Кубок пам’яті футболіста 

Вже не один рік (з 2009) у селі Новогригорівка Перша відбувається розіграш кубка пам’яті Миколи Шведюка серед команд Долинського району.

Микола Шведюк все свою життя присвятив спорту і насамперед футболу. Свої найкращі роки провів у місцевій футбольній команді «Родина», яка була чемпіоном, призером та неодноразовим переможцем різноманітних кубків району, був гравцем районної  команди «Колос».

25 червня на традиційний кубок пам’яті з футболу з’їхалися команди: «Іскра» (с.Першотравневе) – минулорічний переможець турніру, футболісти із села Гурівка, «Волохино» (м.Долинська). Господарі турніру виставили дві команди – «Сокіл» та «Родина».

Згідно жеребкування було утворено дві групи. Першу склали команди «Сокіл» та «Іскра», де з рахунком 5:0 перемогли господарі турніру.

Більш запеклою була боротьба у другій групі, де в підсумку три команди набрали однакову кількість очок і тоді довелося підраховувати забиті та пропущені м’ячі. Найкращим виявився показник у команди «Волохино» і вона з першого місця вийшла до фінального поєдинку.

У грі за 3, 4 місця команда «Іскра» перемогла футболістів із Гурівки з рахунком 4:1.

У вирішальному матчі футболісти «Сокола» показали гарну та захоплюючу гру і перемогли своїх суперників з рахунком 5:1, завоювавши таким чином головний приз змагань – перехідний кубок. Також команди були нагороджені грамотами. Вболівальники висловили глибоку вдячність за видовищний футбол та побажали перемог у майбутніх матчах.

Additional information