30.07.2019

      Долинська районна філія

         Кіровоградського  обласного

          центру зайнятості інформує:

заходи соціального захисту населення у червні 2019 року

Ситуація на ринку праці Долинського району характеризується постійним попитом на керівників (менеджерів) (4,3%), професіоналів (5,0%), фахівців (5,5%), технічні службовці (1,8%), працівників сфери торгівлі та послуг (15,5%), на кваліфікованих робітників з інструментом (19,8%), на робітників з обслуговування, експлуатації і  контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (24,4%) та кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (11,8%).

Упродовж червня 2019 року у районній філії отримали статус безробітного  71 громадян, з  яких 45,1 % складали  жінки, 36,6% – молодь  віком до 35 років, 29,6% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен третій безробітний належав до сільських мешканців.

За сприяння служби зайнятості у  звітному періоді районною філією працевлаштовано 43 осіб, в т.ч. 29 безробітних. Рівень  працевлаштування  безробітних громадян у травні склав 2,9%.

Направлено на громадські та інші роботи тимчасового характеру 38 осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 3,8 %.

Проходили професійне навчання за сприяння служби зайнятості 31 особа, рівень охоплення професійним навчанням становив 3,1%.

Станом на 01 липня 2019 року кількість вакансій у базі даних філії становила 156 одиниць. У середньому на одну вакансію претендувало 5 осіб.

Інформацію підготував

відділ надання соціальних послуг Долинської районної філії

Кіровоградського ОЦЗ

тел. 2-02-17

 

29.07.2019 

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА

щодо запобігання масового вивільнення працівників

Розпорядженням голови Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області від 06.01.2015 року № 2 – р створено спеціальну комісію для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників. 

З початку 2019 року комісія розглянула двічі випадки масового вивільнення працівників у Долинському районі.

Так, 01.02.2019 року до Долинської районної філії Кіровоградського ОЦЗ КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Долинської районної ради» подало інформацію про заплановане  масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці, яка містить дані про заплановане вивільнення 17 осіб.

09 лютого 2019 року було проведено засідання спеціальної комісії на якій голова районного комітету профспілки медичних працівників повідомила, що масове вивільнення проводиться у зв’язку з встановленням охоронної сигналізації в структурних підрозділах КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Долинської районної ради» (скорочуються посади сторожів та двірників) та з метою оптимізації чисельності та штату персоналу. Вивільненню підлягало 17 осіб. Статус безробітного отримали 8 осіб.

26.06.2019 комунальне підприємство «Долинський міськкомунгосп» подало інформацію про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці, яка містить дані про заплановане вивільнення 59 працівників. Засідання комісії відбулось 10 липня 2019 року: інформацію розглянули та прийняли відповідні рішення.

Станом на поточну дату всього з початку року в Долинській районній філії статус безробітного отримали 15 осіб, вивільнених за скороченням штату, реорганізації або ліквідації підприємств. Всього таких на ринку праці перебувало 69 безробітних. Рівень працевлаштування даної категорії склав майже 9,0 відсотків.    

Марина Соловйова, директор філії

 

Упродовж І півріччя 2019 року служба зайнятості працевлаштувала майже 9000 мешканців Кіровоградщини

За сприяння служби зайнятості у 2019 році міськрайонними  центрами зайнятості, міськрайонними та районними філіями обласного центру зайнятості працевлаштовано 8914 безробітних громадян.

Рівень  працевлаштування  безробітних  громадян становив 33,6%. Також було працевлаштовано 3,9 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості.

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 3,9 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 14,9%.

 Відділ статистики та прогнозування Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

04.07.2019

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про стан ринку праці в Долинському районі

січень-червень 2019 року

Упродовж січня-червня 2019 року послугами державної служби зайнятості скористались 1744 безробітних, що проти відповідного періоду минулого року менше на 40 осіб. Із загальної чисельності осіб питома вага жінок серед них склала 57,7%, молоді віком до 35 років – 33,8%, вивільнених – 4,0%, осіб, що мають додаткові державні гарантії у сприянні працевлаштуванню -  41,8%.

         Упродовж звітного періоду безробітні були охоплені активними заходами сприяння зайнятості населення :

-        працевлаштування на вільні та новостворені робочі місця – 308 чол., що складає рівень працевлаштування 17,7% та становить 50,5% виконання завдання програми зайнятості на 2019 рік;

-        професійне навчання організовано для 205 осіб, що становить 11,7% від зареєстрованої чисельності безробітних та 65,1% виконання завдання програми зайнятості на 2019 рік;

-        до громадських та тимчасових робіт залучено 302 особи з числа безробітних, що становить 17,3% від зареєстрованої чисельності безробітних та становить 61,6% виконання завдання програми зайнятості на 2019 рік.

