У Долинській з молотка пустять приміщення екс-лазні

Завтра, 21 листопада, на сайті “Open Market” відбудуться торги з продажу нежитлового приміщення загальною площею 128,1 квадратний метр, що знаходиться у Долинській. Раніше на території описаного об”єкта розташовувалася місцева лазня.

Варто відзначити, що заявки на участь у торгах приймаються до 08.00 21 листопада. Завдяки перевагам сервісу з реалізації арештованого майна усі бажаючі можуть взяти участь у аукціоні , навіть перебуваючи вдома. Детальнішу інформацію про вищезазначене приміщення та порядок його придбання можна дізнатися на сайті “Open Market” (номер лоту: 312828) https://setam.net.ua/auction/314228

 

Оголошено про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії "В" - спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області

Оголошено проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії "В" - провідного спеціаліста сектору мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області

Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби

категорії "В" – головного спеціаліста сектору юридичної роботи та з питань запобігання і виявлення корупції апарату Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області

 

Про обмеження руху з 01 червня 2018 року 

 

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

В головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодня з 08.00 до 17.00 години працює пряма телефонна «гаряча лінія». Звертатись за телефоном: 330-441.

Щочетверга з 13.00 до 14.00 на телефонні дзвінки відповідають:

 

07 червня  2018 р.  –  начальник головного управління Наталія Миколаївна СІМОНЯН.

14 червня  2018 р.  –  начальник  управління персоналу та адміністративного забезпечення Тетяна Володимирівна ГОЛУБОВСЬКА.

21 червня  2018 р.  –  начальник управління застосування пенсійного законодавства Антоніна Володимирівна ТОРШИНА.

 

Про Форум бізнес- і ІТ-лідерів м. Київ, 21 червня 2018 р.

 

Оголошено про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби

категорії "В" – головного спеціаліста служби у справах дітей Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області

 

Оголошено про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби

категорії "В" – головного спеціаліста сектору юридичної роботи та з питань запобігання і виявлення корупції апарату Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області

 

Оголошено про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби

категорії "В" – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області

 

Український тиждень імунізації

З 24 по 30 квітня 2018 року триватиме Український тиждень імунізації.

Тема цьогорічного тижня імунізації – «Наш спільний захист, «Вакцини діють».     

Мова фактів говорить, що імунізація шляхом проведення профілактичних щеплень рятує мільйони життів. Вакцинація отримала широке визнання як один з найдієвіших та  ефективних засобів в сфері охороні здоров’я. Разом з тим в світі нараховується більше 19 мільйонів не вакцинованих чи недостатньо вакцинованих дітей, що ризикують захворіти потенційно смертельними захворюваннями.

Відповідно до чинного в Україні Календаря профілактичних щеплень  (наказ Міністерства охорони здоров’я України від 16 вересня 2011 року№595 у редакції наказу Міністерства охорони здоров’я України від 11 серпня   2014 року №551) планові профілактичні щеплення проводяться проти  10 інфекційних захворювань:

 • Гепатит В
 • Туберкульоз
 • Дифтерія
 • Правець
 • Кашлюк
 • Гемофільна інфекція (Хіб-інфекція), яка в багатьох випадках є причиною захворювань на менінгіти та пневмонії
 • Поліомієліт
 • Кір
 • Епідемічний паротит
 • Краснуха.

Крім щеплень від зазначених 10 інфекцій, які є обов’язковими,  існують також види вакцин проти інших інфекцій, вакцинація якими показана при ускладненнях епідемічної ситуації або проводиться за особистим  бажанням. Наприклад: вакцинація проти грипу перед початком епідсезону, вакцинація проти гепатиту А у разі виникнення спалахів цієї інфекції, вакцинація проти менінгококової, пневмококової, рота вірусної інфекцій, ін. 

Інформацію про наявність вакцин для проведення профілактичних щеплень згідно Календаря можна отримати у закладі охорони здоров’я за місцем проживання.

Питання вакцинації набуває актуальності у зв’язку із значним зниженням охоплення населення України профілактичними щепленнями в останні три роки та відповідно утратою рівнів колективного імунітету. Наслідками вже стали спалах поліомієліту у 2015 році, випадки правця у дітей у 2016-2017 роках, спалахи кору у 2017-2018 роках.

Закликаємо людей на всіх рівнях робити більше для розширення охоплення імунізацією, щоб забезпечити добробут кожного з нас. Закликаємо всіх людей проходити вакцинацію та піклуватися про вакцинацію членів своєї родини!

Заступник директора 

 ДУ Кіровоградського обласного

Лабораторного центру МОЗ України                               Надія Оперчук              

 

Оголошено конкурс проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії "Б" -      заступника начальника управління – начальника бюджетного відділу фінансового управління Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області

 

Шановні  жителі м. Долинська !

Розпочато заповнення декларацій про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги «Лікар для кожної сім`ї». 

В Долинському районі можливо підписати декларацію з  лікарями – терапевтами, або  лікарями загальної практики, сімейної медицини, а саме:  Богащенко Ольга Іванівна, Кухарчук Лариса Петрівна, Бабенко Ольга Ігнатівна, Безугла Ірина Станіславівна, Соколенко Ірина Вікторівна, Вандич Оксана Олександрівна, Кукса Тетяна Федорівна, Петриченко Валентин Олексійович.

Батьки, які мають  дітей до 18 років можуть оформити декларацію з лікарями – педіатрами: Романченко Тетяна Олександрівна, Гринішина Ольга Вікторівна, Попко Тамара Іванівна, Остапчук Ніна Петрівна, Остапчук Сергій Григорович, Третьякова Лідія Миколаївна, Вовк Любов Володимирівна.

Для того щоб оформити декларацію Вам необхідно звернутися в реєстратуру комунального закладу «Долинський районний центр первинної  медико – санітарної допомоги» маючи при собі паспорт, ідентифікаційний код, для дітей свідоцтво про народження дитини або паспорт.

За інформацією та роз’ясненням  звертатися за телефонами: 5 - 40 - 51 (дитяча реєстратура), 5 - 27 - 52 (реєстратура поліклініки), 066-97-42-094 Романченко Тетяна Олександрівна - головний лікар КЗ «Долинський районний ЦПМСД».

 

 

З 06  по 08 листопада 2018 року у м.Києві, Міністерством енергетики та вугільної промисловості України ініційовано проведення XVI Міжнародного форуму "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє"

 

 Про результати проведення конкурсу

 

Кіровоградський обласний військовий комісаріат 

запрошує  патріотів   для проходження військової служби за контрактом у військових комісаріатах області

 

Шановні жителі Долинського району!

З метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р запроваджено, починаючи з 2010 року, у  квітні-травні щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля" та у її рамках дня благоустрою територій населених пунктів - у третю суботу квітня.

Під час акції та Дня благоустрою здійснюються заходи із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, ремонту об’єктів благоустрою, ліквідації несанкціонованих звалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, кладовищ, вулиць і доріг, висадження дерев, кущів та квітів.

Користуючись нагодою, районна державна адміністрація звертається до вас з проханням долучитися до акції «За чисте довкілля» та взяти активну участь у проведенні Дня благоустрою – 21 квітня 2018 року.

