Оголошення Молодіжне!

Оголошення Новогригорівка перша!

Оголошення Суходільське!

 

Шановні жителі Долинського району!У зв'язку з недостатністю медичного персоналу( захворюванням медичного персоналу,відпустки,самоізоляція) та з метою обмеження розповсюдження захворювань на COVID-19 з 26.10.20 прийом в КНП "ЦПМСД Долинської РР" буде проводитись лише за попереднім записом, щоб не створювати черг.Це стосується як міського, так і сільського населення,хворих з хронічними та гострими захворюваннями. Записатися на прийом можна зателефонувавши до реєстратури або через інтернет мережу. Просимо усіх відповідально відноситися до свого здоров'я та здоров'я медичних працівників. 

 

Оголошення Маловодяне!

Оголошення Марфівка!

 

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП"ЦПМСД Долинськоїрайради "(відео)

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медикосанітарної допомоги Долинської районної ради"

ВИМОГИ до претендента

ВИМОГИ до конкурсної пропозиції претендента

 

ОГОЛОШЕННЯ

Про відбір бізнес-проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової підтримки на 2020 рік

 

Державна програма "Доступні кредити 5-7-9%"

Запрошуємо студентів і абітурієнтів Долинського району Кіровоградської області взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Наразі відкрито 4 номінації:

30 000 грн. -  https://gym-training.com/ru/scholarship-ua (запитання та роботи надсилати на пошту: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)

17 000 грн. - https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)

21 500 грн  -  https://nadomu.kiev.ua/start-programmyi-scholarship-ot-kompanii-remont-na-domu.html (запитання та роботи надсилати на пошту: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)

10 000 грн  -  http://nsdgroup.com.ua/socialnaja-programma-scolarship-ot-kompanii-nsdgroup-na-grant-dlja-oplaty-obuchenija/ ( запитання та роботи надсилати на пошту: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)

Участь повністю безкоштовна. 

Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.

Конкурс на заміщення вакантної посади директора КНП "Долинська ЦРЛ"

ОГОЛОШЕННЯ

Про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства "Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради"

Долинська районна державна адміністрація оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства "Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради", відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я" (далі – Порядок).

З метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття рішення щодо призначення директора Комунального некомерційного підприємства "Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради" запрошуємо долучитись до проведення конкурсу представників трудового колективу Комунального некомерційного підприємства "Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради", обраних на загальних зборах трудового колективу та представників Громадської ради при Долинській районній державній адміністрації або осіб (за згодою), делегованих громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства "Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради") та погоджених Громадською радою при Долинській районній державній адміністрації – по одній особі від кожного громадського об’єднання.

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства "Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради" входять у рівній кількості:

- три представники Долинської районної державної адміністрації;

- три представники трудового колективу Комунального некомерційного підприємства "Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради";

-  три представники Громадської ради при Долинській районній державній адміністрації або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями.

Відповідно до Порядку пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Долинської районної державної адміністрації шляхом реєстрації вхідної кореспонденції протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення до 17 січня 2020 року включно. 

 

Управління Державної казначейської служби України у Долинському районі Кіровоградської області повідомляє, що з 05.08.2019 року набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018р. №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні». Згідно з Постановою №162 в Україні номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом IBAN та складатиме 29 літеро-цифрових символів.

Рахунки для зарахування податків, зборів та інших доходів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN (29 літеро-цифрових символів) вступають в дію з 01.10.2019 року. Звертаємо увагу, що з 01.10.2019р.  до 31.10.2019р. діє перехідний період, а з 01.11.2019 р. у постійному режимі.

Реквізити рахунків розміщені на сайтах ГУ ДФС у Кіровоградській області (kr.sfs.gov.ua) та ГУДКСУ у Кіровоградській області (kid.treasury.gov.ua).

Оренда приміщення 

Повідомлення про переможця конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення оцінки майна основних засобів Долинської центральтної районної лікарні

 

Відстій великовагового автотранспорту на період різкого підвищення температури атмосферного повітря від 28° С і вище здійснюється на існуючих стоянках та майданчиках відпочинку, в тому числі біля об'єктів сервісу. Ознaйомитися з мiсцями вiдстою можнa нижче.

 

«З 01 липня набуде чинності новий порядок розслідування нещасних випадків»

Долинське відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області інформує,

 що  із 01.07.2019 року нещасті випадки розслідуватимуть по-новому — за Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою КМУ від 17.04.2019 № 337.

Дія документу розширена на всіх застрахованих (офіційно працевлаштованих) осіб, фізичних осіб-підприємців, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, членів фермерських господарств, осіб, які працюють на умовах цивільно-правового договору та ін.

