ОГОЛОШЕННЯ

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ В ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ!!!

 

Увага!

Останнім часом почастішали випадки телефонних дзвінків до сільгоспвиробників району та області, представляючись першими особами або помічниками керівництва обласної державної адміністрації телефонні аферисти з проханнями допомогти а інколи і шантажем вимагають  для себе кошти.

Будьте обачними і за подібних обставин запишіть телефонний номер афериста та повідомте правоохоронні органи і районну державну адміністрацію.

 

Увага !

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державних службовців: посади начальника Долинського РВ державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Кіровоградській області, заступника начальника Долинського РВ державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Кіровоградській області

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Розпорядження голови Долинської

районної державної адміністрації

 

 

10 листопада 2017 № 86-к

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії "В" -   головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області

Загальні умови

Посадові обов’язки  

   Забезпечує реалізацію на території району державної політики з питань молоді та фізичної культури і спорту.

   Забезпечує підготовку інформаційно-аналітичних, статистичних матеріалів щодо становища молоді та розвитку фізичної культури і спорту в районі.

    Організовує оздоровлення, відпочинок і дозвілля дітей та молоді, зокрема вихованців Долинської дитячо-юнацької спортивної школи.

    Комплектує склад збірних команд району з різних видів спорту, забезпечує організацію підготовки та участі спортсменів у змаганнях різних рівнів.

    Готує та подає в установленому порядку районному відділу статистики статистичну звітність про розвиток фізичної культури та спорту на території району.

    Забезпечує формування календарних планів навчально-тренувальних зборів, спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів відповідно до календарного плану спортивних змагань області.

    Веде облік роботи, проведеної у сфері фізичної культури та спорту, реєструє спортивні рекорди та досягнення, встановленні в районі.

    Координує діяльність Долинської дитячо-юнацької спортивної школи.

    Здійснює контроль за технічним станом фізкультурно-оздоровчих та спортивних об’єктів в районі, виступає ініціатором їх будівництва та здійснює контроль за дотриманням правил безпеки під час проведення масових спортивних заходів на цих об’єктах.

    Забезпечує підготовку та проведення спортивних заходів, навчально-тренувальних зборів спортсменів, які беруть участь у спортивних змаганнях різних рівнів.

   Організовує роботу з фізичної культури і впроваджує фізкультурно-спортивну діяльність у навчальних закладах.

Умови оплати праці

посадовий оклад – 3200 грн.

- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України               від 18.01.2017 № 15 "Питання оплати праці працівників державних органів"

- надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України "Про державну службу")

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

 

на постійній основі

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби), до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно особи відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6) заповнена особова картка встановленого зразка;

7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік (подається шляхом заповнення на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції  - www.nazk.gov.ua).

 

Документи приймаються за адресою:                   м.Долинська, вул.Соборності України, 28, каб.1,12 до 16:00 години  08 грудня 2017 року

 

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

м. Долинська, вул.Соборності України, 28.

10.00 год. 13 грудня 2017 року

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

 

Царенко Світлана Вікторівна (05234) 5 13 46

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

 

 

 

 

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

вища педагогічна освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра або бакалавра

2

Досвід роботи

не потребує

3

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

 

Вимога

Компоненти вимоги

1

Якісне виконання поставлених завдань

- вміння працювати з інформацією;                                         - орієнтація на досягнення кінцевих результатів;                   - вміння ефективно використовувати ресурси (у тому числі фінансові і матеріальні);                                                           - вміння надавати пропозиції, їх аргументувати  та презентувати

2

Технічні вміння

вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку

3

Командна робота та взаємодія

- вміння працювати в команді;                                                 - вміння ефективної координації з іншими

4

Особистісні компетенції

відповідальність, системність і самостійність в роботі, наполегливість, креативність та ініціативність

Професійні знання

 

Вимога

Компоненти вимоги

1

Знання законодавства

Конституція України; 

Закон України "Про державну службу"; 

Закон України "Про запобігання корупції".

 

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Закон України "Про освіту";

Закон України "Про фізичну культуру і спорт";

Закон України "Про звернення громадян";

Закон України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні"

          

ОГОЛОШЕННЯ

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ В ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ!!!

 

Інформація Регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області про продаж на аукціоні в електронній формі об’єкта державної власності 

 

ОГОЛОШЕННЯ

  

 

ЗБІР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО


Шановні мешканці Долинського району!