Прибравши сміття та посадивши дерево ми принесемо користь довкіллю. Тож не будемо байдужими до нього та створимо умови, сприятливі для нашого життя!

 

Про проведення обласного конкурсу з визначення проектів, розроблених молодіжними громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка  у 2019 році

 

ВЕЛИКОДНІ ДАРУНКИ НА ПЕРЕДОВУ

З нагоди Великодніх свят нашим землякам, які сьогодні виконують свій обов’язок у зоні проведення АТО на передовій, буде відправлено

черговий вантаж зібраної земляками допомоги.

Районна державна адміністрація та районна рада ініціюють збір продуктів та предметів першої необхідності для воїнів-наших земляків «Великодні дарунки – на передову».

Закликаємо громаду Долинщини об’єднатись та підтримати наших військових.

Збір та формування допомоги буде проходити в приміщенні районної ради до 12:00 години 10 квітня включно за адресою: м.Долинська, вул. Соборності України, 28.

Довідки за телефонами: 5-13-46, 5-11-07, 5-03-50

  

Розпорядження голови Долинської районної державної адміністрації від 20 березня 2018 року №79-р «Про розроблення детального плану території в адміністративних межах Долинської міської ради (за межами населеного пункту)»

 

Шановні  жителі м. Долинська !

З 1 квітня 2018 року розпочинається приписна кампанія пацієнтів до лікарів первинної ланки шляхом підписання  декларацій.

Пацієнт може обрати для себе будь якого лікаря незалежно від місця реєстрації чи проживання. В Долинському районі населення може підписати декларацію з  лікарями – терапевтами, або  лікарями загальної практики, сімейної медицини, а саме:  Богащенко Ольга Іванівна, Кухарчук Лариса Петрівна, Бабенко Ольга Ігнатівна, Безугла Ірина Станіславівна, Соколенко Ірина Вікторівна, Вандич Оксана Олександрівна, Кукса Тетяна Федорівна, Петриченко Валентин Олексійович.

Батьки, які мають  дітей до 18 років можуть оформити декларацію з лікарями – педіатрами: Романченко Тетяна Олександрівна, Гринішина Ольга Вікторівна, Попко Тамара Іванівна, Остапчук Ніна Петрівна, Остапчук Сергій Григорович, Третьякова Лідія Миколаївна, Вовк Любов Володимирівна.

Для того щоб оформити декларацію Вам необхідно звернутися в реєстратуру комунального закладу «Долинський районний центр первинної  медико – санітарної допомоги» маючи при собі паспорт, ідентифікаційний код, для дітей свідоцтво про народження дитини або паспорт.

За інформацією та роз’ясненням  звертатися за телефонами: 5 - 40 - 51 (дитяча реєстратура), 5 - 27 - 52 (реєстратура поліклініки), 066-97-42-094 Романченко Тетяна Олександрівна - головний лікар КЗ «Долинський районний ЦПМСД».

 

До уваги абітурієнтів

Долинський районний військовий комісаріат запрошує на навчання до вищих військових навчальних закладів юнаків та дівчат із числа цивільної молоді та ліцеїстів віком від 17 до 21 року, в тому числі й ті кому виповнюється 17 років в рік зарахування на навчання, а також військовослужбовці, резервісти та військовозобов’язані які мають повну загальну середню  освіту та не мають військових звань офіцерського складу, у разі зарахування їх на перший та наступні курси навчання, віком до 23 років. Перевагами при вступі у вищі військові навчальні заклади є : 

  повністю безкоштовне навчання;
  під час навчання виплачується стипендія; 
  безкоштовне забезпечення житлом під час навчання;
  отримання диплому європейського рівня;
  повне забезпечення речовим майном (одяг та взуття) за рахунок Держави;
  безкоштовне 3 разове харчування;
  безкоштовне медичне забезпечення та лікування;
  забезпечення проходження практики та стажування;
  високий рівень заробітної плати після закінчення ВВНЗ.

А також прохідні бали сертифікатів ЗНО не менше 100 балів, пільги передбачені законодавством, в тому числі дітям військовослужбовців та дітям батьки яких приймали участь у бойових діях. Після зарахування абітурієнти, а у подальшому курсанти, стають на повне державне забезпечення. А після закінчення отримують офіцерське звання, вищу освіту, та гарантоване працевлаштування.

Всім зацікавленим для уточнення інформації звертатися до Долинського районного військового комісаріату за адресою: м. Долинська, вул. Шевченка 71, кімната 15. А також за телефонами: 066-23-73-190, 096-088-10-73. 

 

Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту голови Долинської районної державної адміністрації

Омельченка Сергія Петровича

Публічний звіт відбудеться 30 березня 2018 року  о 10 годині за адресою: м.Долинська, вул.Соборності України,28  у сесійній залі районної ради.

Регламент проведення заходу: для звіту голови – до 40 хв.;

для відповідей на запитання – до 20 хв.

Завершення представлення публічного звіту до 11 години.

До участі в заході запрошуються члени Громадської ради при райдержадміністрації, представники громадських організацій, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, засобів масової інформації.

Відповідальна за організацію заходу: керівник апарату райдержадміністрації Гузема Оксана Георгіївна, тел.5-10-54, моб. 097-231-73-19 

 

 

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" – головного спеціаліста відділу економічного розвитку та інфраструктури  Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області

 

Про результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії "В" -   головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення  Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області

 

06 березня 2018 року з 11.00 до 13.00 години керівництво Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області проводитиме особистий виїзний прийом та консультування громадян у приміщенні Долинського бюро правової допомоги (м. Долинська вул.Шевченка, 59).

 

Шановні мешканці м. Долинська!

Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» (ПАТ «Укрпошта») сьогодні пропонує Вам ряд наступних послуг: 

 1. Приймання платежів за будь-якими реквізитами
 2. Поштові перекази в межах України та міжнародні поштові перекази в національній валюті
 3. Поповнення мобільного телефону
 4. Страхові послуги:
 • Обов'язкове страхування власників авто
 • Захист здоров’я, захист дитини
 • Захист оселі, відповідальність перед сусідами
 • Захист водія, захист пасажирів, захист документів.
 1. Реалізація знаків поштової оплати
 2. Приймання рекомендованих листів та бандеролей
 3. Приймання посилок Укрпошта стандарт, Укрпошта Експрес, універсальних в т.ч. міжнародних
 4. Приймання додаткового сервісу «Курєрська доставка»
 5. Здійснення передплати на періодичні друковані видання та реалізація в роздріб

Чекаємо Вас у відділеннях поштового зв’язку за адресами: 28500, м. Долинська, вул. Соборності України 39 та 28501, м. Долинська, вул. Чумацький Шлях 20.

 

«Гаряча телефонна лінія»

28 лютого 2018 року голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко відповідатиме на телефонні звернення мешканців Долинщини.

«Гаряча телефонна лінія»працюватиме з 09.00 до 10.00 години дня.

Номер телефону гарячої лінії – 5-32-77.

 

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби

категорії "В" – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області

 

Про результати проведення конкурсу

 

№ 05-02/111 від "30" січня 2018 р.  