Відповідно до нового Порядку рішення щодо визнання нещасного випадку та/або гострого професійного захворювання (отруєння) пов’язаними чи не пов’язаними з виробництвом приймається комісією (спеціальною комісією) шляхом голосування простою більшістю голосів. У разі рівної кількості голосів членів комісії голос голови комісії є вирішальним.

Також з 01 липня вступає у силу строк давності для розслідування нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань, який становитиме три роки з дня їх настання. Водночас, у разі встановлення факту нещасного випадку рішенням суду, розслідування проводиться незалежно від дати їх настання.

Крім того, документом подовжено строки проведення розслідування нещасного випадку та/або гострого професійного захворювання (отруєння) до 5 робочих днів (проти 3  днів у попередній редакції),  спеціального розслідування – до 15 робочих днів (проти 10 днів).

Зменшено кількість документів, які оформлюються за результатами роботи комісії з розслідування: складається акт за формою Н­‑1/П (якщо нещасний випадок пов'язаний із виробництвом) або Н-1/НП (якщо не пов'язаний), акт за формою Н-5 скасовано.

Нагадаємо, за даними Фонду соціального страхування України рівень професійної захворюваності у І кварталі 2019 року зріс на 22,2% порівняно з тим же періодом минулого року. Кількість нещасних випадків на виробництві зменшилась на 4,7%, кількість смертельних нещасних випадків – на 1,1%.

Страховий експерт з охорони праці                                          Г.В. Квапель

 

 

Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кіровоградської області Долинського району взяти участь у соціальній програмі Scholarship.   

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ці суми будуть розподілятися між учасниками, які написали найкращі роботи. 

Наразі відкрито 2 номінації:  

35.300 грн. -   https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/  
15.000 грн. -   https://pizza.od.ua/ua/scholarship/  

Участь повністю безкоштовна.  

Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.  

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Будемо дуже вдячні, якщо Ви зможете розмістити інформацію про соціальну програму на Вашому сайті dl.kr-admin.gov.ua.   

З повагою  

Лілія Ярмоленко, куратор соціальних і благодійних проектів 

 

 

Лист Управління Державної міграційної служби України 

 ID-картка обов'язковий документ для реєстрації на ЗНО

 З 3 лютого 2020 року розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Однією з обов’язкових умов для реєстрації є подача учасником вступного випробування документа, що посвідчує його особу (ця вимога встановлена наказом Міністерства освіти і науки України).

Для громадян України, яким виповнилося 14 років, документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України, є ID-картка.

В Управлінні Державної міграційної служби у Кіровоградській області звертають увагу, що для отримання документа необхідно звернутись до районного підрозділу Міграційної служби або центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) за зареєстрованим або фактичних місцем проживання. Вперше паспорт оформлюється безкоштовно та видається не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для його отримання.

Іноземці та особи без громадянства для реєстрації на ЗНО подають копію паспортного або іншого документа, що посвідчує особу. Детальну інформацію з цього питання можна отримати у регіональних центрах оцінювання якості освіти.

Управління ДМС  у Кіровоградській області

 

Про відбір бізнес-проектів суб'єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової підтримки.

Фінансова підтримка на реалізацію бізнес - проектів надається суб'єктам малого та середнього підприємництва, які зареєстровані у Кіровоградській області:

☑️ безвідсотково на зворотній основі, терміном до 3-х років, для впровадження бізнес-проектів за принципом мікрокредитування, за умови цільового використання коштів, обов'язкового їх повернення та оформлення договорів гарантії повернення коштів;
☑️ на безповоротній основі для здешевлення кредитів, отриманих у банківських установах для впровадження бізнес-проектів, у межах часткової компенсації суми відсотків по кредиту (не більш ніж 100 відсотків облікової ставки Національного банку України, що діяла на дату укладення кредитного договору).

До участі у відборі допускаються бізнес-проекти, які передбачають створення нових робочих місць та відповідають пріоритетним напрямкам регіонального розвитку, зокрема:

☑️ впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій;
☑️ виробництво інноваційної продукції, товарів і послуг;
☑️ створення нових або розширення діючих виробництв з переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продовольчих і непродовольчих товарів, інших видів продукції, товарів і послуг;
☑️ створення чи модернізація (реконструкція) овочесховищ;
☑️ розвиток овочівництва, садівництва;
☑️ розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, закладів побутового обслуговування, сільського зеленого туризму тощо;
☑️ створення сімейних ферм, тваринницьких комплексів;
☑️ створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

З переліком документів для участі у відборі та умовами участі можна ознайомитися на сайті "Кіровоградщина бізнесова" та у Регіональному фонді підтримки підприємництва у Кіровоградській області за адресою:

 

Additional information