14 жовтня відзначається День захисника України.  

Районна державна адміністрація та районна рада ініціює збір гуманітарної допомоги для бійців, який буде відправлено волонтерами Долинського району в зону проведення АТО.   

Усі небайдужі можуть долучитися до благодійної акції і допомогти зібрати до 13 жовтня 2017 року (включно) продукти харчування, теплий одяг та взуття, засоби гігієни, медикаменти нашим мобілізованим. Місце збору – фойє районної державної адміністрації та районної ради (вул. Соборності України, 28).

Давайте разом додамо нашим захисникам святкового настрою!

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

Інформацiя Регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області про продаж на аукцiоні в електронній формі об’єкта державної власності

Назва об’єкта: гараж (літ. Г) площею 25,9 кв.м. Адреса об’єкта: 28500, Кіровоградська обл., м. Долинська, вул. Соборності України (Леніна), 17.

Балансоутримувач: Управління Державної казначейської служби України у Долинському районі Кіровоградської області (код ЄДРПОУ 37983323).

Адреса балансоутримувача: 28500, Кіровоградська обл., м. Долинська, вул. Соборності України, 17.

Відомості про об’єкт: окремо розташована одноповерхова цегляна будівля площею 25,9 кв.м, що складається з двох боксів; інженерне забезпечення відсутнє; технічний стан будівлі – задовільний.

Рік будівництва – 1971.

Об’єкт розташований на огородженій території Управління Державної казначейської служби України у Долинському районі Кіровоградської області у центральній частині міста.

Ціна об’єкта без ПДВ – 19 658,00 грн., ПДВ – 3 931,60 грн.

Початкова ціна об’єкта з урахуванням ПДВ – 23 589,60 грн.

Сума грошових коштів у розмірі 10% від початкової ціни об’єкта становить 2 358,96 грн.

Умови продажу: після укладення договору купівлі-продажу подальше використання об’єкта визначає покупець. Продаж об’єкта здійснюється за грошові кошти. Покупець бере на себе витрати, пов’язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу. Покупець сплачує винагороду організатору аукціону у розмірі 1% (одного відсотка) від початкової ціни об’єкта.

Плата за реєстрацію заяви у розмірі 17,0 грн. та кошти при розрахунку за придбаний об’єкт приватизації вносяться на р/р № 37184500900021, код 13747462, ГУДКСУ у Кiровоградськiй областi, МФО 823016, одержувач - Регіональне відділення ФДМУ по Кіровоградській області. Грошові кошти у розмірі 10% від початкової ціни об’єкта вносяться на рахунок №37319062002681, Державна казначейська служба України, м. Київ, МФО 820172, податковий номер 13747462, одержувач - Регіональне відділення ФДМУ по Кіровограській області.

Кінцевий термін прийняття заяв: 09 жовтня 2017 року до 18.00.

Аукціон в електронній формі буде проведено Публічним акціонерним товариством Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів» (http://www.nmac.net.ua) 13 жовтня 2017 року. Час початку торгів – 11.00, час закінчення аукціону (внесення цінових пропозицій) – 13.00.

Аукціон в електронній формі проводиться відповідно до Порядку проведення в електронній формі продажу об’єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 09.09.2015 № 1325, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 вересня 2015 за № 1147/27592. Заяви на участь в аукціоні та фотокопії документів, що є додатками до заяви, подаються в електронному вигляді на сайт Публічного акціонерного товариства Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів»: http://www.nmac.net.ua.

Протягом двох календарних днів з дати реєстрації заяви учасники аукціону зобов’язані направити на адресу філії «Кіровоградський аукціонний центр» Публічного акціонерного товариства Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів» (25009, місто Кіровоград, вул. Глинки, 2, офіс 308) оригінали заяв на участь в аукціоні у трьох примірниках та належним чином засвідчені копії документів, що є додатками до заяви, а також докази надсилання цих документів. Прийняття та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до вимог Порядку подання та розгляду заяви про включення до переліку об'єктів, що підлягають приватизації, та заяви на участь в аукціоні, конкурсі щодо об’єктів державної власності груп А, Д та Ж, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 17 квітня 1998 року № 772, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 червня 1998 року за №400/2840 (зі змінами).

Ознайомитись з об`єктом можна за місцем його знаходження, в робочі дні отримати додаткову інформацію у Регіональному відділенні ФДМУ по Кіровоградській області за адресою: 25009, м. Кіровоград, вул. Глинки, 2, кімн. 706, тел. (0522) 33-25-79, 33-24-00.