Про американську програму бізнес стажування «Охорона здоров’я: Управління клініками»

 Шановні колеги!

 Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США,

інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Охорона здоров’я: Управління клініками».

Термін стажування у США: з 31 березня до 21 квітня 2018 року.

 

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 15 лютого 2018 року.

Для участі у Програмі стажування запрошуються (лише фахівці приватних закладів):

 • Головні лікарі, керівники та власники приватних медичних закладів;
 • Керуючі приватних медичних закладів, що працюють у різних відділах (менеджмент, HR, закупки, постачання і т.і.);
 • Фахівці приватних клінік та діагностичних медичних закладів;
 • Фахівці, що займаються телемедициною та покращенням якості медичних послуг;
 • Представники медичних асоціацій.

У програмі будуть приймати участь  компанії з України, Молдови, Росії, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменії, Узбекистану.

Вимоги до кандидатів:

 • Технічна підготовка та відповідний досвід роботи у сфері управління клінікою;
 • Мінімум 3 роки досвіду на керівний посаді (управління середньої та вищої ланки, особи, що приймають управлінські рішення у своїй компанії або установі).
 • Володіння англійською мовою не є обов’язковим.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

 

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США:  Програма САБІТ покриває учасникам витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчання, послуги перекладачів у робочі години; медичне страхування на випадок непередбаченої необхідності і невелику стипендію, що компенсує частину витрат на харчування та інші витрати.

 Мета програми знайомство з американською системою приватного амбулаторного обслуговування.

 Приблизна програма стажування: Групове тритижневе стажування почнеться з тижня теоретичних занять, до яких можуть входити семінари з нормативів, законодавства, стандартів, сертифікації,  розроблення бізнес планів, міжкультурних комунікацій, перемовин та управління, як для бізнесу, так і для асоціацій. Далі учасники відвідають американські компанії, що працюють в різних сферах охорони здоров’я та зустрінуться з представниками відповідних галузевих асоціацій.

 Документи на конкурс:

 1. Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами;
 2. Копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними);
 3. Лист рекомендація (російською і англійською мовами).

Лист рекомендація має бути підписаний керівником компанії і повинен мати опис посадових обов’язків кандидата програми на даний час, та згоду на участь у програмі у наведені строки. Якщо кандидат на участь у програмі є директором закладу, до Анкети необхідно додати лист рекомендацію від бізнес-партнерів зі стислим описом спільних проектів.

Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку. Документи у форматі .rar не приймаються.

 

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1.

Копія Анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 11, за гіперпосиланням:

http://glavrada.org/files/healthcare-clinics-app-2018-ru.doc .

 Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо – спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  

Тел. + 38 044 521 5222 Мобільний: + 38 063 298 8267 Факс: +38 044 521 5430.

Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з заповнення, яка міститься в Анкеті, надсилати за вказаними координатами.

 Просимо довести інформацію про можливість участі у програмі бізнес стажування «Охорона здоров’я: Управління клініками» у США до зацікавлених осіб і фахівців закладыв вказаної галузі, розмістити на сайті адміністрації.

При розміщенні оголошення про Програму в інформаційних ресурсах посилання на Анкету для завантаження обов’язкове.

 

 З повагою, Голова Наглядової ради   Д. В. Письмак

 Зразок анкети

 

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби

на зайняття вакантної посади категорії "В" -   головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області

 

ПРОМОВЧАТИ - ГІРШЕ НІЖ ЗДАТИСЯ!

Непрості умови нашого сьогодення та війна на Донбасі з окупантом показово довели, що командир зобов’язаний приймати відповідні рішення, які інколи суперечать вимогам чинного законодавства, але забезпечують виконання бойового завдання, збереження життя та здоров’я своїх підлеглих, що до речі є першим пріоритетом в арміях країн НАТО.

 А ось вирішувати правий він чи ні, може не кожен. Адже треба розуміти ступінь відповідальності та правильність прийняття рішення по кожному індивідуально.  А виносити вирок людям в погонах, якщо вони порушили трактування закону потрібно професійно. Тому питання появи військового правосуддя сьогодні стоїть, як ніколи, гостро.

В усі часи, за будь-яких умов, обов’язком кожного командира, незалежно від військового звання і посади, є недопущення загибелі підлеглих. Кожна втрата в бойових умовах – це велике горе і непоправима втрата для рідних і близьких. Ми схиляємо голови перед всіма, хто загинув  під час захисту своєї Батьківщини. Вічна їм слава і пам'ять.

Якщо хто хоч раз в житті приймав не легкі рішення відправляючи своїх солдат в бій, зрозуміє як це не просто. Коли ти не знаєш, що задумав проти тебе ворог, коли проти тебе місцеве населення, а можливо і оточення, які здають ворогу тебе, і ти розумієш яка на тобі відповідальність за них, той зрозуміє, як не легко приймати рішення відправляючи солдат у бій.

Упередженість цивільних органів правосуддя проявляється в тому, щоб за всіляку ціну засудити когось з офіцерів з значним бойовим досвідом, а не довести ІСТИНУ. І тоді не зовсім, м’яко кажучи, зрозумілою є позиція військової прокуратури, яка повинна була б всебічно, професійно розібратись в даній справі, а не робити для себе показник, призначити винуватого та на цьому ще й пропіаритись. Все це є яскравим прикладом недосконалості юридичної системи, а з боку, підкреслюю - військової прокуратури застарілого «совкового» методу – будь якою ціною добитись показників та знайти «крайнього».

З реалій судових процесів над військовослужбовцями виходить, що всім тим, хто був проти відсічі росіянам в Криму, треба дати Героя України. Вони мали інформацію про ймовірну агресію Росії і прийняли правильне рішення        - здати півострів? Можна й комбата «Прикарпаття» нагородити. Він мав інформацію, що противник буде стріляти, тому втік з поля бою. Ну і так далі…А тих, хто приймав рішення, вступав в бій захищаючи свою Батьківщину - комбригів, комбатів, командирів рот та взводів - на лаву підсудних?

Наслідки такого засудження – невпевненість командирів різних ланок у прийняті рішень під час бою, не прийняття його, з оглядом на правовий колапс і відповідальність, а у більшості випадків це невиконання бойового завдання, ризик життям підлеглих і у більшості випадків мирних мешканців.

В умовах війни вважаю за необхідне і підтримую створення військового органу правосуддя, де виносити вирок будуть військові судді, або їх колегія, як це відбувається у багатьох країнах світу. І тоді цілком логічно і закономірно будуть судити не командира за прийняте і в той час необхідне рішення в умовах ведення бойових дій, а терористів-виконавців – хоча б заочно, активних «громадських» діячів, що нав’язують суспільну думку і здійснюють тиск на прийняття судових рішень та розповсюджують через мережу інтернет неперевірену і перекручену інформацію, яка підриває боєздатність Збройних Сил України, створює умови невпевненості  командного складу, зомбує свідомість і коливає рівень довіри українського народу до своїх захисників.

