На Кіровоградщині 30 січня 2017 року у м. Олександрія відбулося виїзне засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області, на якому розглядалися підсумки роботи у 2016 році щодо виконання бюджету та завдань, покладених на органи Пенсійного фонду України.

У засіданні взяли участь перший заступник Голови правління Пенсійного фонду України Микола Шамбір, представники Пенсійного фонду України, керівники органів місцевої та обласної влади, соціальні партнери, а також керівники територіальних управлінь Фонду в області.

Під час роботи колегії учасники засідання обговорили основні пріоритети діяльності системи Пенсійного фонду в області, серед яких – забезпечення стабільного фінансування та своєчасної виплати пенсій, збалансування бюджету Фонду, подальше реформування пенсійної системи та покращення якості обслуговування громадян, впровадження ефективних технологій адміністрування і підвищення прозорості пенсійної системи.
           Особлива увага на засіданні приділялася питанню легалізації «тіньової» зайнятості та заробітної плати населення області. Дане питання обговорювалося за участю присутніх на засіданні керівників органів влади та обласних організацій-партнерів – управління Держпраці та головного управління Державної фіскальної служби.

У своєму виступі начальник Долинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області Надія Циберман наголосила, що одним із актуальних напрямів роботи управління залишається питання підвищення рівня заробітної плати та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.  Окремо зупинилася на співпраці з органами влади в Долинському районі, яка сприяє вирішенню проблемних питань та досягненню виконання поставлених завдань.

Зокрема, проведення спільних виїзних зустрічей, графікових співбесід, особистих прийомів разом із головою Долинської районної державної адміністрації Сергієм Омельченком та його першим заступником, головою робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення Інною Зеленокорінною є постійними методами комунікації, які спрямовані на реалізацію  Стратегії розвитку Кіровоградської облаті на період до 2020 року.

В районі розроблено план дій по забезпеченню реалізації рішень спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та створено міжвідомчу робочу групу з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, а також недопущення скорочення працівників та переведення їх на скорочену тривалість робочого часу.

 

 Законодавчі зміни до деяких нормативно-правових актів у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування   з 1 січня 2017 року

 

  ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АКТУАЛЬНОСТІ ДАНИХ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ЗАСРАХОВАНИХ ОСІБ,

ДОЛИНСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАДАЄ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПИТАНЬ ВЕДЕННЯ РЕЄСТРУ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ, ВКЛЮЧАЮЧИ ПИТАННЯ ЗАПОВНЕННЯ ТАБЛИЦЬ 5-9 ДОДАТКУ 4, ВСІХ ТАБЛИЦЬ ДОДАТКУ 5, ДОДАТКУ 6 ТА ДОДАТКУ 7 ЗВІТУ ЩОДО СУМ НАРАХОВАНОГО ЄДИНОГО ВНЕСКУ НА ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВЕ ДЕРЖАВНЕ СОЦІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ

КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН СПЕЦІАЛІСТІВ ДОЛИНСЬКОГО ОБ’ЄДНАНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ. ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА СПІВПРАЦЮ:

5-30-75

ТОРГОВЦЕВА ОЛЕНА ІВАНІВНА - 

ЗАВІДУВАЧ СЕКТОРУ ВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ РЕЄСТРІВ ТА ПІДТРИМКИ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИХ СИСТЕМ

РЕЙФШНЕЙДЕР НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА - 

ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ СЕКТОРУ ВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ РЕЄСТРІВ ТА ПІДТРИМКИ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИХ СИСТЕМ

 

Про запровадження нових технологій обслуговування громадян та централізованої системи призначення і виплати пенсій на основі електронної пенсійної справи.

 

 

Шановні відвідувачі управління Пенсійного фонду в Долинському районі.

З метою надання громадськості інформаційних послуг для підвищення прозорості діяльності Пенсійного фонду України в частині призначення пенсій за віком на загальних підставах у солідарній системі відповідно до статей 27 та 28 Закону України № 1058-ІУ від 09.07.2003 р. «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», Пенсійним фондом створено та впроваджено програму «Пенсійний калькулятор».

За допомогою «Пенсійного калькулятора» Ви зможете самостійно здійснити розрахунок розміру майбутньої трудової пенсії за віком на загальних підставах у солідарній системі відповідно до статей 27 та 28 Закону згідно із введеними даними за допомогою розроблених в Програмі інтерфейсів.

Для отримання консультацій по роботі із програмним забезпеченням «Пенсійний калькулятор», Ви можете звернутись до громадської приймальні за принципом «єдиного вікна» або за телефоном 5-30-75.

Також є можливість самостійно завантажити програмне забезпечення на офіційному веб-сайті головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області pfu.infocom.kr.ua в каталозі «Пенсійний калькулятор».

 

ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ:

З 29 ГРУДНЯ Органи ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ РОЗПОЧИНАЮТЬ ВИПЛАТУ ПЕНСІЙ ЗА СІЧЕНЬ 2016 РОКУ 

   24 грудня ц.р. прийнято Верховною Радою України  Закон України     № 915-VIII «Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 до Закону України  «Про Державний бюджет України на 2015 рік» щодо видатків Пенсійного фонду України» та Кабінетом Міністрів України Постанову № 1081 «Про внесення змін до бюджету Пенсійного фонду України на 2015 рік». 

За цими рішеннями Пенсійний фонд України розпочинає фінансування  січневих пенсій  в грудні поточного року. 

Отже, для одержувачів пенсій через установи поштового зв’язку з датами виплати з 4 по 8 січня виплата пенсій буде проводитись з 29 по 31 грудня.  Пенсіонерам, які з будь-яких причин не отримають кошти у грудні, виплата буде   проведена   з 5 по 25 січня 2016  року.  З 9 січня поштові відділення здійснюють виплату пенсій за звичайним графіком. 

Пенсіонерам, які одержують пенсії через установи банків з встановленими датами виплати з 4 по 23 число включно, пенсії будуть зараховані на їх банківські рахунки у період  з 29 по 31 грудня поточного року. Для пенсіонерів, у яких датами виплати через банківські установи визначено 24  та 25 число, виплату пенсій за січень 2016року буде забезпечено у встановлені дати виплати у січні, тобто 24 та 25 числа відповідно. 

З усіх питань працює «гаряча» телефонна лінія управління Пенсійного фонду України в Долинському районі за номером

5-30-75

 Схеми виплати пенсії січня 2016 року

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь  

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема, пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого управління Пенсійного фонду України або органу соціального захисту населення. 

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності): 

- паспорт; 

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика; 

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду. 

З питань, які хвилюють Вас на даний час, зокрема, з питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування Ви можете БЕЗКОШТОВНО звернутися за телефоном «гарячої лінії» 0800 507 309 

Для отримання допомоги з питань пенсійного забезпечення Ви можете звернутися на БЕЗКОШТОВНУ «гарячу лінію» Пенсійного фонду України 0800503 753 

Крім того, Ви можете звернутися на телефонні «гарячі лінії»

Головного управління

Пенсійного фонду України в Кіровоградській області:

Управління пенсійного забезпечення

Управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян

33-04-41

 

 

 

37-70-58

Управління Пенсійного фонду України             в Долинському  районі

5-30-75

 

 

Дополнительная информация