із великим святом - Днем Соборності України та 100-ю річницею проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й
Західноукраїнської Народної Республіки!
Ця  історична подія відіграла надзвичайно велику роль у подальшій долі рідної землі та сформувала підґрунтя для відродження сучасної незалежної соборної України.
Здійснилася заповітна мрія багатьох поколінь наших прадідів - бачити Україну об’єднаною і самостійною. Акт Злуки продемонстрував згуртованість української нації, її велике прагнення жити у єдиній державі на власній етнічній території.
В ювілейну річницю проголошення єдності західних і східних земель, ми повинні пам’ятати заповіти борців за українську державність та усвідомлювати, що побудова демократичної, справедливої, соборної   України – наш загальний борг перед історією.
День Соборності України – це можливість у котре заявити на весь світ, що українська нація – єдина, а її територія – неподільна. 
У день єднання прийміть найщиріші побажання миру, добра і злагоди, щастя, плідної співпраці. Пам’ятаймо наше минуле, щоб гідно дивитись у майбутнє. 
Голова районної державної адміністрації 
Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО
 

 

 

 

 

Дополнительная информация