 Командувач військ оперативного командування «Південь» генерал-майор  О.В. ВИШНІВСЬКИЙ

 

  

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель
 
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.
Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 07.1 2.2017 № 2245 - VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році») індекс споживчих цін за 2017 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.
Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2017 рік становить 1,0.
Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель. Коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки земель становлять: 1996 рік - 1,703, 1997 рік - 1,059, 1998 рік - 1,006, 1999 рік - 1,127, 2000 рік - 1,182, 2001 рік - 1,02, 2005 рік - 1,035, 2007 рік - 1,028, 2008 рік - 1,152, 2009 рік - 1,059, 2010 рік - 1,0, 2011 рік - 1,0, 2012 рік - 1,0, 2013 рік - 1,0, 2014 рік - 1,249, 2015 рік - 1,433 (крім сільськогосподарських угідь) та 1,2 для сільськогосподарських угідь (рілля, перелоги, сіножаті, пасовища, багаторічні насадження), 2016 рік - для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) - 1,0, для земель несільськогосподарського призначення - 1,06.
Нормативна грошова оцінка земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не індексувалася.

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби

категорії "В" – адміністратора відділу (центру) надання адміністративних послуг Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ В ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ!!!

Увага!

Останнім часом почастішали випадки телефонних дзвінків до сільгоспвиробників району та області, представляючись першими особами або помічниками керівництва обласної державної адміністрації телефонні аферисти з проханнями допомогти а інколи і шантажем вимагають  для себе кошти.

Будьте обачними і за подібних обставин запишіть телефонний номер афериста та повідомте правоохоронні органи і районну державну адміністрацію.

Увага !

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державних службовців: посади начальника Долинського РВ державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Кіровоградській області, заступника начальника Долинського РВ державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Кіровоградській області

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Долинської

районної державної адміністрації

10 листопада 2017 № 86-к

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії "В" -   головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області

Загальні умови

Посадові обов’язки  

   Забезпечує реалізацію на території району державної політики з питань молоді та фізичної культури і спорту.

   Забезпечує підготовку інформаційно-аналітичних, статистичних матеріалів щодо становища молоді та розвитку фізичної культури і спорту в районі.

    Організовує оздоровлення, відпочинок і дозвілля дітей та молоді, зокрема вихованців Долинської дитячо-юнацької спортивної школи.

    Комплектує склад збірних команд району з різних видів спорту, забезпечує організацію підготовки та участі спортсменів у змаганнях різних рівнів.

    Готує та подає в установленому порядку районному відділу статистики статистичну звітність про розвиток фізичної культури та спорту на території району.

    Забезпечує формування календарних планів навчально-тренувальних зборів, спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів відповідно до календарного плану спортивних змагань області.

    Веде облік роботи, проведеної у сфері фізичної культури та спорту, реєструє спортивні рекорди та досягнення, встановленні в районі.

    Координує діяльність Долинської дитячо-юнацької спортивної школи.

    Здійснює контроль за технічним станом фізкультурно-оздоровчих та спортивних об’єктів в районі, виступає ініціатором їх будівництва та здійснює контроль за дотриманням правил безпеки під час проведення масових спортивних заходів на цих об’єктах.

    Забезпечує підготовку та проведення спортивних заходів, навчально-тренувальних зборів спортсменів, які беруть участь у спортивних змаганнях різних рівнів.

   Організовує роботу з фізичної культури і впроваджує фізкультурно-спортивну діяльність у навчальних закладах.

Умови оплати праці

посадовий оклад – 3200 грн.

- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України               від 18.01.2017 № 15 "Питання оплати праці працівників державних органів"

- надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України "Про державну службу")

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

на постійній основі

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби), до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно особи відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6) заповнена особова картка встановленого зразка;

7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік (подається шляхом заповнення на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції  - www.nazk.gov.ua).

Документи приймаються за адресою:                   м.Долинська, вул.Соборності України, 28, каб.1,12 до 16:00 години  08 грудня 2017 року

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

м. Долинська, вул.Соборності України, 28.

10.00 год. 13 грудня 2017 року

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Царенко Світлана Вікторівна (05234) 5 13 46

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

 

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

вища педагогічна освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра або бакалавра

2

Досвід роботи

не потребує

3

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1

Якісне виконання поставлених завдань

- вміння працювати з інформацією;                                         - орієнтація на досягнення кінцевих результатів;                   - вміння ефективно використовувати ресурси (у тому числі фінансові і матеріальні);                                                           - вміння надавати пропозиції, їх аргументувати  та презентувати

2

Технічні вміння

вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку

3

Командна робота та взаємодія

- вміння працювати в команді;                                                 - вміння ефективної координації з іншими

4

Особистісні компетенції

відповідальність, системність і самостійність в роботі, наполегливість, креативність та ініціативність

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1

Знання законодавства

Конституція України; 

Закон України "Про державну службу"; 

Закон України "Про запобігання корупції".

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Закон України "Про освіту";

Закон України "Про фізичну культуру і спорт";

Закон України "Про звернення громадян";

Закон України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні"ОГОЛОШЕННЯ

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ В ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ!!!

Інформація Регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області про продаж на аукціоні в електронній формі об’єкта державної власності 

ОГОЛОШЕННЯ

  

ЗБІР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО


Шановні мешканці Долинського району!

14 жовтня відзначається День захисника України.  

Районна державна адміністрація та районна рада ініціює збір гуманітарної допомоги для бійців, який буде відправлено волонтерами Долинського району в зону проведення АТО.   

Усі небайдужі можуть долучитися до благодійної акції і допомогти зібрати до 13 жовтня 2017 року (включно) продукти харчування, теплий одяг та взуття, засоби гігієни, медикаменти нашим мобілізованим. Місце збору – фойє районної державної адміністрації та районної ради (вул. Соборності України, 28).

Давайте разом додамо нашим захисникам святкового настрою!

ОГОЛОШЕННЯ

Інформацiя Регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області про продаж на аукцiоні в електронній формі об’єкта державної власності

Назва об’єкта: гараж (літ. Г) площею 25,9 кв.м. Адреса об’єкта: 28500, Кіровоградська обл., м. Долинська, вул. Соборності України (Леніна), 17.

Балансоутримувач: Управління Державної казначейської служби України у Долинському районі Кіровоградської області (код ЄДРПОУ 37983323).

Адреса балансоутримувача: 28500, Кіровоградська обл., м. Долинська, вул. Соборності України, 17.

Відомості про об’єкт: окремо розташована одноповерхова цегляна будівля площею 25,9 кв.м, що складається з двох боксів; інженерне забезпечення відсутнє; технічний стан будівлі – задовільний.

Рік будівництва – 1971.

Об’єкт розташований на огородженій території Управління Державної казначейської служби України у Долинському районі Кіровоградської області у центральній частині міста.

Ціна об’єкта без ПДВ – 19 658,00 грн., ПДВ – 3 931,60 грн.

Початкова ціна об’єкта з урахуванням ПДВ – 23 589,60 грн.

Сума грошових коштів у розмірі 10% від початкової ціни об’єкта становить 2 358,96 грн.

