Інформація стану роботи із зверненнями громадян,  які надійшли до Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської  районної ради»   за 2 квартал 2019 року

Протягом 2 кварталу 2019 року до Комунального некомерційного підприємства « Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської  районної ради» надійшло 7 звернень громадян, що складає  2.12  на 10 тис. населення.

 Із загальної кількості звернень: 4 – письмових та 3 – усних.

 В порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість звернень зменшилась на    30 %.

Із  7  звернень громадян, що надійшли до КНП «ЦПМСД Долинської районної ради» за 2 квартал 2019 року, 4 звернення, що складає 57,1 %, надійшло  через  департамент охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Значну частину, а саме- 71,4 %,  із загальної кількості звернень складають звернення від міського населення району: м. Долинська- 4, смт Молодіжне – 1.

       Повторних звернень від громадян не надходило.

       По характеру звернень, що надійшли:

 • 2 звернення ( 28,6 % ) - щодо надання роз’яснень про порядок зміни номеру телефону в декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу;
 • 2 звернення (28,6 %) – надання коштів на лікування та забезпечення  медичними препаратами;
 • 1 звернення (14,2 %)  – з приводу надання медичної допомоги;
 • 2 звернення (28,6 %)  – інші.

Опрацювання   і    розгляд   звернень,   що  надійшли   до   КНП  «ЦПМСД Долинської   районної  ради»,   здійснювались   своєчасно,   без   порушень.  Всі звернення   уважно  розглянуті,  надані  обгрунтовані   відповіді  заявникам,   з яких: 
- вирішено позитивно та надано роз'яснення - 6 звернень, що становить 85,7 %; 
- відмовлено – 0 звернень; 
- в стадії розгляду - 1 звернення, що становить 14,3 %. 

Робота зі зверненнями громадян у  КНП «ЦПМСД Долинської районної ради» буде й надалі  спрямованою лише на поліпшення якості розгляду звернень громадян та безумовне виконання вимог законодавства про звернення громадян.

Головний лікар

Т.РОМАНЧЕНКО

 

 

Робота із зверненнями громадян за січень-квітень 2019 року      

Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", розпоряджень голови обласної державної адміністрації  та голови  районної державної  адміністрації  та інших нормативних актів.

За січень-квітень 2019 року до районної державної адміністрації надійшло 236 звернень від 305 громадян. З них: поштою (електронною     поштою) – 4  звернення, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 10,  24 громадянина побувало на особистих прийомах керівництва районної державної адміністрації та на особистих виїзних – 4. Через обласну державну адміністрацію надійшло 11 звернень, Кіровоградський обласний контактний центр – 64, урядову гарячу лінію – 118.

За результатами розгляду надано 91 роз’яснення, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 139 та перебувають на розгляді 6 звернень.

За категорією авторів надійшло 29 звернень від одиноких матерів, 8 - від багатодітних сімей, 11 – від ветеранів праці, 5 – від дітей війни, 147- інші категорії.

За соціальним станом: 60 - від пенсіонерів, 2 - від робітників, 6 – від селян, 15 – від безробітних, 2 – від пенсіонерів з числа військовослужбовців, 139 – інші.

У січні-квітні 2019 року всього порушено 290 питань, а саме:

          аграрної політики і земельних відносин – 23: це питання щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв, розрахунки за здані в оренду паї, надання земельних ділянок у власність;

           соціального захисту населення – 132: надання матеріальної допомоги,   призначення і виплати соціальної допомоги, субсидії, виплата допомоги на дітей декретних, аліментів та інші;

           охорони здоров'я – 17: забезпечення ліками, надання безоплатної медичної допомоги;

           комунального господарства – 70: плата за житло та комунальні послуги, ремонту житла, теплопостачання, водопостачання, газопостачання,  електропостачання, ремонту доріг;

           освіти, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності – 4 питання;

           транспорту і зв'язку – 14: робота стаціонарних телефонів, трансляції українських радіопередач;

           діяльності органів місцевого самоврядування – 5;

           та інші.

Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

Щомісяця проводиться аналіз та узагальнення питань, які порушують громадяни у зверненнях, виявляються причини, що породжують повторні звернення.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади.  Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" районною державною адміністрацією протягом січня - квітня 2019 року забезпечено:

-  проведення 4 Днів контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;

- проведення 4 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка протягом січня-квітня 2019 року прозвітували 2 керівника структурних підрозділів районної державної адміністрації та 5 голів виконавчих комітетів рад району).

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

Робота із зверненнями громадян у 2018 році

Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", розпоряджень голови обласної державної адміністрації та голови  районної державної  адміністрації  та інших нормативних актів.

За січень-грудень 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 715 звернень, що на 24 звернення більше порівняно з 2017 роком. З них: поштою (електронною поштою) – 56 звернень, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 42, 73 громадянина побувало на особистих прийомах керівництва райдержадміністрації та на особистих виїзних – 34, всього звернулось громадян на прийом 107. Через обласну державну адміністрацію надійшло 32 звернення, Кіровоградський обласний контактний центр – 136, урядову гарячу лінію – 332. Загальна кількість громадян, які звернулися у    2018 році – 977, порушено  питань – 783.

За результатами розгляду надано 347 роз’яснень, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 356  та заходи вживаються по  12 зверненнях.

За категорією авторів надійшло 14 звернень від одиноких матерів, 8 – від  багатодітних сімей, 682 – інші категорії.

За соціальним станом: 46 – від пенсіонерів, 14 – від  робітників, 4 – від  селян, 3 – від  працівників бюджетної сфери, 25 – від  безробітних, 2 – від військовослужбовців,  621 – інші.

У січні - грудні 2018 року всього порушено 783 питання, а саме:

           аграрної політики і земельних відносин – 40: це питання щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв, розрахунки за здані в оренду паї, надання земельних ділянок у власність;

           соціального захисту населення – 345: надання матеріальної допомоги, призначення і виплати соціальної допомоги та  субсидії, виплати допомоги на дітей, декретних, аліментів та інші;

           охорони здоров'я – 25: забезпечення ліками та інші;

        комунального господарства – 71: плата за житло та комунальні послуги, питання водозабезпечення, ремонту житла, теплопостачання та інші;

           житлової політики – 2; 

           освіти, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності –24 питання;

           транспорту  і зв'язку – 40 ; 

праці і заробітної плати – 3; сім'ї,

та захисту прав дітей – 14;

          інші – 216.

Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

Щомісяця проводиться аналіз та узагальнення питань, які порушують громадяни у зверненнях, виявляються причини, що породжують повторні звернення.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади.  Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією протягом січня-грудня 2018 року забезпечено:

проведення 12 Днів контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;

проведення 12 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка протягом   січня – грудня 2018 року прозвітували 19 голів виконавчих комітетів рад району).

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

ДОВІДКА

про роботу із зверненнями громадян за січень –вересень  2018 року

Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпоряджень голови обласної державної адміністрації та голови  районної державної  адміністрації  та інших нормативних актів.

За січень – вересень2018 року до районної державної адміністрації надійшло 557 звернень від 635 громадян. З них: поштою (електронною поштою) –  48 звернень, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 35,  57 громадян побувало на особистих прийомах заступників голови райдержадміністрації та на особистих виїзних – 34. Через обласну державну адміністрацію надійшло 26 звернень, Кіровоградський обласний контактний центр – 100, урядову гарячу лінію – 248.

          За результатами розгляду надано 282 роз’яснення, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 266 та заходи вживаються по 9 зверненнях.

          За категорією авторів надійшло 11 звернень від одиноких матерів, 5 - від багатодітних сімей, 541- інші категорії.

          За соціальним станом: 24 - від пенсіонерів, 14 - від робітників, 18 - від безробітних, 2- військовослужбовця,  499- інші.

         У січні - вересні 2018 року всього порушено 612 питань, а саме:

            з аграрної політики і земельних відносин – 34: це питання щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв та видачі майнових паїв в натурі;

           по соціальному захисту – 244: надання матеріальної допомоги,   призначення і виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій, інші;

           охорони здоров'я – 22;

           з комунального господарства – 40;

           освіти, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності – 21 питання;

           із транспорту і зв'язку - 40;

           інші – 211.

          Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

Щомісяця проводиться аналіз та узагальнення питань, які порушують громадяни у зверненнях, виявляються причини, що породжують повторні звернення.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади.  Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються  в газеті «Долинські новини».

На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних  прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією протягом січня-вересня 2018 року забезпечено:

-  проведення 9 Днів контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян; 

- проведення 9 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка протягом січня –вересня  2018 року прозвітували 16 голів виконавчих комітетів рад району).

Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації, виданого за рішенням колегії райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови рад району щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

ДОВІДКА

про роботу із зверненнями громадян за січень – серпень  2018 року

Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпоряджень голови обласної державної адміністрації та голови  районної державної  адміністрації  та інших нормативних актів.