 

23 серпня 2017 року о 09:00 годині біля будівлі районної державної адміністрації відбудеться урочисте зібрання громадськості, підняття Державного Прапора України, молебень «В ім'я процвітання України» та святковий концерт. По закінченню урочистої частини покладання квітів до обеліска Слави (Меморіальний парк Слави), погруддя Т.Г.Шевченка, могил загиблих учасників антитерористичної операції (міський цвинтар) та барельєфу Ольгерда Бочковського (музей історії Долинського району).

З 16:30 до 17:00 години розпочнеться збір та урочиста хода вишиванок від молодіжного центру «Червона калина» до площі Шевченка (магазин «Барва»);  

о 17.30 годині розпочнуться заходи з нагоди 26-ї річниці незалежності України, в рамках яких: урочиста частина; виступи: зразкового аматорського хореографічного ансамблю «Веселка», хореографічного ансамблю спортивно-бального танцю «Бомонд», аматорських вокальних колективів району; ігрова програма для дітей. Працюватиме виїзна торгівля.

Гості свята гурт Mountain Breeze та шоумен Гарік Бірча (Віталька).

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заходах!  

 Оргкомітет 

 

Інформацiя Регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області про продаж на аукцiоні в електронній формі об’єкта державної власності

Інформацiя Регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області про продаж на аукцiоні в електронній формі об’єкта державної власності

Назва об’єкта: гараж (літ. Г) площею 25,9 кв.м.

Адреса об’єкта:

28500, Кіровоградська обл., м. Долинська, вул. Соборності України (Леніна), 17.

Балансоутримувач: Управління Державної казначейської служби України у Долинському районі Кіровоградської області (код ЄДРПОУ 37983323).

Адреса балансоутримувача: 28500, Кіровоградська обл., м. Долинська, вул. Соборності України, 17.

Відомості про об’єкт: окремо розташована одноповерхова цегляна будівля площею 25,9 кв.м, що складається з двох боксів; інженерне забезпечення відсутнє; технічний стан будівлі – задовільний. Рік будівництва – 1971. Об’єкт розташований на огородженій території Управління Державної казначейської служби України у Долинському районі Кіровоградської області у центральній частині міста.

Ціна об’єкта без ПДВ – 19 658,00 грн., ПДВ – 3 931,60 грн.

Початкова ціна об’єкта з урахуванням ПДВ – 23 589,60 грн.

Сума грошових коштів у розмірі 10% від початкової ціни об’єкта становить 2 358,96 грн.

Умови продажу: після укладення договору купівлі-продажу подальше використання об’єкта визначає покупець.

Продаж об’єкта здійснюється за грошові кошти.

Покупець бере на себе витрати, пов’язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу.

Покупець сплачує винагороду організатору аукціону у розмірі 1% (одного відсотка) від початкової ціни об’єкта.

Плата за реєстрацію заяви у розмірі 17,0 грн. та кошти при розрахунку за придбаний об’єкт приватизації вносяться на р/р № 37184500900021, код 13747462, ГУДКСУ у Кiровоградськiй областi, МФО 823016, одержувач - Регіональне відділення ФДМУ по Кіровоградській області.

Грошові кошти у розмірі 10% від початкової ціни об’єкта вносяться на рахунок №37319062002681, Державна казначейська служба України, м. Київ, МФО 820172, податковий номер 13747462, одержувач - Регіональне відділення ФДМУ по Кіровограській області.

Кінцевий термін прийняття заяв: 28 серпня 2017 року до 18.00.

Аукціон в електронній формі буде проведено Публічним акціонерним товариством Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів» (http://www.nmac.net.ua) 01 вересня 2017 року. Час початку торгів – 11.00, час закінчення аукціону (внесення цінових пропозицій) – 13.00.

Аукціон в електронній формі проводиться відповідно до Порядку проведення в електронній формі продажу об’єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 09.09.2015 № 1325, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 вересня 2015 за № 1147/27592.

Заяви на участь в аукціоні та фотокопії документів, що є додатками до заяви, подаються в електронному вигляді на сайт Публічного акціонерного товариства Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів»: http://www.nmac.net.ua. Протягом двох календарних днів з дати реєстрації заяви учасники аукціону зобов’язані направити на адресу філії «Кіровоградський аукціонний центр» Публічного акціонерного товариства Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів» (25009, місто Кіровоград, вул. Глинки, 2, офіс 308) оригінали заяв на участь в аукціоні у трьох примірниках та належним чином засвідчені копії документів, що є додатками до заяви, а також докази надсилання цих документів.