Умови продажу: після укладення договору купівлі-продажу подальше використання об’єкта визначає покупець. Продаж об’єкта здійснюється за грошові кошти. Покупець бере на себе витрати, пов’язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу. Покупець сплачує винагороду організатору аукціону у розмірі 1% (одного відсотка) від початкової ціни об’єкта.

Плата за реєстрацію заяви у розмірі 17,0 грн. та кошти при розрахунку за придбаний об’єкт приватизації вносяться на р/р № 37184500900021, код 13747462, ГУДКСУ у Кiровоградськiй областi, МФО 823016, одержувач - Регіональне відділення ФДМУ по Кіровоградській області. Грошові кошти у розмірі 10% від початкової ціни об’єкта вносяться на рахунок №37319062002681, Державна казначейська служба України, м. Київ, МФО 820172, податковий номер 13747462, одержувач - Регіональне відділення ФДМУ по Кіровограській області.

Кінцевий термін прийняття заяв: 09 жовтня 2017 року до 18.00.

Аукціон в електронній формі буде проведено Публічним акціонерним товариством Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів» (http://www.nmac.net.ua) 13 жовтня 2017 року. Час початку торгів – 11.00, час закінчення аукціону (внесення цінових пропозицій) – 13.00.

Аукціон в електронній формі проводиться відповідно до Порядку проведення в електронній формі продажу об’єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 09.09.2015 № 1325, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 вересня 2015 за № 1147/27592. Заяви на участь в аукціоні та фотокопії документів, що є додатками до заяви, подаються в електронному вигляді на сайт Публічного акціонерного товариства Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів»: http://www.nmac.net.ua.

Протягом двох календарних днів з дати реєстрації заяви учасники аукціону зобов’язані направити на адресу філії «Кіровоградський аукціонний центр» Публічного акціонерного товариства Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів» (25009, місто Кіровоград, вул. Глинки, 2, офіс 308) оригінали заяв на участь в аукціоні у трьох примірниках та належним чином засвідчені копії документів, що є додатками до заяви, а також докази надсилання цих документів. Прийняття та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до вимог Порядку подання та розгляду заяви про включення до переліку об'єктів, що підлягають приватизації, та заяви на участь в аукціоні, конкурсі щодо об’єктів державної власності груп А, Д та Ж, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 17 квітня 1998 року № 772, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 червня 1998 року за №400/2840 (зі змінами).

Ознайомитись з об`єктом можна за місцем його знаходження, в робочі дні отримати додаткову інформацію у Регіональному відділенні ФДМУ по Кіровоградській області за адресою: 25009, м. Кіровоград, вул. Глинки, 2, кімн. 706, тел. (0522) 33-25-79, 33-24-00.

23 серпня 2017 року о 09:00 годині біля будівлі районної державної адміністрації відбудеться урочисте зібрання громадськості, підняття Державного Прапора України, молебень «В ім'я процвітання України» та святковий концерт. По закінченню урочистої частини покладання квітів до обеліска Слави (Меморіальний парк Слави), погруддя Т.Г.Шевченка, могил загиблих учасників антитерористичної операції (міський цвинтар) та барельєфу Ольгерда Бочковського (музей історії Долинського району).

З 16:30 до 17:00 години розпочнеться збір та урочиста хода вишиванок від молодіжного центру «Червона калина» до площі Шевченка (магазин «Барва»);  

о 17.30 годині розпочнуться заходи з нагоди 26-ї річниці незалежності України, в рамках яких: урочиста частина; виступи: зразкового аматорського хореографічного ансамблю «Веселка», хореографічного ансамблю спортивно-бального танцю «Бомонд», аматорських вокальних колективів району; ігрова програма для дітей. Працюватиме виїзна торгівля.

Гості свята гурт Mountain Breeze та шоумен Гарік Бірча (Віталька).

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заходах!  

 Оргкомітет 

Інформацiя Регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області про продаж на аукцiоні в електронній формі об’єкта державної власності

Інформацiя Регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області про продаж на аукцiоні в електронній формі об’єкта державної власності

Назва об’єкта: гараж (літ. Г) площею 25,9 кв.м.

Адреса об’єкта:

28500, Кіровоградська обл., м. Долинська, вул. Соборності України (Леніна), 17.

Балансоутримувач: Управління Державної казначейської служби України у Долинському районі Кіровоградської області (код ЄДРПОУ 37983323).

Адреса балансоутримувача: 28500, Кіровоградська обл., м. Долинська, вул. Соборності України, 17.

Відомості про об’єкт: окремо розташована одноповерхова цегляна будівля площею 25,9 кв.м, що складається з двох боксів; інженерне забезпечення відсутнє; технічний стан будівлі – задовільний. Рік будівництва – 1971. Об’єкт розташований на огородженій території Управління Державної казначейської служби України у Долинському районі Кіровоградської області у центральній частині міста.

Ціна об’єкта без ПДВ – 19 658,00 грн., ПДВ – 3 931,60 грн.

Початкова ціна об’єкта з урахуванням ПДВ – 23 589,60 грн.

Сума грошових коштів у розмірі 10% від початкової ціни об’єкта становить 2 358,96 грн.

Умови продажу: після укладення договору купівлі-продажу подальше використання об’єкта визначає покупець.

Продаж об’єкта здійснюється за грошові кошти.

Покупець бере на себе витрати, пов’язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу.

Покупець сплачує винагороду організатору аукціону у розмірі 1% (одного відсотка) від початкової ціни об’єкта.

Плата за реєстрацію заяви у розмірі 17,0 грн. та кошти при розрахунку за придбаний об’єкт приватизації вносяться на р/р № 37184500900021, код 13747462, ГУДКСУ у Кiровоградськiй областi, МФО 823016, одержувач - Регіональне відділення ФДМУ по Кіровоградській області.

Грошові кошти у розмірі 10% від початкової ціни об’єкта вносяться на рахунок №37319062002681, Державна казначейська служба України, м. Київ, МФО 820172, податковий номер 13747462, одержувач - Регіональне відділення ФДМУ по Кіровограській області.

Кінцевий термін прийняття заяв: 28 серпня 2017 року до 18.00.

Аукціон в електронній формі буде проведено Публічним акціонерним товариством Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів» (http://www.nmac.net.ua) 01 вересня 2017 року. Час початку торгів – 11.00, час закінчення аукціону (внесення цінових пропозицій) – 13.00.

Аукціон в електронній формі проводиться відповідно до Порядку проведення в електронній формі продажу об’єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 09.09.2015 № 1325, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 вересня 2015 за № 1147/27592.

Заяви на участь в аукціоні та фотокопії документів, що є додатками до заяви, подаються в електронному вигляді на сайт Публічного акціонерного товариства Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів»: http://www.nmac.net.ua. Протягом двох календарних днів з дати реєстрації заяви учасники аукціону зобов’язані направити на адресу філії «Кіровоградський аукціонний центр» Публічного акціонерного товариства Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів» (25009, місто Кіровоград, вул. Глинки, 2, офіс 308) оригінали заяв на участь в аукціоні у трьох примірниках та належним чином засвідчені копії документів, що є додатками до заяви, а також докази надсилання цих документів.