        Всього соціальними послугами охоплено 815 безробітних, що становить 46,7 відсотків осіб, що отримали статус безробітного.

        Чисельність безробітних станом на 01.07.2019 складає 884 особи, що менше проти відповідного періоду минулого року на 112 осіб. Кількість актуальних вакансій становить 156 одиниць. Навантаження на одне вільне робоче місце –  6 осіб.

 

Інформацію підготував відділ надання соціальних 

Долинської районної філії Кіровоградського ОЦЗ

тел. 2-02-17

26.06.2019

  Долинська районна філія Кіровоградського  обласного

центру зайнятості інформує

заходи соціального захисту населення

у травні 2019 року

Ситуація на ринку праці Долинського району характеризується постійним попитом на керівників (менеджерів) (4,6%), професіоналів (5,3%), фахівців (5,9%), технічні службовці (1,9%), працівників сфери торгівлі та послуг (14,7%), на кваліфікованих робітників з інструментом (18,0%), на робітників з обслуговування, експлуатації і  контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (26,0%) та кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (11,4%).

Упродовж травня 2019 року у районній філії отримали статус безробітного  119 громадян, з  яких 42,0 % складали  жінки, 28,6% – молодь  віком до 35 років, 24,4% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен третій безробітний належав до сільських мешканців.

За сприяння служби зайнятості у  звітному періоді районною філією працевлаштовано 60 осіб, в т.ч. 52 безробітних. Рівень  працевлаштування  безробітних громадян у травні склав 4,8%.

Направлено на громадські та інші роботи тимчасового характеру 48 осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 4,4 %.

Проходили професійне навчання за сприяння служби зайнятості 24 особи, рівень охоплення професійним навчанням становив 2,2%.

Станом на 01 липня 2019 року кількість вакансій у базі даних філії становила 156 одиниць. У середньому на одну вакансію претендувало 6 осіб.

 Інформацію підготував

відділ надання соціальних послуг Долинської районної філії

Кіровоградського ОЦЗ

тел. 2-02-17

 

20 травня 2019 року

 

Служба зайнятості допомагає учасникам АТО

 в адаптації на ринку праці

Демобілізовані військовослужбовці, учасники АТО потребують особливої уваги, адже повертаючись у мирне життя, стикаються з багатьма життєвими проблемами, у т.ч. пов’язаними з працевлаштуванням. Питання їхньої адаптації на ринку праці є одним із першочергових у роботі служби зайнятості.

З початку проведення антитерористичної операції 195 безробітних з числа демобілізованих військовослужбовців із зони АТО скористалися послугами державної служби зайнятості.

Загальна чисельність працевлаштованих – 36 осіб, з них 29 – за сприяння служби зайнятості. Зокрема, 11 особам виплачена допомога по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності. Крім цього, 24 особи взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру; 12 осіб проходили професійне навчання; профорієнтаційні послуги отримали усі 195 осіб.

Для демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО державна служба зайнятості надає широкий спектр соціальних послуг, зокрема: підбір підходящої постійної або тимчасової роботи; пропонується участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру; здійснюється організація професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації; існує можливість отримати ваучер для проходження професійного навчання; здійснюється організаційна, правова та фінансова підтримка безробітних, які виявили бажання розпочати підприємницьку діяльність.

Крім цього, в центрах зайнятості надаються індивідуальні консультаційні, інформаційні та профорієнтаційні послуги; організовуються різноманітні заходи (семінари, тренінги, ярмарки (міні-ярмарки) вакансій, дні кар’єри, ін.), що сприяють прискоренню їхнього працевлаштування.

Відділу надання соціальних послуг

Долинської районної філії

 

14.05.2019

Долинська районна філія Кіровоградського  обласного

центру зайнятості інформує:

заходи соціального захисту населення

у квітні 2019 року

Ситуація на ринку праці Долинського району характеризується постійним попитом на керівників (менеджерів) (4,7%), професіоналів (5,7%), фахівців (5,9%), технічні службовці (1,7%), працівників сфери торгівлі та послуг (13,9%), на кваліфікованих робітників з інструментом (19,5%), на робітників з обслуговування, експлуатації і  контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (26,6%) та кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (10,3%).

Упродовж квітня 2019 року у районній філії зареєстровано 127 безробітних громадян, з  яких 55,1 % складали  жінки, 35,4% – молодь  віком до 35 років, 37,8% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.