Прийняття та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до вимог Порядку подання та розгляду заяви про включення до переліку об'єктів, що підлягають приватизації, та заяви на участь в аукціоні, конкурсі щодо об’єктів державної власності груп А, Д та Ж, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 17 квітня 1998 року № 772, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 червня 1998 року за №400/2840 (зі змінами).

Ознайомитись з об`єктом можна за місцем його знаходження, в робочі дні отримати додаткову інформацію у Регіональному відділенні ФДМУ по Кіровоградській області за адресою: 25009, м. Кіровоград, вул. Глинки, 2, кімн. 706, тел. (0522) 33-25-79, 33-24-00.

 

З 27 липня по 27 серпня 2017 року оголошено місячник боротьби з американським білим метеликом, амброзією полинолистою та повитицею польовою. Просимо населення, підприємства, установи, тощо прийняти активну участь в даному заході.

Районна державна адміністрація (контактний телефон 5-33-56) та управління фітосанітарної безпеки (контактний телефон 5-24-46). 

 

ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН!                             Конкурс на навчання для громадських радників

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників.

У команді Ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України, дізнаєтесь та навчитесь як можна ефективно направити свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв’язків.

Щоб долучитися до формування команди та подати свою кандидатуру на навчання необхідно заповнити Інтернет-опитувальник (https://goo.gl/gvA6VJ) до 31 серпня 2017 року.  Тут Ви зможете вибрати зручний для себе графік навчання і розповісти про Ваш досвід та бачення змін в громаді.  Результати опитування буде опрацьовувати конкурсна комісія. Члени комісії можуть зателефонувати Вам і уточнити додаткову інформацію після отримання Ваших відповідей на запитання Інтернет-опитувальника. 

За результатами відбору Ви будете запрошені на безоплатне навчання, яке проходитиме в три етапи в період з вересня по листопад 2017 року. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат. Участь в усіх етапах навчальної програми обов’язкова, випускники отримають сертифікат. Про результати відбору Ви будете повідомлені телефоном або електронною поштою, яку вкажете в опитувальнику. Якщо виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся, контактний номер телефону: +38 097 128 02 10  або електронна скринька: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Також додаткову інформацію, доступ до Інтернету та, за необхідності, допомогу в заповненні опитувальника Ви зможете отримати в місцевих бюро або центрах правової допомоги за адресами:

Голованівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

м. Голованівськ, вул. Ціолковського, 1

§         Благовіщенське  бюро правової допомоги

§         Бобринецьке бюро правової допомоги

§         Гайворонське бюро правової допомоги

§         Маловисківське бюро правової допомоги

§         Новоукраїнське бюро правової допомоги

§         Добровеличківське бюро правової допомоги

§         Вільшанське бюро правової допомоги

§         Новоархангельське бюро правової допомоги

§         м. Благовіщенське, вул.Ореста Гуменюка, 8

§         м. Бобринець, вул. Незалежності, 80

§         м. Гайворон, вул. Великого Кобзаря, 20, 1-й поверх

§         м. Мала Виска, вул. В.Бровченка, 33

§         м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 67

§         смт. Добровеличківка, вул.Центральна 103/7

§         смт. Вільшанка, вул. Лагонди, 30

§         смт. Новоархангельськ, вул.Пушкіна, 28

Кіровоградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

м. Кропивницький, вул. Архiтектора Паученка, 64/53

§         Долинське бюро правової допомоги

§         Новомиргородське бюро правової допомоги

§         Компаніївське бюро правової допомоги

§         Новгородське бюро правової допомоги

§         Устинівське бюро правової допомоги

§         м. Долинська, вул. Шевченка, 59

§         м. Новомиргород, вул. Соборності, 106

§         смт. Компаніївка, вул. Паркова, 4

§         смт. Новгородка, вул. Центральна, 1

§         смт. Устинівка, вул. Благодатна, 1

Олександрійський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

м. Олександрія, вул. Першотравнева, 18

§         Знам'янське бюро правової допомоги

§         Світловодське бюро правової допомоги

§         Петрівське бюро правової допомоги

§         Онуфріївське бюро правової допомоги

§         Олександрівське бюро правової допомоги

§         м. Знам'янка, вул. Героїв Крут, 9

§         м. Світловодськ, вул. Павлівська, 13а

§         сел. Петрове, вул. Центральна, 21

§         сел. Онуфріївка, вул. Графа Толстого, 68

§         смт. Олександрівка, вул. Незалежності України, 63

 

 

УВАГА! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС!