Прийняття та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до вимог Порядку подання та розгляду заяви про включення до переліку об'єктів, що підлягають приватизації, та заяви на участь в аукціоні, конкурсі щодо об’єктів державної власності груп А, Д та Ж, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 17 квітня 1998 року № 772, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 червня 1998 року за №400/2840 (зі змінами).

Ознайомитись з об`єктом можна за місцем його знаходження, в робочі дні отримати додаткову інформацію у Регіональному відділенні ФДМУ по Кіровоградській області за адресою: 25009, м. Кіровоград, вул. Глинки, 2, кімн. 706, тел. (0522) 33-25-79, 33-24-00.

З 27 липня по 27 серпня 2017 року оголошено місячник боротьби з американським білим метеликом, амброзією полинолистою та повитицею польовою. Просимо населення, підприємства, установи, тощо прийняти активну участь в даному заході.

Районна державна адміністрація (контактний телефон 5-33-56) та управління фітосанітарної безпеки (контактний телефон 5-24-46). 

ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН!                             Конкурс на навчання для громадських радників

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників.

У команді Ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України, дізнаєтесь та навчитесь як можна ефективно направити свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв’язків.

Щоб долучитися до формування команди та подати свою кандидатуру на навчання необхідно заповнити Інтернет-опитувальник (https://goo.gl/gvA6VJ) до 31 серпня 2017 року.  Тут Ви зможете вибрати зручний для себе графік навчання і розповісти про Ваш досвід та бачення змін в громаді.  Результати опитування буде опрацьовувати конкурсна комісія. Члени комісії можуть зателефонувати Вам і уточнити додаткову інформацію після отримання Ваших відповідей на запитання Інтернет-опитувальника. 

За результатами відбору Ви будете запрошені на безоплатне навчання, яке проходитиме в три етапи в період з вересня по листопад 2017 року. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат. Участь в усіх етапах навчальної програми обов’язкова, випускники отримають сертифікат. Про результати відбору Ви будете повідомлені телефоном або електронною поштою, яку вкажете в опитувальнику. Якщо виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся, контактний номер телефону: +38 097 128 02 10  або електронна скринька: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Також додаткову інформацію, доступ до Інтернету та, за необхідності, допомогу в заповненні опитувальника Ви зможете отримати в місцевих бюро або центрах правової допомоги за адресами:

Голованівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

м. Голованівськ, вул. Ціолковського, 1

§         Благовіщенське  бюро правової допомоги

§         Бобринецьке бюро правової допомоги

§         Гайворонське бюро правової допомоги

§         Маловисківське бюро правової допомоги

§         Новоукраїнське бюро правової допомоги

§         Добровеличківське бюро правової допомоги

§         Вільшанське бюро правової допомоги

§         Новоархангельське бюро правової допомоги

§         м. Благовіщенське, вул.Ореста Гуменюка, 8

§         м. Бобринець, вул. Незалежності, 80

§         м. Гайворон, вул. Великого Кобзаря, 20, 1-й поверх

§         м. Мала Виска, вул. В.Бровченка, 33

§         м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 67

§         смт. Добровеличківка, вул.Центральна 103/7

§         смт. Вільшанка, вул. Лагонди, 30

§         смт. Новоархангельськ, вул.Пушкіна, 28

Кіровоградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

м. Кропивницький, вул. Архiтектора Паученка, 64/53

§         Долинське бюро правової допомоги

§         Новомиргородське бюро правової допомоги

§         Компаніївське бюро правової допомоги

§         Новгородське бюро правової допомоги

§         Устинівське бюро правової допомоги

§         м. Долинська, вул. Шевченка, 59

§         м. Новомиргород, вул. Соборності, 106

§         смт. Компаніївка, вул. Паркова, 4

§         смт. Новгородка, вул. Центральна, 1

§         смт. Устинівка, вул. Благодатна, 1

Олександрійський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

м. Олександрія, вул. Першотравнева, 18

§         Знам'янське бюро правової допомоги

§         Світловодське бюро правової допомоги

§         Петрівське бюро правової допомоги

§         Онуфріївське бюро правової допомоги

§         Олександрівське бюро правової допомоги

§         м. Знам'янка, вул. Героїв Крут, 9

§         м. Світловодськ, вул. Павлівська, 13а

§         сел. Петрове, вул. Центральна, 21

§         сел. Онуфріївка, вул. Графа Толстого, 68

§         смт. Олександрівка, вул. Незалежності України, 63

УВАГА! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС!

УМОВИ
проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області

Загальні умови

Посадові обов’язки

      Забезпечує виконання покладених на відділ завдань щодо реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури;    

готує пропозиції до програми соціально-економічного      розвитку району та проекту місцевого бюджету і подає їх на розгляд райдержадміністрації;

здійснює державний контроль за дотриманням підприємствами, установами, організаціями правил, норм, стандартів у межах визначених повноважень;

взаємодію з органами місцевого самоврядування з питань надання житлово-комунальних послуг та регулювання цін/тарифів у межах своїх повноважень;

бере участь у підготовці проектів розпоряджень голови райдержадміністрації з питань віднесених до компетенції відділу;

збирає, узагальнює та аналізує інформацію з питань розвитку сфери житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, готує керівництву відповідні пропозиції;

здійснює розробку пропозицій, комплексів заходів щодо житлово-комунального господарства, благоустрою територій, інших питань та контролює їх виконання;

  здійснює розробку пропозицій до регіональних програм розвитку та реформування житлово-комунального господарства, проводить моніторинг стану виконання цих програм;

 бере участь у організації та проведенні нарад, семінарів, конференцій з відповідних питань;

    здійснює інші передбачені законом повноваження.

Умови оплати праці

посадовий оклад – 3200 грн.

- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 18.01.2017 № 15 "Питання оплати праці працівників державних органів"

- надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України "Про державну службу")

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

на постійній основі

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби), до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно особи відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6) заповнена особова картка встановленого зразка;

7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Строк подання документів - 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу. Останній день прийому документів – 04 серпня 2017 року

Дата, час і місце проведення конкурсу

10 серпня 2017 року, 10.00

м. Долинська, вул.Соборності України, 28.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Головко Тамара Павлівна (05234) 5 13 46

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Вимоги до професійної компетентності

Загальні вимоги

1

Освіта

вища освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра, бакалавра

2

Досвід роботи

не потребує

3

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Спеціальні вимоги

1

Освіта

технічна, спеціальність у галузі житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури.

2

Знання законодавства

Конституція України; Цивільний кодекс України, , закони України: "Про державну службу"; "Про місцеві державні адміністрації"; "Про запобігання корупції", "Про звернення громадян", укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що регулюють питання розвитку сфери житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури.

3

Знання сучасних інформаційних технологій

володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word. Excel. Power Point). Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

4

Якісне виконання поставлених завдань

вміння працювати з інформацією;

орієнтація на досягнення кінцевих результатів

5

Командна робота та взаємодія

вміння ефективної координації з іншими;

вміння працювати в команді;

вміння надавати зворотній зв'язок

6

Особистісні компетенції

відповідальність

дисципліна і системність;

орієнтація на саморозвиток;

наполегливість;

вміння працювати в стресових ситуаціях. 

