БАСКЕТБОЛЬНА ЛІГА

18 травня у Києві відбувся фінал Шкільної баскетбольної ліги України 3х3. У Палаці спорту. На головній спортивній арені країни, зіграли 128 кращих учнівських команд з усіх областей України.

Про масовість цих змагань яскраво свідчить статистика. На першому етапі у змаганнях з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів взяли участь 4568 шкільних команд юнаків і 3216 команд дівчат. Це понад 50 тисяч учасників.

Матчі проходили в двох вікових категоріях6 старший вік (юнаки і дівчата 1998-2000 р.н.) та середній вік (юнаки і дівчата 2001 р.н. і молодші).

Кіровоградську область у змаганнях серед дівчат представляла команда Долинського району «Нива» - як переможець обласних змагань. До складу команди увійшли учениці Маловодянської, новогригорівської Першої, Кіровської, Долинської загальноосвітньої №4 шкіл (тренери Володимир Музичко та Володимир Шведюк).

У старшій віковій категорії серед дівчат 1998-2000 років народження наші посіли 4 місце у своїй групі та зайняли 13 загальнокомандне місце серед 32 команд, які отримали право брати участь у фіналі.

Більш вдало виступили дівчата у середній віковій категорії 2001 року народження і молодші, зайнявши 3 місце у своїй групі та 9 загальнокомандне місце серед 32 команд.

Хочеться відмітити, що дівчата вперше взяли участь у змаганнях такого рівня і достойно представили наш район на всеукраїнському рівні, показавши високий рівень підготовки та змістовну командну гру проти команд, які є переможцями та призерами всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України у середній та старшій вікових категоріях.

Additional information