УМОВИ
проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області

Загальні умови

Посадові обов’язки

      Забезпечує виконання покладених на відділ завдань щодо реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури;    

готує пропозиції до програми соціально-економічного      розвитку району та проекту місцевого бюджету і подає їх на розгляд райдержадміністрації;

здійснює державний контроль за дотриманням підприємствами, установами, організаціями правил, норм, стандартів у межах визначених повноважень;

взаємодію з органами місцевого самоврядування з питань надання житлово-комунальних послуг та регулювання цін/тарифів у межах своїх повноважень;

бере участь у підготовці проектів розпоряджень голови райдержадміністрації з питань віднесених до компетенції відділу;

збирає, узагальнює та аналізує інформацію з питань розвитку сфери житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, готує керівництву відповідні пропозиції;

здійснює розробку пропозицій, комплексів заходів щодо житлово-комунального господарства, благоустрою територій, інших питань та контролює їх виконання;

  здійснює розробку пропозицій до регіональних програм розвитку та реформування житлово-комунального господарства, проводить моніторинг стану виконання цих програм;

 бере участь у організації та проведенні нарад, семінарів, конференцій з відповідних питань;

    здійснює інші передбачені законом повноваження.

 

Умови оплати праці

посадовий оклад – 3200 грн.

- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 18.01.2017 № 15 "Питання оплати праці працівників державних органів"

- надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України "Про державну службу")

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

на постійній основі

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби), до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно особи відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6) заповнена особова картка встановленого зразка;

7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Строк подання документів - 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу. Останній день прийому документів – 04 серпня 2017 року

 

Дата, час і місце проведення конкурсу

10 серпня 2017 року, 10.00

м. Долинська, вул.Соборності України, 28.

 

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

 

Головко Тамара Павлівна (05234) 5 13 46

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

 

 

 

Вимоги до професійної компетентності

Загальні вимоги

1

Освіта

вища освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра, бакалавра

2

Досвід роботи

не потребує

3

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Спеціальні вимоги

1

Освіта

технічна, спеціальність у галузі житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури.

2

Знання законодавства

Конституція України; Цивільний кодекс України, , закони України: "Про державну службу"; "Про місцеві державні адміністрації"; "Про запобігання корупції", "Про звернення громадян", укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, що регулюють питання розвитку сфери житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури.

3

Знання сучасних інформаційних технологій

володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word. Excel. Power Point). Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

4

Якісне виконання поставлених завдань

вміння працювати з інформацією;

орієнтація на досягнення кінцевих результатів

5

Командна робота та взаємодія

вміння ефективної координації з іншими;

вміння працювати в команді;

вміння надавати зворотній зв'язок

6

Особистісні компетенції

 

відповідальність

дисципліна і системність;

орієнтація на саморозвиток;

наполегливість;

вміння працювати в стресових ситуаціях. 

         

 

 

___________________

 

Оголошення!

 

29 червня 2017 року з 10.00 до 12.00 години керівництвом Головного територіального управління юстиції заплановано проведення особистого виїзного прийому та консультування громадян у приміщенні Долинського бюро правової допомоги (вул. Шевченка,59, м.Долинська)

 

Потрібна допомога!!!!

 

Гусаков Роман Валерійович, 1981 року народження, батько двох дітей на даний час перебуває на лікуванні у нейрохірургічному відділенні Кіровоградської обласної лікарні з попереднім діагнозом «гостре порушення мозкового кровообігу».

Після обстеження 22 червня поточного року висновки лікарів не втішні – чоловік потребує термінової операції в Київському інституті нейрохірургії, на яку необхідно 5000 доларів США.

Просимо всіх небайдужих долучитися до збору благочинної допомоги для порятунку Романа.

 Банківські реквізити для перерахунку коштів:

Номер картки в ПриватБанку 5168-7555-3279-8648

Гусакова Наталія Володимирівна 050-740-62-72 (дружина)

 

ОГОЛОШЕННЯ

Інформацiя Регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області про продаж на аукцiоні в електронній формі об’єкта державної власності

Назва об’єкта: гараж (літ. Г) площею 25,9 кв.м.