За січень –серпень 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 505 звернень від 560 громадян. З них: поштою (електронною поштою) –                         43 звернень, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 33,  53 громадян побувало на особистих прийомах заступників голови райдержадміністрації та на особистих виїзних – 31. Через обласну державну адміністрацію надійшло 23 звернення, Кіровоградський обласний контактний центр – 91, урядову гарячу лінію – 223.

          За результатами розгляду надано 237 роз’яснення, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 249 та заходи вживаються по 19 зверненнях.

          За категорією авторів надійшло 11 звернень від одиноких матерів, 5 - від багатодітних сімей, 489- інші категорії.

          За соціальним станом: 24 - від пенсіонерів, 14 - від робітників, 18 - від безробітних, 2- військовослужбовця,  447- інші.

         У січні - серпні 2018 року всього порушено 552 питання, а саме:

            з аграрної політики і земельних відносин – 30: це питання щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв та видачі майнових паїв в натурі;

           по соціальному захисту – 216: надання матеріальної допомоги,   призначення і виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій, інші;

           охорони здоров'я – 18;

           з комунального господарства – 36;

           освіти, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності – 18 питань;

           із транспорту і зв'язку - 40;

           інші – 194.

Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

Щомісяця проводиться аналіз та узагальнення питань, які порушують громадяни у зверненнях, виявляються причини, що породжують повторні звернення.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади.  Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються  в газеті «Долинські новини».

На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних  прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією протягом січня-серпня 2018 року забезпечено:

-  проведення 8 Днів контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян; 

- проведення 8 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка протягом січня –серпня 2018 року прозвітували 16 голів виконавчих комітетів рад району).

Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації, виданого за рішенням колегії райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови рад району щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

ДОВІДКА

про роботу із зверненнями громадян за січень-липень 2018 року

Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпоряджень голови обласної державної адміністрації та голови  районної державної  адміністрації  та інших нормативних актів.

За січень – липень 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 428 звернень від 443 громадян. З них: поштою (електронною поштою) –  36 звернень, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 28,  45 громадян побувало на особистих прийомах заступників голови райдержадміністрації та на особистих виїзних – 27. Через обласну державну адміністрацію надійшло 21 звернення, Кіровоградський обласний контактний центр – 80, урядову гарячу лінію – 186.

          За результатами розгляду надано 215 роз’яснень, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 196 та заходи вживаються по 17 зверненнях.

          За категорією авторів надійшло 11 звернень від одиноких матерів, 5 - від багатодітних сімей, 412- інші категорії.

          За соціальним станом: 24 - від пенсіонерів, 14 - від робітників, 18 - від безробітних, 2- військовослужбовця,  370- інші.

         У січні - липні 2018 року всього порушено 466 питань, а саме:

            з аграрної політики і земельних відносин – 30: це питання щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв та видачі майнових паїв в натурі;

           по соціальному захисту – 188: надання матеріальної допомоги,   призначення і виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій, інші;

           охорони здоров'я – 10;

           з комунального господарства – 30;

           освіти, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності – 18 питань;

           із транспорту і зв'язку - 33;

           інші – 157.

Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

Щомісяця проводиться аналіз та узагальнення питань, які порушують громадяни у зверненнях, виявляються причини, що породжують повторні звернення.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади.  Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються  в газеті «Долинські новини».

На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних  прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією протягом січня-липня 2018 року забезпечено:

-  проведення 7 Днів контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян; 

- проведення 7 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка протягом січня – червня 2018 року прозвітували 14 голів виконавчих комітетів рад району).

Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації, виданого за рішенням колегії райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови рад району щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

ДОВІДКА

про роботу із зверненнями громадян за січень-червень 2018 року

Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпоряджень голови обласної державної адміністрації та голови  районної державної  адміністрації  та інших нормативних актів.

За січень –червень 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 364 звернення від 452 громадян. З них: поштою (електронною поштою) – 32 звернення, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 24,  40 громадян побувало на особистих прийомах заступників голови райдержадміністрації та на особистих виїзних – 23. Через обласну державну адміністрацію надійшло 20 звернень, Кіровоградський обласний контактний центр – 64, урядову гарячу лінію – 158.

          За результатами розгляду надано 180 роз’яснень, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 167 та заходи вживаються по 17 зверненнях.

          За категорією авторів надійшло 8 звернень від одиноких матерів, 3 - від багатодітних сімей, 353- інші категорії.

          За соціальним станом: 18 - від пенсіонерів, 9 - від робітників, 4 - від безробітних, 2- військовослужбовця,  329- інші.

         У січні-червні 2018 року всього порушено 395 питань, а саме:

            з аграрної політики і земельних відносин – 25: це питання щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв та видачі майнових паїв в натурі;

           по соціальному захисту – 156: надання матеріальної допомоги,   призначення і виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій, інші;

           охорони здоров'я – 7;

           з комунального господарства – 19;

           освіти, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності – 16 питань;

           із транспорту і зв'язку - 24;

           інші – 148.

Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

Щомісяця проводиться аналіз та узагальнення питань, які порушують громадяни у зверненнях, виявляються причини, що породжують повторні звернення.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади.  Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються  в газеті «Долинські новини».

На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних  прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією протягом січня-червня 2018 року забезпечено:

-  проведення 6 Днів контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян; 

- проведення 6 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка протягом січня – червня 2018 року прозвітували 12 голів виконавчих комітетів рад району).

Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації, виданого за рішенням колегії райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови рад району щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

ДОВІДКА

про роботу із зверненнями громадян за січень-травень 2018 року

Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпоряджень голови обласної державної адміністрації та голови  районної державної  адміністрації  та інших нормативних актів.

За січень –травень 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 300 звернень від 365 громадян. З них: поштою (електронною поштою) –28 звернень, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 21,  33 громадянина побувало на особистих прийомах заступників голови райдержадміністрації та на особистих виїзних – 17. Через обласну державну адміністрацію надійшло 18 звернень, Кіровоградський обласний контактний центр – 51, урядову гарячу лінію – 130.

          За результатами розгляду надано 152 роз’яснення, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 141 та заходи вживаються по 7 зверненнях.

          За категорією авторів надійшло 6 звернень від одиноких матерів, 2 - від багатодітних сімей, 292- інші категорії.

          За соціальним станом: 12 - від пенсіонерів, 6 - від робітників, 4 - від безробітних, 2- військовослужбовця,  276- інші.

         У січні-травні 2018 року всього порушено 325 питань, а саме:

            з аграрної політики і земельних відносин – 23: це питання щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв та видачі майнових паїв в натурі;

           по соціальному захисту – 132: надання матеріальної допомоги,   призначення і виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій, інші;

           охорони здоров'я – 5;

           з комунального господарства – 15;

           освіти, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності – 12 питань;

           із транспорту і зв'язку - 20;

           інші – 118.

          Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

Щомісяця проводиться аналіз та узагальнення питань, які порушують громадяни у зверненнях, виявляються причини, що породжують повторні звернення.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади.  Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються  в газеті «Долинські новини».

На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних  прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією протягом січня-квітня 2018 року забезпечено:

-  проведення 5 Днів контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян; 

- проведення 5 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка протягом січня –травня 2018 року прозвітували 10 голів виконавчих комітетів рад району).

Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації, виданого за рішенням колегії райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови рад району щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

Робота із зверненнями громадян за січень-березень 2018 року     

          Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпоряджень голови обласної державної адміністрації  та голови  районної державної  адміністрації  та інших нормативних актів.

          За січень - березень 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 190 звернень від 235 громадян. З них: поштою (електронною     поштою) –                         18 звернень, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 13,  21 громадянин побував на особистих прийомах заступників голови райдержадміністрації та на особистих виїзних – 7. Через обласну державну адміністрацію надійшло 10 звернень, Кіровоградський обласний контактний центр – 36, урядову гарячу лінію – 84.

          За результатами розгляду надано 96 роз’яснень, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 86 та заходи вживаються по 8 зверненнях.

          За категорією авторів надійшло 6 звернень від одиноких матерів, 4 - від багатодітних сімей, 180- інші категорії.

          За соціальним станом: 16 - від пенсіонерів, 6 - від робітників, 7 - від безробітних, 2- військовослужбовця,  159- інші.

         У січні-березні 2018 року всього порушено 206 питань, а саме:

            з аграрної політики і земельних відносин – 20: це питання щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв та видачі майнових паїв в натурі;

           по соціальному захисту – 83: надання матеріальної допомоги,   призначення і виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій, інші;

           охорони здоров'я – 5;

           з комунального господарства – 8;

           освіти, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності – 10 питань;

           із транспорту і зв'язку - 14;

           інші – 66.

          Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

Щомісяця проводиться аналіз та узагальнення питань, які порушують громадяни у зверненнях, виявляються причини, що породжують повторні звернення.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади.  Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

           Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

           Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються  в газеті «Долинські новини».

         На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних  прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

          На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією протягом січня-березня 2018 року забезпечено:

-  проведення 3 Днів контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;

- проведення 3 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка протягом січня – березня 2018 року прозвітували 6 голів виконавчих комітетів рад району).

         Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації, виданого за рішенням колегії райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови рад району щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

ДОВІДКА

про роботу із зверненнями громадян за січень-лютий 2018 року

 

Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпоряджень голів обласної та районної державних  адміністрацій  та інших нормативних актів.

За січень-лютий 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 137 звернень громадян, а саме: поштою(електронною поштою) – 17, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 9; через ОДА – 6;  через Кіровоградський обласний контактний центр – 25; через Урядову гарячу лінію – 60; та 18 жителів району побували на особистих та виїзних прийомах голови і заступників голови районної державної адміністрації.

У січні-лютому 2018 року у зверненнях всього порушено 148 питань, а саме:

 • аграрна політика і земельні відносини – 12 звернень, щодо оформлення державних актів на землю, видачі майнових паїв в натурі;
 • транспорт і зв’язок – 11, щодо телефонізації квартир;
 • соціальний захист - 62, стосовно призначення, перегляду розміру трудової, соціальної пенсії та її виплати, надання матеріальної допомоги, роботи закладів соціального захисту, призначення і виплати соціальної допомоги, субсидій;
 • охорона здоров'я – 4, стосовно роботи МСЄК, визначення групи інвалідності, неправомірні дії працівників охорони здоров'я;
 • комунальне господарство – 7, щодо плати за житло та комунальні послуги, експлуатації та ремонту житла, теплопостачання, санітарного стану, благоустрою населених пунктів, прибудинкових територій;
 • житлова політика –2, стосовно поліпшення житлових умов;
 • інші питання – 50.

Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади. Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

           Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

           Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються  в газеті «Долинські новини».

Робота із зверненнями громадян залишається пріоритетним напрямком діяльності районної державної адміністрації.

На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних  прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

В районній державній адміністрації працює «гаряча телефонна лінія», відповідно керівництвом райдержадміністрації було прийнято 5 телефонних дзвінків та надано роз’яснення громадянам з порушених питань. Всього звернулось до «гарячої телефонної лінії» 9 громадян.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією протягом      січня - лютого 2016 року забезпечено:

- проведення 2 Днів контролю, в рамках якого перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;     

- проведення 2 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка протягом січня-лютого 2016 року прозвітували Суходільський, Першотравневий, Олександрівський, Новоолександрівський сільські голови).

         Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпоряджень голови райдержадміністрації, виданих за рішеннями колегій райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

 

ДОВІДКА

про роботу із зверненнями громадян за січень 2018 року

 

Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпоряджень голів обласної та районної державних  адміністрацій  та інших нормативних актів.

За січень 2018 року до районної державної адміністрації надійшло                 79 звернень від 81 громадянина. З них: поштою (електронною поштою) –                       5 звернень, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 5, 5 громадян побувало на особистих прийомах заступників голови райдержадміністрації. Через обласну державну адміністрацію надійшло 2 звернення, Кіровоградський обласний контактний центр –17, урядову гарячу лінію – 45.

За результатами розгляду надано 39 роз’яснень, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 32 та заходи вживаються по 8 зверненнях.

У січні 2018 року всього порушено 84 питання, а саме:

          з комунального господарства – 4 з питань: щодо забезпечення гарячим та холодним водопостачанням, газифікації та електропостачання населених пунктів, будинків;

з аграрної політики і земельних відносин – 4 з питань: щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв, розрахунків за здані в оренду паї та видачі майнових паїв;

по соціальному захисту – 38 з питань: щодо призначення, перегляд розміру трудової, соціальної пенсії та її виплати, надання матеріальної допомоги, призначення і виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій;

транспорту і зв'язку – 5 з питань: щодо пільгового перевезення, телефонізація квартир, будинків;

інші питання – 36.

Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

Щомісяця проводиться аналіз та узагальнення питань, які порушують громадяни у зверненнях, виявляються причини, що породжують повторні звернення.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади.  Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

           Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

           Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються  в газеті «Долинські новини».

          На офіційному веб-сайті районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних  прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року   № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією впродовж січня 2018 року забезпечено:

- проведення 1 дня контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;

- проведення 1 засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка впродовж січня 2018 року прозвітували 2 голів виконавчих комітетів рад району).

         Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпоряджень голови райдержадміністрації, виданих за рішеннями колегій райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

        Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

                   

«Про роботу із  зверненнями громадян за січень-грудень 2017 року»

 

          Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпоряджень голови обласної державної адміністрації та голови районної державної  адміністрації  та інших нормативних актів.

          За січень - грудень 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 691 звернення від 755 громадян. З них: поштою (електронною     поштою) – 81 звернення, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 62,             94 громадянина побувало на особистих прийомах керівництва райдержадміністрації та на особистих виїзних – 54. Через обласну державну адміністрацію надійшло 13 звернень, Кіровоградський обласний контактний центр – 161, урядову гарячу лінію – 223.

          За результатами розгляду надано 345 роз’яснення, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 339  та заходи вживаються по  7 зверненнях.

          За категорією авторів надійшло 16 звернень від одиноких матерів, 17 - від багатодітних сімей, 658 - інші категорії.

          За соціальним станом: 48 - від пенсіонерів, 14 - від робітників, 15 - від безробітних, 4- військовослужбовця,  610- інші.

         У січні - грудні 2017 року всього порушено 755 питань, а саме:

            з аграрної політики і земельних відносин – 52: це питання щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв та видачі майнових паїв в натурі;

           по соціальному захисту – 242: надання матеріальної допомоги,   призначення і виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій,                             інші;

           охорони здоров'я – 40;

           з комунального господарства – 50;

           освіти, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності –32 питання;

           транспорт і зв'язок – 15;

           праці і заробітної плати – 14;

           житлової політики – 21;

           сім'ї, дітей молоді та спорту - 27;

           інші – 262.

          Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

Щомісяця проводиться аналіз та узагальнення питань, які порушують громадяни у зверненнях, виявляються причини, що породжують повторні звернення.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади.  Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

           Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

           Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються  в газеті «Долинські новини».

         На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних  прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

 Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

           Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

Про роботу із зверненнями громадян за січень – жовтень  2017 року

 

Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпоряджень голови обласної та голови районної державних  адміністрацій  та інших нормативних актів.

За січень - жовтень 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 603 звернення від 669 громадян. З них: поштою (електронною поштою) –                67 звернень, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 53, 86 громадян побувало на особистих прийомах заступників голови райдержадміністрації та на особистих виїзних – 51. Через обласну державну адміністрацію надійшло 12 звернень, Кіровоградський обласний контактний центр – 143, урядову гарячу лінію – 188.

За результатами розгляду надано 300 роз’яснень, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 295 та заходи вживаються по 8 зверненнях.

За категорією авторів надійшло 16 звернень від одиноких матерів, 17 - від багатодітних сімей, 570- інші категорії.

За соціальним станом: 48 - від пенсіонерів, 14 - від робітників, 15 - від безробітних, 4- військовослужбовців,  522- інші.

У січні-жовтні  2017 року всього порушено 665 питань, а саме:

з аграрної політики і земельних відносин – 46: це питання щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв та видачі майнових паїв в натурі;

по соціальному захисту – 216: це надання матеріальної допомоги,   призначення і виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій та                              інші;

           охорони здоров'я – 35;

           з комунального господарства – 44;

           освіти, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності – 29 питань;

транспорту і зв'язку – 11;

праці і заробітної плати – 12;

          житлової політики – 20;

           сім'ї, дітей молоді та спорту - 21; 

           інші – 169.

Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

Щомісяця проводиться аналіз та узагальнення питань, які порушують громадяни у зверненнях, виявляються причини, що породжують повторні звернення.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади.  Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються  в газеті «Долинські новини».

На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних  прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією протягом        січня-жовтня 2017 року забезпечено:

проведення 10 Днів контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;

- проведення 10 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка протягом   січня – жовтня 2017 року прозвітували 13 голів виконавчих комітетів рад району).

Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації, виданого за рішенням колегії райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови рад району щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

 

Про роботу із зверненнями громадян  за січень-вересень 2017 року

 

           На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 13 лютого 2008 року № 99-р "Про забезпечення виконання в області Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109", від  01 серпня 2017 року № 382-р "Про стан роботи зі зверненнями громадян, які надійшли до облдержадміністрації,  районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення у першому півріччі 2017 року", районна державна адміністрація повідомляє наступне.       

          Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпоряджень голів обласної та районної державних  адміністрацій  та інших нормативних актів.

          За січень - вересень 2017 року до районної державної адміністрації надійшло       548 звернень від 614 громадян. З них: поштою (електронною     поштою) – 60 звернень, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 49, 78 громадян побувало на особистих прийомах заступників голови райдержадміністрації та на особистих виїзних – 47. Через обласну державну адміністрацію надійшло 10 звернень, Кіровоградський обласний контактний центр – 134, урядову гарячу лінію – 168.

          За результатами розгляду надано 270 роз’яснень, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 262 та заходи вживаються по 16 зверненнях.

          За категорією авторів надійшло 15 звернень від одиноких матерів, 16 - від багатодітних сімей, 517- інші категорії.