 

 

___________________

Оголошення!

 

29 червня 2017 року з 10.00 до 12.00 години керівництвом Головного територіального управління юстиції заплановано проведення особистого виїзного прийому та консультування громадян у приміщенні Долинського бюро правової допомоги (вул. Шевченка,59, м.Долинська)

 

Потрібна допомога!!!!

 

Гусаков Роман Валерійович, 1981 року народження, батько двох дітей на даний час перебуває на лікуванні у нейрохірургічному відділенні Кіровоградської обласної лікарні з попереднім діагнозом «гостре порушення мозкового кровообігу».

Після обстеження 22 червня поточного року висновки лікарів не втішні – чоловік потребує термінової операції в Київському інституті нейрохірургії, на яку необхідно 5000 доларів США.

Просимо всіх небайдужих долучитися до збору благочинної допомоги для порятунку Романа.

 Банківські реквізити для перерахунку коштів:

Номер картки в ПриватБанку 5168-7555-3279-8648

Гусакова Наталія Володимирівна 050-740-62-72 (дружина)

ОГОЛОШЕННЯ

Інформацiя Регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області про продаж на аукцiоні в електронній формі об’єкта державної власності

Назва об’єкта: гараж (літ. Г) площею 25,9 кв.м.

Адреса об’єкта: 28500, Кіровоградська обл., м. Долинська, вул. Соборності України (Леніна), 17.

Балансоутримувач: Управління Державної казначейської служби України у Долинському районі Кіровоградської області (код ЄДРПОУ 37983323).

Адреса балансоутримувача: 28500, Кіровоградська обл., м. Долинська, вул. Соборності України, 17.

Відомості про об’єкт: окремо розташована одноповерхова цегляна будівля площею 25,9 кв.м, що складається з двох боксів; інженерне забезпечення відсутнє; технічний стан будівлі – задовільний. Рік будівництва – 1971. Об’єкт розташований на огородженій території Управління Державної казначейської служби України у Долинському районі Кіровоградської області у центральній частині міста.

Ціна об’єкта без ПДВ – 19 658,00 грн., ПДВ – 3 931,60 грн.

Початкова ціна об’єкта з урахуванням ПДВ – 23 589,60 грн.

Сума грошових коштів у розмірі 10% від початкової ціни об’єкта становить 2 358,96 грн.

Умови продажу: після укладення договору купівлі-продажу подальше використання об’єкта визначає покупець.

Продаж об’єкта здійснюється за грошові кошти.

Покупець бере на себе витрати, пов’язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу.

Покупець сплачує винагороду організатору аукціону у розмірі 1% (одного відсотка) від початкової ціни об’єкта.

Плата за реєстрацію заяви у розмірі 17,0 грн. та кошти при розрахунку за придбаний об’єкт приватизації вносяться на р/р № 37184500900021, код 13747462, ГУДКСУ у Кiровоградськiй областi, МФО 823016, одержувач - Регіональне відділення ФДМУ по Кіровоградській області.

Грошові кошти у розмірі 10% від початкової ціни об’єкта вносяться на рахунок №37319062002681, Державна казначейська служба України, м. Київ, МФО 820172, податковий номер 13747462, одержувач - Регіональне відділення ФДМУ по Кіровограській області.

Кінцевий термін прийняття заяв: 17 липня 2017 року до 18.00.

Аукціон в електронній формі буде проведено Публічним акціонерним товариством Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів» (http://www.nmac.net.ua) 21 липня 2017 року. Час початку торгів – 11.00, час закінчення аукціону (внесення цінових пропозицій) – 13.00.

Аукціон в електронній формі проводиться відповідно до Порядку проведення в електронній формі продажу об’єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 09.09.2015 № 1325, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 вересня 2015 за № 1147/27592.

Заяви на участь в аукціоні та фотокопії документів, що є додатками до заяви, подаються в електронному вигляді на сайт Публічного акціонерного товариства Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів»: http://www.nmac.net.ua. Протягом двох календарних днів з дати реєстрації заяви учасники аукціону зобов’язані направити на адресу філії «Кіровоградський аукціонний центр» Публічного акціонерного товариства Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів» (25009, місто Кіровоград, вул. Глинки, 2, офіс 308) оригінали заяв на участь в аукціоні у трьох примірниках та належним чином засвідчені копії документів, що є додатками до заяви, а також докази надсилання цих документів.

Прийняття та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до вимог Порядку подання та розгляду заяви про включення до переліку об'єктів, що підлягають приватизації, та заяви на участь в аукціоні, конкурсі щодо об’єктів державної власності груп А, Д та Ж, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 17 квітня 1998 року № 772, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 червня 1998 року за №400/2840 (зі змінами).

Ознайомитись з об`єктом можна за місцем його знаходження, в робочі дні отримати додаткову інформацію у Регіональному відділенні ФДМУ по Кіровоградській області за адресою: 25009, м. Кіровоград, вул. Глинки, 2, кімн. 706, тел. (0522) 33-25-79, 33-24-00.

ОГОЛОШЕННЯ

З 15 червня 2017 року в приміщенні ЦДЮТ Долинського району, по вул. Центральна 139, проводиться прийом документів для навчання в ПТУ №36 смт. Новгородка за наступними професіями:

- Кухар – на базі 9 класів (навчання в м. Долинська)

- Кухар, кондитер – на базі 11 класів ( навчання в смт . Новгородка)

- Тракторист, водій – на базі 11 класів (навчання в м.Долинська)

- Електромонтер – на базі 11 класів (навчання в м. Долинська)

- Слюсар з ремонту сільськогосподарської техніки, тракторист, водій – на базі 9 класів (навчання в смт. Новгородка)

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ:

- Оригінал документу про освіту (свідоцтво про базову середню освіту чи атестат про повну загальну середню освіту);

- Копія паспорта; o Копія ідентифікаційного коду;

- Медична довідка (форма 086у)

За довідками звертатись за тел.:066 382 09 06

(заступник директора з навчально-виробничої роботи ПТУ №36 смт. Новгородка -

Чорна Вікторія Василівна)

Оголошення

про конкурс  на заміщення вакантних посад державних службовців: посади Державного виконавця Долинського РВДВСГТУЮ у Кіровоградській області 

Оголошення

про проведення земельних торгів земельної ділянки сільскогосподарського призначення державної власності

за межами населених пунктів

ВАША МРІЯ ВЛАСНИЙ СУЧАСНИЙ ДІМ? МИ ДОПОМОЖЕМО ЇЇ РЕАЛІЗУВАТИ!