Адреса об’єкта: 28500, Кіровоградська обл., м. Долинська, вул. Соборності України (Леніна), 17.

Балансоутримувач: Управління Державної казначейської служби України у Долинському районі Кіровоградської області (код ЄДРПОУ 37983323).

Адреса балансоутримувача: 28500, Кіровоградська обл., м. Долинська, вул. Соборності України, 17.

Відомості про об’єкт: окремо розташована одноповерхова цегляна будівля площею 25,9 кв.м, що складається з двох боксів; інженерне забезпечення відсутнє; технічний стан будівлі – задовільний. Рік будівництва – 1971. Об’єкт розташований на огородженій території Управління Державної казначейської служби України у Долинському районі Кіровоградської області у центральній частині міста.

Ціна об’єкта без ПДВ – 19 658,00 грн., ПДВ – 3 931,60 грн.

Початкова ціна об’єкта з урахуванням ПДВ – 23 589,60 грн.

Сума грошових коштів у розмірі 10% від початкової ціни об’єкта становить 2 358,96 грн.

Умови продажу: після укладення договору купівлі-продажу подальше використання об’єкта визначає покупець.

Продаж об’єкта здійснюється за грошові кошти.

Покупець бере на себе витрати, пов’язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу.

Покупець сплачує винагороду організатору аукціону у розмірі 1% (одного відсотка) від початкової ціни об’єкта.

Плата за реєстрацію заяви у розмірі 17,0 грн. та кошти при розрахунку за придбаний об’єкт приватизації вносяться на р/р № 37184500900021, код 13747462, ГУДКСУ у Кiровоградськiй областi, МФО 823016, одержувач - Регіональне відділення ФДМУ по Кіровоградській області.

Грошові кошти у розмірі 10% від початкової ціни об’єкта вносяться на рахунок №37319062002681, Державна казначейська служба України, м. Київ, МФО 820172, податковий номер 13747462, одержувач - Регіональне відділення ФДМУ по Кіровограській області.

Кінцевий термін прийняття заяв: 17 липня 2017 року до 18.00.

Аукціон в електронній формі буде проведено Публічним акціонерним товариством Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів» (http://www.nmac.net.ua) 21 липня 2017 року. Час початку торгів – 11.00, час закінчення аукціону (внесення цінових пропозицій) – 13.00.

Аукціон в електронній формі проводиться відповідно до Порядку проведення в електронній формі продажу об’єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 09.09.2015 № 1325, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 вересня 2015 за № 1147/27592.

Заяви на участь в аукціоні та фотокопії документів, що є додатками до заяви, подаються в електронному вигляді на сайт Публічного акціонерного товариства Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів»: http://www.nmac.net.ua. Протягом двох календарних днів з дати реєстрації заяви учасники аукціону зобов’язані направити на адресу філії «Кіровоградський аукціонний центр» Публічного акціонерного товариства Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів» (25009, місто Кіровоград, вул. Глинки, 2, офіс 308) оригінали заяв на участь в аукціоні у трьох примірниках та належним чином засвідчені копії документів, що є додатками до заяви, а також докази надсилання цих документів.

Прийняття та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до вимог Порядку подання та розгляду заяви про включення до переліку об'єктів, що підлягають приватизації, та заяви на участь в аукціоні, конкурсі щодо об’єктів державної власності груп А, Д та Ж, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 17 квітня 1998 року № 772, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 червня 1998 року за №400/2840 (зі змінами).

Ознайомитись з об`єктом можна за місцем його знаходження, в робочі дні отримати додаткову інформацію у Регіональному відділенні ФДМУ по Кіровоградській області за адресою: 25009, м. Кіровоград, вул. Глинки, 2, кімн. 706, тел. (0522) 33-25-79, 33-24-00.