          За соціальним станом: 48 - від пенсіонерів, 14 - від робітників, 15 - від безробітних, 4- військовослужбовеців,  467- інші.

         У січні-вересні  2017 року всього порушено 610 питань, а саме:

 з аграрної політики і земельних відносин – 42: це питання щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв та видачі майнових паїв в натурі;

           по соціальному захисту – 198: надання матеріальної допомоги - 38,   призначення і виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій - 100, інші – 60;

           охорони здоров'я – 32;

           з комунального господарства – 38;

           освіти, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності –  25 питань;

транспорту і зв'язку – 10;

праці і заробітної плати – 11;

          житлової політики – 18;

           сім'ї, дітей молоді та спорту - 18; 

           інші – 218.

          Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

Щомісяця проводиться аналіз та узагальнення питань, які порушують громадяни у зверненнях, виявляються причини, що породжують повторні звернення.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади.  Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

           Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

           Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються  в газеті «Долинські новини».

         На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних  прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

          На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією протягом січня-вересня 2016 року забезпечено:

проведення 9 Днів контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;

- проведення 9 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка протягом   січня – вересня 2017 року прозвітували 11 голів виконавчих комітетів рад району).

            Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації, виданого за рішенням колегії райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови рад району щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

 

           Про роботу із зверненнями громадян у першому півріччі 2017 року

 

За перше півріччя 2017 року до районної державної адміністрації надійшло          372 звернення від 405 громадян. З них: поштою (електронною     поштою) – 36 звернень, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 33; 58 громадян побувало на особистих прийомах заступників голови райдержадміністрації та на особистих виїзних прийомах – 28. Через обласну державну адміністрацію надійшло 6 звернень, Кіровоградський обласний контактний центр – 90, урядову гарячу лінію – 121.

          За результатами розгляду надано 189 роз’яснень, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 172 та заходи вживаються по 11 зверненнях.

          За категорією авторів надійшло 13 звернень від одиноких матерів, 12 - від багатодітних сімей, 6- від осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи та учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, 341- інші категорії.

          За соціальним станом: 38 - від пенсіонерів; 12 - від робітників; 12 - від безробітних; 2- військовослужбовців,  308- інші.

         У січні-червні 2017 року всього порушено 412 питань, а саме:

з аграрної політики і земельних відносин – 28: це питання щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв та видачі майнових паїв в натурі, виділення земельних ділянок учасникам АТО для ведення особистого селянського господарства;

           по соціальному захисту – 135: надання матеріальної допомоги,   призначення і виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій, інше;

           охорони здоров'я – 20;

           з комунального господарства – 24;

           освіти, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності –

17 питань;

транспорту і зв'язку – 6;

праці і заробітної плати - 6;

житлової політики – 6;

сім'ї, дітей молоді, гендерної рівності, фізичної культури та спорту - 7;

           інші – 163.

          Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

Щомісяця проводиться аналіз та узагальнення питань, які порушують громадяни у зверненнях, виявляються причини, що породжують повторні звернення.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади.  Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

           Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

           Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються  в газеті «Долинські новини».

         На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних  прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.         

            Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

Про роботу із зверненнями громадян за січень-квітень 2017 року

 

           Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпоряджень голови обласної та голови районної державних  адміністрацій  та інших нормативних актів.

          За січень - квітень 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 249 звернень від 257 громадян. З них: поштою (електронною     поштою) – 21 звернення, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 23,             37 громадян побувало на особистих прийомах заступників голови райдержадміністрації та на особистих виїзних – 15. Через обласну державну адміністрацію надійшло 4 звернення, Кіровоградський обласний контактний центр – 68, урядову гарячу лінію – 81.

          За результатами розгляду надано 121 роз’яснення, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 110  та заходи вживаються по  18 зверненнях.

          За категорією авторів надійшло 5 звернень від одиноких матерів, 9 - від багатодітних сімей, 235- інші категорії.

          За соціальним станом: 22 - від пенсіонерів, 6 - від робітників, 9 - від безробітних, 1- військовослужбовець,  211- інші.

         У січні-квітні 2017 року всього порушено 267 питань, а саме:

           з аграрної політики і земельних відносин – 19: це питання щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв та видачі майнових паїв в натурі;

           по соціальному захисту – 97: надання матеріальної допомоги - 18,   призначення і виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій - 68,                             інші – 11;

           охорони здоров'я – 16

           з комунального господарства – 17

           освіти, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності – 11 питань;

           5 питаннь із транспорту і зв'язку та праці і заробітної плати;

           4- із житлової політики та 6 питань сім'ї, дітей молоді та спорту;

            інші – 98.

          Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

Щомісяця проводиться аналіз та узагальнення питань, які порушують громадяни у зверненнях, виявляються причини, що породжують повторні звернення.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади.  Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

           Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

           Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються  в газеті «Долинські новини».

         На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних  прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

          На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією протягом січня-квітня 2016 року забезпечено:

- проведення 4 Днів контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;

- проведення 4 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

          - звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка протягом    січня – квітня 2017 року прозвітували 8 голів виконавчих комітетів рад району та відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації).

         Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації, виданого за рішенням колегії райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови рад району щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

Про роботу із зверненнями громадян за січень-березень 2017 року

 

           Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпоряджень голови обласної та голови районної державних  адміністрацій  та інших нормативних актів.

          За січень - березень 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 187 звернень від 199 громадян. З них: поштою (електронною     поштою) – 17 звернень, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 15,             30 громадян побувало на особистих прийомах заступників голови райдержадміністрації та на особистих виїзних – 13. Через обласну державну адміністрацію надійшло 4 звернення, Кіровоградський обласний контактний центр – 44, урядову гарячу лінію – 64.

          За результатами розгляду надано 94 (50,27%) роз’яснення,          відмовлено – 0(0%), вирішено позитивно – 82 (43,85%)  та заходи вживаються по  11 (5,88) зверненнях.

          За категорією авторів надійшло 3 звернення від одиноких матерів,         7 - від багатодітних сімей, 177- інші категорії.

          За соціальним станом: 9 - від пенсіонерів, 4 - від робітників, 5 - від безробітних, 1- військовослужбовець,  168- інші.

         У січні-березні 2017 року всього порушено 199 питань, а саме:

           з аграрної політики і земельних відносин – 16: це питання щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв та видачі майнових паїв в натурі;

           по соціальному захисту – 79: надання матеріальної допомоги - 14,   призначення і виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій - 57,                             інші – 8;

           охорони здоров'я – 8;

           з комунального господарства – 11;

           освіти, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності – 9 питань;

           3 питання із транспорту і зв'язку та праці і заробітної плати;

           2- із житлової політики та питань сім'ї, дітей молоді та спорту;

            інші – 46.

            Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

Щомісяця проводиться аналіз та узагальнення питань, які порушують громадяни у зверненнях, виявляються причини, що породжують повторні звернення.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади.  Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

           Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

           Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються  в газеті «Долинські новини».

         На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних  прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

          На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією протягом січня-березні 2016 року забезпечено:

- проведення 3 Днів контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;

- проведення 3 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

          - звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка протягом    січня – березня 2017 року прозвітували 6 голів виконавчих комітетів рад району).

         Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації, виданого за рішенням колегії райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови рад району щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

Про роботу із зверненнями громадян за січень-грудень 2016 року.

 Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпоряджень голів обласної та районної державних  адміністрацій  та інших нормативних актів.

За січень - грудень 2016 року до районної державної адміністрації надійшло 1257 звернень від 2227 громадян. З них: поштою (електронною поштою) –               112 звернення, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 118, 128 громадян побувало на особистих прийомах заступників голови райдержадміністрації та на особистих виїзних – 84. Через обласну державну адміністрацію надійшло 48 звернень, Кіровоградський обласний контактний центр – 245, урядову гарячу лінію – 513 та від інших органів         влади - 9.  

За результатами розгляду надано 643 роз’яснення, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 601 та заходи вживаються по 13 зверненнях.

За категорією авторів надійшло 15 звернень від інвалідів першої, другої і третьої групи , від дітей війни - 10 звернень, 28 - від одиноких матерів, 47 - від багатодітних сімей, 2 - від учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, 4 - від ветеранів праці, 1151- інші категорії.

За соціальним станом: 180 - від пенсіонерів; 22 - від робітників; 31 - від безробітних, 1024- інші.

У 2016 році всього порушено 1312 питань, а саме:

          з комунального господарства – 169 з питань: експлуатації та ремонту житла - 4, теплопостачання - 24, щодо забезпечення гарячим та холодним водопостачанням - 5, щодо газифікації та електропостачання населених пунктів, будинків – 15, щодо будівництва та ремонту доріг, вулиць – 16,          інші – 105;

з аграрної політики і земельних відносин – 90 з питань: щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв, розрахунків за здані в оренду паї - 3,  видачі майнових паїв – 68, інші – 19;

по соціальному захисту – 470 з питань: щодо призначення, перегляд розміру трудової, соціальної пенсії та її виплати - 15, надання матеріальної допомоги - 53, призначення і виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій - 245, виплати допомоги на дітей, аліментів – 12, інші – 145;

транспорту і зв'язку – 56 з питань: щодо пільгового перевезення - 5, телефонізація квартир, будинків - 36, надання поштових послуг – 3, інші – 12;

праці і заробітної плати – 20 з питань: стосовно працевлаштування та виплата допомоги по безробіттю - 7, інші – 13;

охорони здоров'я – 67 з питань: щодо забезпечення ліками та роботи МСЄК - 8, інші – 59;

інші питання – 440.

Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

Щомісяця проводиться аналіз та узагальнення питань, які порушують громадяни у зверненнях, виявляються причини, що породжують повторні звернення.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади.  Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

 Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються  в газеті «Долинські новини».

 На офіційному веб-сайті районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних  прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року   № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією впродовж січня – грудня 2016 року забезпечено:

- проведення 12 днів контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;

- проведення 12 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка впродовж січня – грудня      2016 року прозвітували начальник відділу освіти райдержадміністрації, начальник фінансового управління райдержадміністрації, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, начальник управління економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації, начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації, Долинська міська рада та 18 голів виконавчих комітетів рад району).

 Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпоряджень голови райдержадміністрації, виданих за рішеннями колегій райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

 Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

Про роботу із зверненнями громадян за січень-жовтень 2016 року

 Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпоряджень голів обласної та районної державних  адміністрацій  та інших нормативних актів.

За січень – жовтень 2016 року до районної державної адміністрації надійшло 1036 звернень від 1752 громадян (що пов’язано з надходженням 3-х колективних звернень від 259 осіб з питань щодо: функціонування Маловодянської ЗОШ            I-III ступенів, безкоштовного харчування учнів початкових класів у другому кварталі 2016 року та роботи ДНЗ №5 «Ружечка»). З них: поштою (електронною поштою) – 89 звернення, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 108, 117 громадян побувало на особистих прийомах заступників голови райдержадміністрації та на особистих виїзних – 72. Через обласну державну адміністрацію надійшло 41 звернення, Кіровоградський обласний контактний центр – 210, урядову гарячу лінію – 393 та від інших органів влади - 6.  

За результатами розгляду надано 534 роз’яснення, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 483 та заходи вживаються по 19 зверненнях.

За категорією авторів: 15 звернень - від інвалідів першої, другої і третьої групи , від дітей війни - 7 звернень, 23 - від одиноких матерів, 43 - від багатодітних сімей, 2 - від учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, 4 - від ветеранів праці, 936- інші категорії.

За соціальним станом: 150 - від пенсіонерів; 22 - від робітників; 26 - від безробітних, 829- інші.

У січні – жовтні 2016 року всього порушено 1076 питань, а саме:

з комунального господарства – 149, з них із питань: експлуатації та ремонту житла - 4, теплопостачання - 20, забезпечення гарячим та холодним водопостачанням - 5, газифікації та електропостачання населених пунктів, будинків – 2 , будівництва та ремонту доріг, вулиць – 14, інші – 104;

з аграрної політики і земельних відносин – 86, з них  із питань: щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв, розрахунків за здані в оренду паї - 3,  видачі майнових паїв – 65, інші – 18;

по соціальному захисту – 354, з них із питань: щодо призначення, перегляду розміру трудової, соціальної пенсії та її виплати - 12, надання матеріальної  допомоги - 45,   призначення і виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій - 222, виплати допомоги на дітей, аліментів – 12, інші – 63;

транспорту і зв'язку – 50, з них із питань: щодо пільгового перевезення - 5, телефонізації квартир, будинків - 32, надання поштових послуг – 2, інші – 11;

праці і заробітної плати – 19 з них:  працевлаштування та виплати допомоги по безробіттю - 7, інші – 12;

охорони здоров'я – 64, з них із питань: забезпечення ліками та роботи     МСЄК - 7, інші – 57;

інші питання – 354.

Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади. Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються  в газеті «Долинські новини».

Робота із зверненнями громадян залишається пріоритетним напрямком діяльності районної державної адміністрації.

На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних  прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року  № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією впродовж      січня – жовтня 2016 року забезпечено:

- проведення 10 днів контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;

- проведення 10 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка впродовж січня      – жовтня 2016 року прозвітували начальник відділу освіти райдержадміністрації, начальник фінансового управління райдержадміністрації, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, начальник управління економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації, начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації, міський голова та 18 голів виконавчих комітетів рад району).

          Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпоряджень голови райдержадміністрації, виданих за рішеннями колегій райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

        Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

Про роботу із зверненнями громадян за січень-вересень 2016 року

 Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпоряджень голів обласної та районної державних  адміністрацій  та інших нормативних актів.

За січень – вересень 2016 року до районної державної адміністрації надійшло 943 звернень від 1602 громадян (що пов’язано з надходженням 3-х колективних звернень з питань щодо функціонування Маловодянською ЗОШ I-III ступенів, безкоштовного харчування учнів початкових класів на другий квартал 2016 року та роботи ДНЗ №5 «Ружечка» від 259 осіб). З них: поштою (електронною поштою) – 82 звернення, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 103, 103 громадян побувало на особистих прийомах заступників голови райдержадміністрації та на особистих виїзних – 66. Через обласну державну адміністрацію надійшло                39 звернень, Кіровоградський обласний контактний центр – 196, урядову гарячу лінію – 349 та від інших органів влади - 5.  

За результатами розгляду надано 480 роз’яснень, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 434 та заходи вживаються по 29 зверненнях.

За категорією авторів надійшло 15 звернень від інвалідів першої, другої і третьої групи , від дітей війни - 7 звернень, 23 - від одиноких матерів, 36 - від багатодітних сімей, 2 - від учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, 4 - від ветеранів праці, 856- інші категорії.

За соціальним станом: 217 - від пенсіонерів; 20 - від робітників; 22 - від безробітних, 684- інші.

У січні – вересні 2016 року всього порушено 978 питань, а саме:

          з комунального господарства – 137, з них із питань: експлуатації та ремонту житла - 4, теплопостачання - 8, щодо забезпечення гарячим та холодним водопостачанням - 5, щодо газифікації та електропостачання населених пунктів, будинків – 2 ,щодо будівництва та ремонту доріг, вулиць – 14, інші – 104;

з аграрної політики і земельних відносин – 80, з них  із питань: щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв, розрахунків за здані в оренду паї - 3,  видачі майнових паїв – 59, інші – 18;

по соціальному захисту – 323, з них із питань: щодо призначення, перегляд розміру трудової, соціальної пенсії та її виплати - 12, надання матеріальної допомоги - 44,   призначення і виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій - 192, виплати допомоги на дітей, аліментів – 12, інші – 63;

транспорту і зв'язку – 46, з них із питань: щодо пільгового перевезення - 5, телефонізація квартир, будинків - 28, надання поштових послуг – 2, інші – 11;

        праці і заробітної плати – 19 з питань: стосовно працевлаштування та виплата допомоги по безробіттю - 7, інші – 12;

охорони здоров'я – 62, з них із питань: щодо забезпечення ліками та роботи МСЄК - 7, інші – 55;

інші питання – 311.

Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади. Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

 Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються  в газеті  «Долинські новини».

Робота із зверненнями громадян залишається пріоритетним напрямком діяльності районної державної адміністрації.

На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних  прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року  № 109                 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією впродовж      січня – вересня 2016 року забезпечено:

- проведення 9 Днів контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;

- проведення 9 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка впродовж січня – вересня           2016 року прозвітували начальник відділу освіти райдержадміністрації, начальник фінансового управління райдержадміністрації, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, начальник управління економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації, начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації, міський голова та 18 голів виконавчих комітетів рад району).

 Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпоряджень голови райдержадміністрації, виданих за рішеннями колегій райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

Робота із зверненнями громадян за січень-серпень  2016 року

 Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпоряджень голів обласної та районної державних  адміністрацій  та інших нормативних актів.

За січень – серпень 2016 року до районної державної адміністрації надійшло 811 звернень від 1392 громадян (що пов’язано з надходженням 3-х колективних звернень з питань щодо функціонування Маловодянською ЗОШ I-III ступенів, безкоштовного харчування учнів початкових класів на другий квартал 2016 року та роботи ДНЗ №5 «Ружечка» від 259 осіб). З них: поштою (електронною поштою) – 70 звернень, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 96, 88 громадян побувало на особистих прийомах заступників голови райдержадміністрації та на особистих виїзних – 59. Через обласну державну адміністрацію надійшло 37 звернень, Кіровоградський обласний контактний центр – 148, урядову гарячу лінію – 309 та від інших органів влади - 4.  

За результатами розгляду надано 412 роз’яснення, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 364 та заходи вживаються по 13 зверненнях.

За категорією авторів надійшло 12 звернень від інвалідів першої, другої і третьої групи , від дітей війни - 6 звернень, 20 - від одиноких матерів, 30 - від багатодітних сімей, 2 - від учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, 4 - від ветеранів праці, 737- інші категорії.