За сприяння служби зайнятості у  звітному періоді районною філією працевлаштовано 152 особи, в т.ч. 136 безробітних. Рівень  працевлаштування  безробітних громадян у квітні склав 11,6%.

Направлено на громадські та інші роботи тимчасового характеру 73 особи. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 6,2 %.

Направлено на професійне навчання за сприяння служби зайнятості  28 осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 2,4%.

Станом на 01 травня 2019 року кількість вакансій у базі даних філії становила 139 одиниць. У середньому на одну вакансію претендувало 6 осіб.

Інформацію підготував

відділ надання соціальних послуг Долинської районної філії

Кіровоградського ОЦЗ

тел. 2-02-17

 

12.04.2019

Прес-реліз

ринок праці: мовою цифр

Ситуація на ринку праці Долинського району характеризується постійним попитом на керівників (менеджерів) (4,6%), професіоналів (6,3%), фахівців (6,1%), технічні службовці (1,7%), працівників сфери торгівлі та послуг (13,6%), на кваліфікованих робітників з інструментом (21,9%), на робітників з обслуговування, експлуатації і  контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (25,3%) та кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (9,0%).

Станом на 01 квітня 2019 року у районній філії зареєстровано 1427 безробітних громадян, з  яких 59,9 % складали  жінки, 33,9% – молодь  віком до 35 років, 41,9% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців. Допомогу по безробіттю отримують 631 безробітний.

За сприяння служби зайнятості у  звітному періоді районною філією працевлаштовано 140 осіб, в т.ч. 91 безробітний. Рівень  працевлаштування  безробітних громадян становив 6,4%.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 142 особи. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 9,9 %.

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 148 осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 10,4%.

Станом на 01 квітня 2019 року кількість вакансій у базі даних філії становила 224 одиниці. У середньому на одну вакансію претендувало 5 осіб.

Інформацію підготував

відділ надання соціальних послуг Долинської районної філії

Кіровоградського ОЦЗ

тел. 2-02-17

 

08.01.2019

Прес-реліз

ринок праці: мовою цифр

Ситуація на ринку праці Долинського району характеризується постійним попитом на керівників (менеджерів) (3,3%), професіоналів (8,3%), фахівців (5,9%), технічні службовці (1,9%), працівників сфери торгівлі та послуг (15,0%), на кваліфікованих робітників з інструментом (20,9%), на робітників з обслуговування, експлуатації і  контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (23,6%) та кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (9,5%).

Станом на 01 січня 2019 року у районній філії зареєстровано 1055 безробітних громадян, з  яких 59,8 % складали  жінки, 33,4% – молодь  віком до 35 років, 42,5% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців. Допомогу по безробіттю отримують 604 безробітних.

Упродовж 2018 року статус безробітного мали 2593 особи.

За сприяння служби зайнятості у  звітному періоді районною філією працевлаштовано 715 осіб, в т.ч. 532 безробітних. Рівень  працевлаштування  безробітних громадян становив 20,5%.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 516 осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 19,9 %.

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 250 осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 9,6%.

Станом на 01 січня 2018 року кількість вакансій у базі даних центру зайнятості становила 201 одиницю. У середньому на одну вакансію претендувало  5  осіб.

 

Інформацію підготував

відділ надання соціальних послуг Долинської районної філії

Кіровоградського ОЦЗ

тел. 2-02-17

 

24.10.2018

Прес-реліз ринок праці: мовою цифр

Ситуація на ринку праці Долинського району характеризується постійним попитом на керівників (менеджерів) (3,3%), професіоналів (8,6%), фахівців (5,8%), технічні службовці (2,1%), працівників сфери торгівлі та послуг (13,6%), на кваліфікованих робітників з інструментом (20,6%), на робітників з обслуговування, експлуатації і  контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (24,3%) та кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (9,9%).

Станом на 01 жовтня 2018 року у районній філії було зареєстровано 954 безробітних громадян, з  яких 63,2 % складали  жінки, 35,0% – молодь  віком до 35 років, 42,8% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців. Допомогу по безробіттю отримують 461 безробітний.

Упродовж січня-вересня 2018 року статус безробітного мали 2112 особи.

За сприяння служби зайнятості у  звітному періоді районною філією працевлаштовано 576 осіб, в т.ч. 453 безробітних. Рівень  працевлаштування  безробітних  громадян становив 21,4%.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 383 особи. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 18,1 %.

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 224 осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 10,6%.