 

ОГОЛОШЕННЯ

З 15 червня 2017 року в приміщенні ЦДЮТ Долинського району, по вул. Центральна 139, проводиться прийом документів для навчання в ПТУ №36 смт. Новгородка за наступними професіями:

- Кухар – на базі 9 класів (навчання в м. Долинська)

- Кухар, кондитер – на базі 11 класів ( навчання в смт . Новгородка)

- Тракторист, водій – на базі 11 класів (навчання в м.Долинська)

- Електромонтер – на базі 11 класів (навчання в м. Долинська)

- Слюсар з ремонту сільськогосподарської техніки, тракторист, водій – на базі 9 класів (навчання в смт. Новгородка)

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ:

- Оригінал документу про освіту (свідоцтво про базову середню освіту чи атестат про повну загальну середню освіту);

- Копія паспорта; o Копія ідентифікаційного коду;

- Медична довідка (форма 086у)

За довідками звертатись за тел.:066 382 09 06

(заступник директора з навчально-виробничої роботи ПТУ №36 смт. Новгородка -

Чорна Вікторія Василівна)

 

Оголошення

про конкурс  на заміщення вакантних посад державних службовців: посади Державного виконавця Долинського РВДВСГТУЮ у Кіровоградській області 

 

Оголошення

про проведення земельних торгів земельної ділянки сільскогосподарського призначення державної власності

за межами населених пунктів

 

ВАША МРІЯ ВЛАСНИЙ СУЧАСНИЙ ДІМ? МИ ДОПОМОЖЕМО ЇЇ РЕАЛІЗУВАТИ!

Кіровоградська обласна державна адміністрація для поліпшення житлових умов населення в сільській місцевості. Надає Державні пільгові позики під 3 % річних на наступні види: Будівництво – до 300 тис. грн. Придбання житла – до 200 тис. грн. Реконструкція та добудова – до 150 тис. грн.. Капітальний ремонт – до 100 тис. грн.. Енергозбереження – до 100 тис. грн. а саме: утеплення будинків (зовнішніх фасадів, теплова ізоляція покрівель та підвалів, заміна вхідних дверей та віконних блоків). Альтернативне опалення – до 100 тис. грн.(придбання і встановлення обігрівальних пристроїв та приладів). Підключення газо -, водо -, електромереж - до 50 тис. грн.. Отримати кредит можуть громадяни, які постійно проживають (або переселилися для постійного проживання), будують об’єкти кредитування в сільській місцевості (у селищах та селищах міського типу, розташованих поза межами міст) і працюють в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, в особистих селянських господарствах, інших господарських формуваннях, що функціонують у сільській місцевості, соціальній сфері села, а саме: навчальних закладах, закладах культури, фізичної культури та спорту, охорони здоров’я, на підприємствах, в установах та організаціях переробних і обслуговуючих галузей агропромислового комплексу, на підприємствах, установах, організаціях, та формуваннях, зокрема: закладах торгівлі, транспорту і зв’язку, приватних та малих підприємствах у сфері побутового та комунального обслуговування населення (туризму тощо), розташованих у межах району, у містах районного значення, а також фізичні особи – підприємці та особи, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та абзацу четвертого пункту 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та громадяни України, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб. Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Кіровоградської обласної державної адміністрації. м. Кропивницький, вул. Шевченка, 38 оф. 25 Більш детальну інформацію Ви зможете знайти на сайті або зателефонувавши до нас. http://v-dim.in.ua; тел..: (0522) 24-46-93/098-377-97-01

 

ОГОЛОШЕННЯ

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ В ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ!!!

 

Інформація про продаж об’єкта державної власності, що підлягає приватизації,

повторний продаж

  

ГРАФІК

роботи «гарячої телефонної лінії»

керівництва районної державної адміністрації

у квітні 2017 року

 з 09.00 год до 10.00 год

тел: 5-32-77 

ОМЕЛЬЧЕНКО

Сергій Петрович

 

 

голова районної державної адміністрації

18 квітня 2017 року

ЗЕЛЕНОКОРІННА

Інна Вікторівна

перший заступник голови районної державної адміністрації

28 квітня 2017 року

ВОРОНА

Олександр Миколайович

заступник голови районної державної адміністрації

 

14 квітня 2017 року

 

 

 

  

ОГОЛОШЕННЯ

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ В ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ!!!

У Долинському районному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області наявні вакантні посади державних службовців, зокрема посади старшого Державного виконавця Долинського РВ ДВС ГТУЮ у Кіровоградській області та посади Державних виконавців Долинського районного відділу ДВС.

Право на державну службу мають повнолітні громадяни України, які вільно володіють державною иовою та яким присвоєно ступінь вищої освіти не нижче: магістра, спеціаліста.

Всіх бажаючих вступити на посади державних службовців просимо звертатися за адресою: вул.Тесленка, 59 м.Долинська, Кіровоградська область, телефон (05234)5-29-67.

Досвід роботи на зайняття вакантних посад не потрібен!!!
 