За соціальним станом: 111 - від пенсіонерів; 20 - від робітників; 18 - від безробітних, 662- інші.

У січні – липні 2016 року всього порушено 730 питань, а саме:

з комунального господарства – 129, з них із питань: експлуатації та ремонту житла - 4, теплопостачання - 8, щодо забезпечення гарячим та холодним водопостачанням - 5, щодо газифікації та електропостачання населених пунктів, будинків – 2 ,щодо будівництва та ремонту доріг, вулиць – 14, інші – 96;

з аграрної політики і земельних відносин – 62, з них  із питань: щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв, розрахунків за здані в оренду паї - 3,  видачі майнових паїв – 49, інші – 10;

по соціальному захисту – 281, з них із питань: щодо призначення, перегляд розміру трудової, соціальної пенсії та її виплати - 4, надання матеріальної допомоги - 38,   призначення і виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій - 170, виплати допомоги на дітей, аліментів – 12, інші – 57;

транспорту і зв'язку – 42, з них із питань: щодо пільгового перевезення - 5, телефонізація квартир, будинків - 26, надання поштових послуг – 2, інші – 9;

праці і заробітної плати – 19 з питань: стосовно працевлаштування та виплата допомоги по безробіттю - 7, інші – 12;

охорони здоров'я – 32, з них із питань: щодо забезпечення ліками та роботи МСЄК - 6, інші – 26;

інші питання – 246.

Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади. Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються  в газеті  «Долинські новини».

Робота із зверненнями громадян залишається пріоритетним напрямком діяльності районної державної адміністрації.

На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних  прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року  № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією впродовж січня – серпня 2016 року забезпечено:

- проведення 8 Днів контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;

- проведення 8 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка впродовж січня – серпня 2016 року прозвітували начальник відділу освіти райдержадміністрації, начальник фінансового управління райдержадміністрації, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, начальник управління економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації, міський голова та 17 голів виконавчих комітетів рад району).

Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпоряджень голови райдержадміністрації, виданих за рішеннями колегій райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

Робота із зверненнями громадян за січень-липень  2016 року

 Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпоряджень голів обласної та районної державних  адміністрацій  та інших нормативних актів.

За січень – липень 2016 року до районної державної адміністрації надійшло 709 звернень від 1175 громадян (що пов’язано з надходженням 3-х колективних звернень з питань щодо функціонування Маловодянською ЗОШ I-III ступенів, безкоштовного харчування учнів початкових класів на другий квартал 2016 року та роботи ДНЗ №5 «Ружечка» від 259 осіб). З них: поштою (електронною поштою) – 59 звернень, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 87, 72 громадянина побувало на особистих прийомах заступників голови райдержадміністрації та на особистих виїзних – 53. Через обласну державну адміністрацію надійшло 33 звернення, Кіровоградський обласний контактний центр – 135, урядову гарячу лінію – 266 та від інших органів влади - 4.  

За результатами розгляду надано 361 роз’яснення, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 326 та заходи вживаються по 22 зверненнях.

За категорією авторів надійшло 10 звернень від інвалідів першої, другої і третьої групи ,    від дітей війни - 6 звернень, 17 - від одиноких матерів, 28 - від багатодітних сімей, 2 - від учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, 4 - від ветеранів праці, 642- інші категорії.

За соціальним станом: 99 - від пенсіонерів; 20 - від робітників; 14 - від безробітних, 576- інші.

У січні – липні 2016 року всього порушено 730 питань, а саме:

з комунального господарства – 120, з них із питань: експлуатації та ремонту житла - 4, теплопостачання - 6, щодо забезпечення гарячим та холодним водопостачанням - 5, щодо газифікації та електропостачання населених пунктів, будинків – 2 ,щодо будівництва та ремонту доріг, вулиць – 14, інші – 69;

з аграрної політики і земельних відносин – 54, з них із питань: щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв, розрахунків за здані в оренду паї - 3,  видачі майнових паїв – 47, інші – 4;

по соціальному захисту – 247, з них із питань: щодо призначення, перегляд розміру трудової, соціальної пенсії та її виплати - 4, надання матеріальної допомоги - 34,   призначення і виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій - 149, виплати допомоги на дітей, аліментів – 12, інші – 48;

транспорту і зв'язку – 34, з них із питань: щодо пільгового перевезення - 4, телефонізація квартир, будинків - 22, надання поштових послуг – 2, інші – 6;

праці і заробітної плати – 16, з них із питань: стосовно працевлаштування та виплата допомоги по безробіттю - 7, інші – 9;

охорони здоров'я – 30, з них із питань: щодо забезпечення ліками та роботи МСЄК - 6, інші – 24;

інші питання – 200.

Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади. Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються  в газеті  «Долинські новини».

Робота із зверненнями громадян залишається пріоритетним напрямком діяльності районної державної адміністрації.

На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних  прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року  № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією впродовж січня – липня 2016 року забезпечено:

- проведення 7 Днів контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;

- проведення 7 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка впродовж січня – липня 2016 року прозвітували начальник відділу освіти райдержадміністрації, начальник фінансового управління райдержадміністрації, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, начальник управління економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, міський голова та 15 голів виконавчих комітетів рад району).

Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпоряджень голови райдержадміністрації, виданих за рішеннями колегій райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

              

   «Про роботу із зверненнями громадян за перше півріччя 2016 року»

      Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпоряджень голів обласної та районної державних  адміністрацій  та інших нормативних актів.

За січень - червень 2016 року до районної державної адміністрації надійшло 601 звернення від 934 громадян (що пов’язано з надходженням 3-х колективних звернень з питань щодо функціонування Маловодянською ЗОШ I-III ступенів, безкоштовного харчування учнів початкових класів на другий квартал 2016 року та роботи ДНЗ №5 «Ружечка» від 259 осіб). З них: поштою (електронною поштою) – 50 звернень, за допомогою засобів телефонного зв'язку – 80, 60 громадян побувало на особистих прийомах заступників голови райдержадміністрації та на особистих виїзних – 48. Через обласну державну адміністрацію надійшло 24 звернення, Кіровоградський обласний контактний центр – 105, урядову гарячу лінію – 230 та від інших органів влади - 4.  

За результатами розгляду надано 314 роз’яснення, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 271 та заходи вживаються по 16 зверненнях.

За категорією авторів надійшло 7 звернень від інвалідів другої і третьої групи ,    від дітей війни - 6 звернень, 12 - від одиноких матерів, 21 - від багатодітних сімей, 2 - від учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, 2 - від ветеранів праці,            547- інші категорії.

За соціальним станом: 81 - від пенсіонерів; 17 - від робітників; 10 - від безробітних, 493- інші.

У січні - червні 2016 року всього порушено 611 питань, а саме:

 з комунального господарства – 99 з питань: експлуатації та ремонту житла - 4, теплопостачання - 6, щодо забезпечення гарячим та холодним водопостачанням - 4, щодо газифікації та електропостачання населених пунктів, будинків – 2 ,щодо будівництва та ремонту доріг, вулиць – 9, інші – 74;

з аграрної політики і земельних відносин – 48 з питань: щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв, розрахунків за здані в оренду паї - 3,  видачі майнових паїв – 41, інші – 4;

по соціальному захисту – 215 з питань: щодо призначення, перегляд розміру трудової, соціальної пенсії та її виплати - 4, надання матеріальної допомоги - 32,   призначення і виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій - 129, виплати допомоги на дітей, аліментів – 12, інші – 38;

транспорту і зв'язку – 32 з питань: щодо пільгового перевезення - 4, телефонізація квартир, будинків - 22, надання поштових послуг – 2, інші – 4;

праці і заробітної плати – 7 з питань: стосовно працевлаштування та виплата допомоги по безробіттю - 4, інші – 3;

охорони здоров'я – 20 з питань: щодо забезпечення ліками та роботи МСЄК - 3,           інші – 17;

інші питання – 190.

Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади. Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

         Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

         Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються в газеті «Долинські новини».

Робота із зверненнями громадян залишається пріоритетним напрямком діяльності районної державної адміністрації.

На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією впродовж січня – червня 2016 року забезпечено:

- проведення 6 Днів контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;

- проведення 6 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка впродовж січня – червня 2016 року прозвітували начальник відділу освіти райдержадміністрації, начальник фінансового управління райдержадміністрації, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації та 15 голів виконавчих комітетів рад району).

   Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпоряджень голови райдержадміністрації, виданих за рішеннями колегій райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

 ДОВІДКА про роботу із зверненнями громадян за січень-квітень 2016 року 

Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпоряджень голів обласної та районної державних  адміністрацій  та інших нормативних актів.

За січень-квітень 2016 року до районної державної адміністрації надійшло 448 звернень громадян, а саме: поштою(електронною поштою) – 37 , за допомогою засобів телефонного зв'язку – 66; через ОДА – 17;  через Кіровоградський обласний контактний центр – 83; через Урядову гарячу лінію – 174 та 67 жителів району побували на особистих та виїзних прийомах заступників голови районної державної адміністрації.