Станом на 01 жовтня 2018 року кількість вакансій у базі даних центру зайнятості становила 221 одиницю.  У  середньому  на одну  вакансію  претендувало  4  особи.

Інформацію підготував

відділ надання соціальних послуг Долинської районної філії

Кіровоградського ОЦЗ

тел. 2-02-17

 

11.01.2018

      Прес-реліз

 ринок праці: мовою цифр

Ситуація на ринку праці Долинського району характеризується постійним попитом на керівників (менеджерів) (3,0%), професіоналів (9,0%), фахівців (7,0%), технічні службовці (1,0%), працівників сфери торгівлі та послуг (18,0%), на кваліфікованих робітників з інструментом (17,0%), на робітників з обслуговування, експлуатації і  контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (24,0%) та кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (7,0%).

Станом на 01 січня 2018 року в центрі зайнятості було зареєстровано 1105 безробітних громадян, з  яких 60,9 % складали  жінки, 37,1% – молодь  віком до 35 років, 40,0% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців. Допомогу по безробіттю отримують 643 безробітних.

Упродовж 2017 року статус безробітного мали 2554 особи.

За сприяння служби зайнятості у січні-грудні 2017 року районним центром зайнятості працевлаштовано 577 безробітних громадян. Рівень  працевлаштування  безробітних  громадян становив 22,6%.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 493 особи. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 19,3 %.

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 319 осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 12,5%.

Протягом  січня - грудня 2017 року бажаючі отримати ваучер на навчання та підвищення кваліфікації не звертались.

Станом на 01 січня 2018 року кількість вакансій у базі даних центру зайнятості становила 141 од.  У  середньому  на одну  вакансію  претендувало  7  осіб.

Для уточнюючої інформації звертайтеся до відділу надання соціальних послуг Долинського районного центру зайнятості, тел. 5-08-38, 5-30-91.

 

 

19.07.2017

Прес-реліз ринок праці: мовою цифр

Ситуація на ринку праці Долинського району характеризується постійним попитом на фахівців (8,0%), працівників сфери торгівлі та послуг (20%), на кваліфікованих робітників з інструментом (45%), на робітників з обслуговування, експлуатації і  контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (9%) та кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств (9,2 %).

Станом на 01 липня 2017 року в центрі зайнятості було зареєстровано 918 безробітних громадян, з  яких 63 % складали  жінки, 40 % – молодь  віком до 35 років, 41% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.

У січні-червні 2017 року статус безробітного мали 1699 осіб, з них отримали статус безробітного безпосередньо в червні 97 осіб.

За сприянням служби зайнятості у січні-червні 2017 року районним центром зайнятості працевлаштовано 362 безробітних громадян. Рівень  працевлаштування  безробітних  громадян становив 21,3%.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру  326 осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 19 %.

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 223 особи, рівень охоплення професійним навчанням становив 13 %.

Станом на 01 липня 2017 року кількість вакансій у базі даних центру зайнятості становила 119 од.  У  середньому  на одну  вакансію  претендувало  8  осіб.

Станом на 01 липня 2017 року 465 осіб отримували допомогу по безробіттю.

 

06.06.2017 Експрес-інформація

Прес-реліз  ринок праці: мовою цифр

 

Ситуація на ринку праці Долинського району характеризується постійним попитом на фахівців (8,0%), працівників сфери торгівлі та послуг (20%), на кваліфікованих робітників з інструментом (45%), на робітників з обслуговування, експлуатації і  контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (9%) та кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств (9,2 %).

Станом на 01 червня 2017 року в центрі зайнятості було зареєстровано 938 безробітних громадян, з  яких 64 % складали  жінки, 39 % – молодь  віком до 35 років, 41,8% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.

У січні-травні 2017 року статус безробітного мали 1602 особи, з них отримали статус безробітного безпосередньо в травні 94 особи.

За сприяння служби зайнятості у січні-травні  2017 року районним центром зайнятості працевлаштовано 326 безробітних громадян. Рівень  працевлаштування  безробітних  громадян становив 20,3%.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру  269 осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 16,8 %.

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 217 осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 13,5%.

Станом на 01 червня 2017 року кількість вакансій у базі даних центру зайнятості становила 121 од.  У  середньому  на одну  вакансію  претендувало  8  осіб.

Станом на 01 червня 2017 року 484 осіб отримували допомогу по безробіттю.

Для уточнюючої інформації звертайтеся до відділу надання соціальних послуг Долинського районного центру зайнятості, тел. 5-08-38, 5-30-91.

Дополнительная информация