  

Інформація про продаж об’єкта державної власності, що підлягає приватизації

 

ІЗ 1 СІЧНЯ 2017 РОКУ НА БАЗІ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ ІНСПЕКЦІЇ

СТВОРЕНО ДОЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ

Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції                           Контактні дані: вул. Соборності України, 2, м. Долинська, 28500, тел.: 05239 5 16 20 ел. скринька: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Графік роботи: понеділок–четвер: 09:00–18:00; п’ятниця: 09:00–16:45; обідня перерва: 13:00–13:45; вихідний: субота, неділя

Завдання і функції уповноважених органів з питань пробації визначені Законом України "Про пробацію", Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України

ПРОБАЦІЯ – ЦЕ:

1) забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень

2) надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді)

3) організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі

4) пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань)

5) допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

1) особа, щодо якої складається досудова доповідь, яка перебуває у кримінальному процесі

2) особа, засуджена до кримінального покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи

3) особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт

4) особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі

5) звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі

6) особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі

ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

1) можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін

2) збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді

3) збереження роботи та житла

4) позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

1) убезпечення громади від вчинення повторних злочинів

2) справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства

 ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

1) зниження злочинності

2) зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб

3) позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет

4) дотримання міжнародних стандартів                                                                                                     

ВИДИ ПРОБАЦІЇ (передбачено Законом України "Про пробацію"):

Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді)

Наглядова пробація – здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація

Пенітенціарна пробація – це допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров’я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

 


 Шановні жителі Долинщини!

   У зв’язку із загостренням ситуації на Донбасі, за ініціативи голів районної державної адміністрації Сергія Омельченка та районної ради Ірини Бондаренко, організовується збір та передача гуманітарної допомоги постраждалим жителям та підрозділам Збройних Сил України, котрі знаходяться на Сході країни.

Найбільш необхідне: польові кухні, пічки – буржуйки та інші засоби для обігріву, пальне, теплі ковдри, одяг, шкарпетки, продукти харчування довгострокового зберігання, солодощі, засоби гігієни, ліки, перев’язувальні матеріали.

Пункт збору допомоги: м.Долинська, вул.Соборності України, буд.28, контактна особа: Іванченко Наталія Юріївна – 0664241773.

 

Здається в оренду

 

Назва об’єкта та його місцезнаходження

Стартовий розмір орендної плати в розрахунку на один календарний місяць

Умови конкурсу

Частина приміщення Акушерського корпусу (приміщення нової поліклініки лікарні) площею 18,5 м2 для розміщення аптечного пункту.

 

Місце розташування:

м. Долинська,

вул.Чкалова, 69Б  

 

688,94 грн.

1. Приміщення використовувати для розміщення аптечного пункту

2. Цілодобова робота аптечного пункту

3.Прийнятні ціни для споживачів.

 

Кінцевий термін подання заяви на конкурс – 02 лютого 2017 року.

Місце проведення – Долинська районна державна адміністрація,  03 лютого  2017 року  о 10.00 год.

 

Адреса, номер телефону, години роботи конкурсної комісії: м.Долинська, вул. Соборності України,28  районна державна адміністрація  понеділок-четвер  з   8-00 до 17-15 год., п’ятниця до 16-00.  Телефон для довідок: 5-10-54, 0991703198

 

 7 лютого 2017 року, з 10.00 – 12.00, відбудеться виїзний прийом громадян, який проводитиме начальник Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Ігор Іванович Зінченко.

Захід відбудеться за адресою: м. Долинська, вул. Тесленка, 51.

(у приміщенні Відділу Держгеокадастру у Долинському районі Кіровоградської області)

Попередній запис за тел. 0(5234) 5-10-31 

ОГОЛОШЕННЯ

   До обласної державної адміністрації звернулося казенне підприємство " Кіровгеологія" з пропозицією проведення робіт з пошуків питних підземних вод та буріння розвідувально-експлуатаційних свердловин. Підприємство має кваліфікованих фахівців, достатній науковийта технічний потенціал і необхідний досвід роботи.

Оскільки забезпечення населення якісною питною водою є одним з найбільших соціальних проектів, просимо поширити серед суб"єктів господарювання району інформаціющодо казенного підприємства "Кіровгеологія", а саме про можливість виконувати  бурові, геологорозвідувальні та геофізичні роботи.

  

 Профілактика виробничого травматизму по відділенню виконавчої дирекції ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Долинському районі

 

 

 

 

 

Дополнительная информация