Кіровоградська обласна державна адміністрація для поліпшення житлових умов населення в сільській місцевості. Надає Державні пільгові позики під 3 % річних на наступні види: Будівництво – до 300 тис. грн. Придбання житла – до 200 тис. грн. Реконструкція та добудова – до 150 тис. грн.. Капітальний ремонт – до 100 тис. грн.. Енергозбереження – до 100 тис. грн. а саме: утеплення будинків (зовнішніх фасадів, теплова ізоляція покрівель та підвалів, заміна вхідних дверей та віконних блоків). Альтернативне опалення – до 100 тис. грн.(придбання і встановлення обігрівальних пристроїв та приладів). Підключення газо -, водо -, електромереж - до 50 тис. грн.. Отримати кредит можуть громадяни, які постійно проживають (або переселилися для постійного проживання), будують об’єкти кредитування в сільській місцевості (у селищах та селищах міського типу, розташованих поза межами міст) і працюють в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, в особистих селянських господарствах, інших господарських формуваннях, що функціонують у сільській місцевості, соціальній сфері села, а саме: навчальних закладах, закладах культури, фізичної культури та спорту, охорони здоров’я, на підприємствах, в установах та організаціях переробних і обслуговуючих галузей агропромислового комплексу, на підприємствах, установах, організаціях, та формуваннях, зокрема: закладах торгівлі, транспорту і зв’язку, приватних та малих підприємствах у сфері побутового та комунального обслуговування населення (туризму тощо), розташованих у межах району, у містах районного значення, а також фізичні особи – підприємці та особи, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та абзацу четвертого пункту 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та громадяни України, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб. Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Кіровоградської обласної державної адміністрації. м. Кропивницький, вул. Шевченка, 38 оф. 25 Більш детальну інформацію Ви зможете знайти на сайті або зателефонувавши до нас. http://v-dim.in.ua; тел..: (0522) 24-46-93/098-377-97-01

ОГОЛОШЕННЯ

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ В ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ!!!

Інформація про продаж об’єкта державної власності, що підлягає приватизації,

повторний продаж

ГРАФІК

роботи «гарячої телефонної лінії»

керівництва районної державної адміністрації

у квітні 2017 року

 з 09.00 год до 10.00 год

тел: 5-32-77 

ОМЕЛЬЧЕНКО

Сергій Петрович

 

 

голова районної державної адміністрації

18 квітня 2017 року

ЗЕЛЕНОКОРІННА

Інна Вікторівна

перший заступник голови районної державної адміністрації

28 квітня 2017 року

ВОРОНА

Олександр Миколайович

заступник голови районної державної адміністрації

14 квітня 2017 року

 

ОГОЛОШЕННЯ

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ В ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ!!!

У Долинському районному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області наявні вакантні посади державних службовців, зокрема посади старшого Державного виконавця Долинського РВ ДВС ГТУЮ у Кіровоградській області та посади Державних виконавців Долинського районного відділу ДВС.

Право на державну службу мають повнолітні громадяни України, які вільно володіють державною иовою та яким присвоєно ступінь вищої освіти не нижче: магістра, спеціаліста.

Всіх бажаючих вступити на посади державних службовців просимо звертатися за адресою: вул.Тесленка, 59 м.Долинська, Кіровоградська область, телефон (05234)5-29-67.

Досвід роботи на зайняття вакантних посад не потрібен!!!

Інформація про продаж об’єкта державної власності, що підлягає приватизації

ІЗ 1 СІЧНЯ 2017 РОКУ НА БАЗІ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ ІНСПЕКЦІЇ

СТВОРЕНО ДОЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ

Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції                           Контактні дані: вул. Соборності України, 2, м. Долинська, 28500, тел.: 05239 5 16 20 ел. скринька: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Графік роботи: понеділок–четвер: 09:00–18:00; п’ятниця: 09:00–16:45; обідня перерва: 13:00–13:45; вихідний: субота, неділя

Завдання і функції уповноважених органів з питань пробації визначені Законом України "Про пробацію", Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України

ПРОБАЦІЯ – ЦЕ:

1) забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень

2) надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді)

3) організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі

4) пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань)

5) допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

1) особа, щодо якої складається досудова доповідь, яка перебуває у кримінальному процесі

2) особа, засуджена до кримінального покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи

3) особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт

4) особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі

5) звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі

6) особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі

ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

1) можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін

2) збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді

3) збереження роботи та житла

4) позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

1) убезпечення громади від вчинення повторних злочинів

2) справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства

 ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

1) зниження злочинності

2) зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб

3) позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет

4) дотримання міжнародних стандартів                                                                                                     

ВИДИ ПРОБАЦІЇ (передбачено Законом України "Про пробацію"):

Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді)

Наглядова пробація – здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація

Пенітенціарна пробація – це допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров’я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.


Шановні жителі Долинщини!

   У зв’язку із загостренням ситуації на Донбасі, за ініціативи голів районної державної адміністрації Сергія Омельченка та районної ради Ірини Бондаренко, організовується збір та передача гуманітарної допомоги постраждалим жителям та підрозділам Збройних Сил України, котрі знаходяться на Сході країни.

Найбільш необхідне: польові кухні, пічки – буржуйки та інші засоби для обігріву, пальне, теплі ковдри, одяг, шкарпетки, продукти харчування довгострокового зберігання, солодощі, засоби гігієни, ліки, перев’язувальні матеріали.

Пункт збору допомоги: м.Долинська, вул.Соборності України, буд.28, контактна особа: Іванченко Наталія Юріївна – 0664241773.

Здається в оренду

 

Назва об’єкта та його місцезнаходження

Стартовий розмір орендної плати в розрахунку на один календарний місяць

Умови конкурсу

Частина приміщення Акушерського корпусу (приміщення нової поліклініки лікарні) площею 18,5 м2 для розміщення аптечного пункту.

 

Місце розташування:

м. Долинська,

вул.Чкалова, 69Б  

 

688,94 грн.

1. Приміщення використовувати для розміщення аптечного пункту

2. Цілодобова робота аптечного пункту

3.Прийнятні ціни для споживачів.

 

Кінцевий термін подання заяви на конкурс – 02 лютого 2017 року.

Місце проведення – Долинська районна державна адміністрація,  03 лютого  2017 року  о 10.00 год.

 

Адреса, номер телефону, години роботи конкурсної комісії: м.Долинська, вул. Соборності України,28  районна державна адміністрація  понеділок-четвер  з   8-00 до 17-15 год., п’ятниця до 16-00.  Телефон для довідок: 5-10-54, 0991703198

 7 лютого 2017 року, з 10.00 – 12.00, відбудеться виїзний прийом громадян, який проводитиме начальник Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Ігор Іванович Зінченко.

Захід відбудеться за адресою: м. Долинська, вул. Тесленка, 51.

(у приміщенні Відділу Держгеокадастру у Долинському районі Кіровоградської області)

Попередній запис за тел. 0(5234) 5-10-31 

ОГОЛОШЕННЯ

   До обласної державної адміністрації звернулося казенне підприємство " Кіровгеологія" з пропозицією проведення робіт з пошуків питних підземних вод та буріння розвідувально-експлуатаційних свердловин. Підприємство має кваліфікованих фахівців, достатній науковийта технічний потенціал і необхідний досвід роботи.

Оскільки забезпечення населення якісною питною водою є одним з найбільших соціальних проектів, просимо поширити серед суб"єктів господарювання району інформаціющодо казенного підприємства "Кіровгеологія", а саме про можливість виконувати  бурові, геологорозвідувальні та геофізичні роботи.

 

 Профілактика виробничого травматизму по відділенню виконавчої дирекції ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Долинському районі

 

 

 

 

 

Дополнительная информация