У січні-квітні  2016 року у зверненнях всього порушено 454 питання, а саме:

-         аграрна політика і земельні відносини – 32 звернень, щодо оформлення державних актів на землю, видачі майнових паїв в натурі;

-         транспорт і зв’язок – 25, щодо телефонізації квартир та пільгового перевезення пасажирів;

-         соціальний захист - 160, стосовно призначення, перегляду розміру трудової, соціальної пенсії та її виплати, надання матеріальної допомоги, роботи закладів соціального захисту, призначення і виплати соціальної допомоги, субсидій;

-         праця і заробітна плата – 7, щодо працевлаштування;

-         охорона здоров'я – 15, стосовно роботи МСЄК, визначення групи інвалідності, неправомірні дії працівників охорони  здоров'я;

-         комунальне господарство – 85, щодо плати за житло та комунальні послуги, експлуатації та ремонту житла, теплопостачання, санітарного стану, благоустрою населених пунктів, прибудинкових територій;

-         житлова політика –12, стосовно поліпшення житлових умов;

-         інші питання – 118.

Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади. Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

           Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

           Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються в газеті «Долинські новини».

Робота із зверненнями громадян залишається пріоритетним напрямком діяльності районної державної адміністрації.

На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109   «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією протягом    січня - квітня 2016 року забезпечено:

- проведення 4 днів контролю, в рамках якого перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;    

- проведення 4 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка протягом січня-квітня 2016 року прозвітували Пишненський, Суходільський, Першотравневий, Олександрівський, Новоолександрівський, Братолюбівський, Новогригорівський Другий, Маловодянський, Новогригорівський Перший, Лаврівський, Варварівський сільські голови та відділ освіти райдержадміністрації).

         Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпоряджень голови райдержадміністрації, виданих за рішеннями колегій райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

ДОВІДКА  про роботу із зверненнями громадян за січень-березень 2016 року 

Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпоряджень голів обласної та районної державних  адміністрацій  та інших нормативних актів.

За січень-березень 2016 року до районної державної адміністрації надійшло 345 звернень громадян, а саме: поштою(електронною поштою) – 21 , за допомогою засобів телефонного зв'язку – 56; через ОДА – 16;  через Кіровоградський обласний контактний центр – 69; через Урядову гарячу лінію – 141 та 40 жителів району побували на особистих та виїзних прийомах заступників голови районної державної адміністрації.

У січні-березні  2016 року у зверненнях всього порушено 363 питання, а саме:

-         аграрна політика і земельні відносини – 20 звернень, щодо оформлення державних актів на землю, видачі майнових паїв в натурі;

-         транспорт і зв’язок – 21, щодо телефонізації квартир та пільгового перевезення пасажирів;

-         соціальний захист - 116, стосовно призначення, перегляду розміру трудової, соціальної пенсії та її виплати, надання матеріальної допомоги, роботи закладів соціального захисту, призначення і виплати соціальної допомоги, субсидій;

-         праця і заробітна плата – 3, щодо працевлаштування;

-         охорона здоров'я – 7, стосовно роботи МСЄК, визначення групи інвалідності, неправомірні дії працівників охорони  здоров'я;

-         комунальне господарство – 78, щодо плати за житло та комунальні послуги, експлуатації та ремонту житла, теплопостачання, санітарного стану, благоустрою населених пунктів, прибудинкових територій;

-         житлова політика –10, стосовно поліпшення житлових умов;

-         інші питання – 108.

Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади. Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

           Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

           Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються в газеті «Долинські новини».

Робота із зверненнями громадян залишається пріоритетним напрямком діяльності районної державної адміністрації.

На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109   «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією протягом     січня - березня 2016 року забезпечено:

- проведення 3 днів контролю, в рамках якого перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;    

- проведення 3 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка протягом січня-березня 2016 року прозвітували Пишненський, Суходільський, Першотравневий, Олександрівський, Новоолександрівський, Братолюбівський, Новогригорівський Другий, Маловодянський, Новогригорівський Перший сільські голови).

         Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпоряджень голови райдержадміністрації, виданих за рішеннями колегій райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

ДОВІДКА  про роботу із зверненнями громадян за січень-лютий 2016 року 

Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпоряджень голів обласної та районної державних  адміністрацій  та інших нормативних актів.

За січень-лютий 2016 року до районної державної адміністрації надійшло 227 звернень громадян, а саме: поштою(електронною поштою) – 9 , за допомогою засобів телефонного зв'язку – 46; через ОДА – 11;  через Кіровоградський обласний контактний центр – 48; через Урядову гарячу лінію – 89; та 24 жителя району побували на особистих та виїзних прийомах голови і заступників голови районної державної адміністрації.

У січні-лютому  2016 року у зверненнях всього порушено 233 питання, а саме:

-         аграрна політика і земельні відносини – 12 звернень, щодо оформлення державних актів на землю, видачі майнових паїв в натурі;

-         транспорт і зв’язок – 13, щодо телефонізації квартир;

-         соціальний захист - 84, стосовно призначення, перегляду розміру трудової, соціальної пенсії та її виплати, надання матеріальної допомоги, роботи закладів соціального захисту, призначення і виплати соціальної допомоги, субсидій;

-         праця і заробітна плата – 2, щодо працевлаштування;

-         охорона здоров'я – 4, стосовно роботи МСЄК, визначення групи інвалідності, неправомірні дії працівників охорони  здоров'я;

-         комунальне господарство – 54, щодо плати за житло та комунальні послуги, експлуатації та ремонту житла, теплопостачання, санітарного стану, благоустрою населених пунктів, прибудинкових територій;

-         житлова політика –5, стосовно поліпшення житлових умов;

-         інші питання – 59.

Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади. Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

           Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

           Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються в газеті «Долинські новини».

Робота із зверненнями громадян залишається пріоритетним напрямком діяльності районної державної адміністрації.

На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

В районній державній адміністрації працює «гаряча телефонна лінія», відповідно керівництвом райдержадміністрації було прийнято 9 телефонних дзвінків та надано роз’яснення громадянам з порушених питань. Всього звернулось до «гарячої телефонної лінії» 46 громадян.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією протягом     січня - лютого 2016 року забезпечено:

- проведення 2 Днів контролю, в рамках якого перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;    

- проведення 2 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка протягом січня-лютого 2016 року прозвітували Пишненський, Суходільський, Першотравневий, Олександрівський, Новоолександрівський, Братолюбівський сільські голови).

         Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпоряджень голови райдержадміністрації, виданих за рішеннями колегій райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

ДОВІДКА про роботу із зверненнями громадян за січень 2016 року 

Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпоряджень голів обласної та районної державних  адміністрацій  та інших нормативних актів.

За січень 2016 року до районної державної адміністрації надійшло 20 звернень громадян, а саме: поштою – 8 та 12 жителів району побували на особистих та виїзних прийомах голови і заступників голови районної державної адміністрації.

У січні  2016 року у зверненнях всього порушено 25 питань, а саме:

-         аграрна політика і земельні відносини – 3 звернення, щодо оформлення державних актів на землю, видачі майнових паїв в натурі;

-         транспорт і зв’язок – 1, щодо телефонізації квартир;

-         соціальний захист - 10, стосовно призначення, перегляду розміру трудової, соціальної пенсії та її виплати, надання матеріальної допомоги, роботи закладів соціального захисту, призначення і виплати соціальної допомоги, субсидій;

-         комунальне господарство – 2, щодо теплопостачання;

-         житлова політика – 1, стосовно поліпшення житлових умов;

-         інші питання – 8.

Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади. Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

           Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

           Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються в газеті «Долинські новини».

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2009 року № 898 «Про взаємодію органів виконавчої влади та державної установи «Соціальний контактний центр» та від 28 липня 2010 року № 636 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2009 року № 898» забезпечено оперативне реагування на звернення, що надходять на урядову телефонну «гарячу лінію».

У січні 2016 рокудо районної державної адміністрації через урядову телефонну «гарячу лінію» надійшло 44 звернення, через Кіровоградський обласний контактний центр - 28 .

Робота із зверненнями громадян залишається пріоритетним напрямком діяльності районної державної адміністрації.

На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

В районній державній адміністрації працює «гаряча телефонна лінія», відповідно керівництвом райдержадміністрації було прийнято 5 телефонних дзвінків та надано роз’яснення громадянам з порушених питань. Всього звернулось до «гарячої телефонної лінії» 35 громадян.

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією протягом     січня 2016 року забезпечено:

- проведення Дня контролю, в рамках якого перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;    

- проведення засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка протягом січня 2016 року прозвітували Пишненський, Суходільський, Першотравневий сільський голова).

         Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпоряджень голови райдержадміністрації, виданих за рішеннями колегій райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

           «Робота із зверненнями громадян у 2015 році» 

Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпоряджень голів обласної та районної державних  адміністрацій  та інших нормативних актів.

За 2015 рік до районної державної адміністрації надійшло 481 звернення від 1648 громадян (що пов’язано з надходженням 3-х колективних звернень з питання утворення спроможної територіальної громади від 546 осіб). З них: поштою            – 146 звернень, 171 громадянин побував на особистих прийомах голови і заступників голови райдержадміністрації та 164 - на особистих виїзних.  

За результатами розгляду надано 192 роз’яснення, відмовлено – 0, вирішено позитивно – 285 та вживаються заходи по 4 зверненнях.

За категорією авторів надійшло: 2 звернення від інвалідів першої групи,       4- від інвалідів другої групи, 2- від інвалідів третьої групи, 5- від дітей війни,          1 - від одиноких матерів, 14 - від багатодітних сімей, 3 - від учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, 5 - від ветеранів праці, 7 - від учасників бойових дій; 418- інші категорії.

За соціальним станом: 100 - від пенсіонерів; 3 - від робітників; 13 - від безробітних; 19 - від селян; 2 - від працівників бюджетної сфери; 1 - від підприємця; 343- інші.

У зверненнях які надійшли протягом 2015 року порушено  531 питання, а саме:

         з комунального господарства – 74 : здебільшого це питання експлуатації та ремонту житла - 9, теплопостачання - 16, щодо забезпечення гарячим та холодним водопостачанням - 13, щодо газифікації та електропостачання населених пунктів, будинків – 4 ,щодо будівництва та ремонту доріг,         вулиць - 7; інші - 19

з аграрної політики і земельних відносин – 108: це питання щодо передачі в оренду земельних та майнових паїв, розрахунків за здані в оренду паї - 28, діяльності селянських (фермерських) господарств – 9; видачі майнових                паїв – 19; інші – 50.

по соціальному захисту – 149: призначення, перегляд розміру трудової, соціальної пенсії та її виплати - 14, надання матеріальної допомоги - 32,   призначення і виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій - 46, виплати допомоги на дітей, аліментів – 5; роботи закладів соціального захисту, діяльність будинків – інтернатів, УТОС, УТОГ – 28; інші – 18.

транспорту і зв'язку – 23 : це питання щодо роботи пасажирського

транспорту - 3, пільгове перевезення - 1, телефонізація квартир, будинків - 11, надання поштових послуг – 8;

праці і заробітної плати – 16: стосовно працевлаштування та виплата допомоги по безробіттю - 6, звільнення та поновлення на роботі – 2, оплата       праці – 5; інші – 3.

         Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду.

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади. Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

           Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці.

           Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються в газеті «Долинські новини».

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2009 року № 898 «Про взаємодію органів виконавчої влади та державної установи «Соціальний контактний центр» та від 28 липня 2010 року № 636 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2009 року № 898» забезпечено оперативне реагування на звернення, що надходять на урядову телефонну «гарячу лінію».

        У 2015 році до районної державної адміністрації через урядову телефонну «гарячу лінію» надійшло 246 звернень, через  Кіровоградський обласний контактний центр - 203.

         Робота із зверненнями громадян залишається пріоритетним напрямком діяльності районної державної адміністрації.

На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

       В районній державній адміністрації працює “гаряча телефонна лінія”, відповідно керівництвом райдержадміністрації прийнято 90 телефонних дзвінків та надано роз’яснення громадянам з порушених питань. Всього звернулось до                   “гарячої телефонної лінії” 235 громадян.

       На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109        «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією протягом      2015 року забезпечено:

- проведення 12 Днів контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;

- проведення 12 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян;

         - звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка протягом 2015 року прозвітували керівники фінансового управління, відділу освіти, управління соціального захисту населення, управління економіки та розвитку інфраструктури, відділу житлово – комунального господарства ,служби у справах дітей райдержадміністрації, відділу культури, туризму та культурної спадщини, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, 1 селищний та 18 сільських голів.)        

          Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації.

На виконання розпоряджень голови райдержадміністрації, виданих за рішеннями колегій райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови рад району щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки.

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

 ДОВІДКА про роботу із зверненнями громадян у січні - жовтні  2015 року  

Робота із зверненнями громадян у районній державній адміністрації проводиться відповідно до вимог Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпоряджень голів обласної та районної державних  адміністрацій  та інших нормативних актів. 

За січень - жовтень 2015 року до районної державної адміністрації надійшло 423 звернення громадян, а саме: поштою – 128 та 295 жителів району побували на особистих та виїзних прийомах голови і заступників голови районної державної адміністрації. 

У звітному періоді за категорією авторів надійшло  7 звернень від учасників бойових дій;  багатодітних сімей – 14;  дітей війни - 5,  від інвалідів першої - 2, другої - 4, третьої груп – 2,  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - 3, від ветерана праці – 7; одиноких матерів - 1. 

За соціальним станом – 95 - від пенсіонерів, 19 - від селян, 13 - від безробітних, 3 - від робітників,1 - від підприємця, 2 - від працівників бюджетної сфери. 

У січні – жовтні 2015 року у зверненнях всього порушено 460 питань, а саме: 

-  аграрна політика і земельні відносини – 98 звернень, щодо оформлення державних актів на землю, видачі майнових паїв в натурі, передачі в оренду земельних та майнових паїв, розрахунки за здані в оренду паї, селянські (фермерські) господарства; 

- транспорт і зв’язок – 19, щодо  роботи пасажирського транспорту, пільгового перевезення пасажирів, надання поштових послуг; 

-  цінова політика, будівництво, містобудування, архітектура, підприємництво – 12; 

- соціальний захист - 127, стосовно призначення, перегляду розміру трудової, соціальної пенсії та її виплати, надання матеріальної допомоги, роботи закладів соціального захисту, призначення і виплати соціальної допомоги, субсидій, виплати допомоги на дітей, декретних, аліментів, визначення соціального стану та одержання пільг; 

-  праця і заробітна плата – 16, стосовно працевлаштування, звільнення та поновлення на роботі, виплати допомоги по безробіттю, оплати праці, виплата заробітної плати, розрахунків при звільненні; 

-         охорона здоров’я – 12, щодо визначення групи інвалідності, надання безоплатної медичної допомоги; 

-         комунальне господарство – 62, щодо експлуатації та ремонту житла, газифікації населених пунктів та будинків, теплопостачання, гаряче          та холодне водопостачання, будівництва та ремонту доріг; 

-         житлова політика – 13, стосовно поліпшення житлових умов, приватизації,  та інших операцій з житлом; 

-         екологія та природні ресурси – 8; 

-         сім'я, діти, молодь, гендерна рівність, фізична культура і спорт – 4; 

-         забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян – 11. 

Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Автори звернень обов’язково повідомляються про результати розгляду. 

За дорученням керівництва районної державної адміністрації звернення  громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції місцевої влади. Особлива увага надається розгляду звернень учасників АТО, інвалідів та інших непрацездатних осіб, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Забезпечується уважне ставлення до вирішення проблем багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки. 

           Графік прийому громадян керівництвом обласної та районної державних адміністрацій розміщено у фойє райдержадміністрації в доступному та зручному місці. 

           Виїзні прийоми громадян проводяться у відповідності до затвердженого графіка. Графіки виїзних прийомів громадян щомісяця публікуються  в газеті «Долинські новини». 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2009 року № 898 «Про взаємодію органів виконавчої влади та державної установи «Соціальний контактний центр» та від 28 липня 2010 року № 636 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2009 року № 898» забезпечено оперативне реагування на звернення, що надходять на урядову телефонну «гарячу лінію». 

У січні-жовтні  2015 року до районної державної адміністрації через урядову телефонну «гарячу лінію» надійшло 192 звернення, через Кіровоградський обласний контактний центр - 157 . 

Робота із зверненнями громадян залишається пріоритетним напрямком діяльності районної державної адміністрації. 

На офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації систематично розміщуються узагальнені матеріали щодо організації роботи із зверненнями громадян та графіки особистих і виїзних  прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації. 

В районній державній адміністрації працює «гаряча телефонна лінія», відповідно керівництвом райдержадміністрації було прийнято 74 телефонних дзвінка та надано роз’яснення громадянам з порушених питань. Всього звернулось до «гарячої телефонної лінії» 200 громадян. 

На виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» районною державною адміністрацією протягом     січня-жовтня  2015 року забезпечено: 

- проведення 10 Днів контролю, в рамках яких перевірено стан виконання доручень керівництва райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян;  

- проведення 10 засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян; 

- звітування керівників структурних підрозділів та голів рад району перед головою районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян (відповідно до затвердженого графіка протягом січня – жовтня 2015 року прозвітували керівники відділу освіти райдержадміністрації, фінансово управління райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації, відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації, відділу житлово- комунального господарства, 16 голів виконавчих комітетів рад району). 

         Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до перспективного, квартального та місячних планів роботи районної державної адміністрації. 

На виконання розпоряджень голови райдержадміністрації, виданих за рішеннями колегій райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови рад району щоквартально інформують голову райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян. На підставі наданих інформацій готуються відповідні узагальнені довідки. 

Районна державна адміністрація продовжує проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи з населенням з метою наближення проблем громадян до органу, у компетенції якого знаходиться їх вирішення за місцем проживання.

 

Підготувала інформацію керівник апарату РДА

Головко Тамара Павлівна

 

 

Дополнительная информация