Проєкти рішень чергової сесії Долинської районної ради сьомого скликання

 

Про надання дозволу на списання транспортного засобу, що знаходиться на балансі відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

 

Про надання дозволу на списання  транспортного засобу, що знаходиться на балансі Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа Долинської районної ради»

 

Проєкт рішення "Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району"

 

Про призначення Романюк Любов Іванівни на посаду директора Комунального закладу «Новогригорівська Друга  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Долинської районної ради»

 

Про перейменування, реорганізацію закладів, що входять до Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради» та про розширення їх автономії (доопрацьований)

 

Про звернення депутатів Долинської районної ради до голови Кіровоградської ОДА

 

Про внесення змін та доповнень до  Програми економічного і соціального розвитку Долинського району на 2020 рік 

 

Про затвердження Порядку обрання, призначення на посаду та звільнення керівників закладів загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району

 

Порядок призначення та звільнення керівників закладів загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району (доопрацьований)

 

Про внесення змін до районної комплексної програми соціального захисту населення району на 2018-2021 роки

 

Про перейменування Комунального закладу «Новогригорівська Перша загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради»

 

Про зміну освітнього рівня та найменування Комунального закладу «Новогригорівська Перша загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради» (доопрацьований)

 

Про внесення змін та доповнень до районної Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради» на 2019-2021 роки

 

Про внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства «Долинська центральна районна лікарня Долинської районної ради»

 

Про створення Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Долинської районної ради» (доопрацьований)

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 03 червня 2020 року № 586

 

Про хід виконання Програми зайнятості населення Долинського району на 2018-2020 роки

 

Про хід виконання районної програми збереження історичної пам’яті про Перемогу у Другій світовій війні 1939-1945 років на 2011 – 2020 роки  

 

Про хід виконання районної комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО, операції Об’єднаних сил, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, операції Об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2020 роки

  

Про надання згоди  на безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району  у комунальну власність Братолюбівської сільської ради ОТГ   

 

Про призначення Романченко Т.О. на посаду директора Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради" (доопрацьований)

 

Про деякі питання оренди майна спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району доопрацьований

  

Про виконання районного бюджету за січень – вересень  2020 року

   

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ 

На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.
Президент поставив завдання забезпечити доступ громадян до публічної інформації відповідно до вимог цього закону.
Надання публічної інформації Кіровоградською обласною державною адміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит.
Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.
Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:
1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;
2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)
3) підпис і дату.
Для оформлення інформаційного запиту звертатись за адресою: 28500, м. Долинська, Кіровоградської області, вул. Соборності України, 28, (на конверті вказувати "Публічна інформація");
Форма для подання інформаційного запиту у письмовому виді (зразок) електронна пошта: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Про запити на публічну інформацію 

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 09 червня 2011 року №505-р "Про виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" розпорядженням  голови районної державної адміністрації від 25 червня 2011 року № 585-р "Про виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" затверджено план заходів. На виконання вищезазначених заходів та з метою доступу до публічної інформації та її збереження створено систему обліку документів, визначено відповідальних осіб за організацію доступу до публічної інформації, забезпечено надання доступу для роботи із документами за запитами.

 

До  райдержадміністрації та її структурних підрозділів надійшло:

впродовж І кварталу 2019 року – 13  запитів на публічну інформацію,

впродовж ІІ кварталу 2019 року – 15 запитів на публічну інформацію

впродовж ІІI кварталу 2019 року –  19  запитів на публічну інформацію

впродовж ІV кварталу 2019 року –  19  запитів на публічну інформацію

на які відповідно до чинного законодавства надано відповіді заявникам.

 

ПОРЯДОК ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ РОЗПОРЯДНИКА ІНФОРМАЦІЇ АБО БЕЗДІЯЛЬНОСТІ

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.
Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Система обліку публічної інформації, яка є у володінні Долинської районної державної адміністрації

Розпорядження голови райдержадміністрації

 

Розпорядження № 404-р від 10 грудня 2014 рПро переліки відомостей службової та конфіденційної інформації

 

ПЕРЕЛІК відомостей, що становлять службову інформацію  Долинської районної державної адміністрації, якій присвоюється гриф "Для службового користування"

 

ПЕРЕЛІК конфіденційної інформації, володільцем якої є Долинська районна державна адміністрація

  

Про виконання районного бюджету за 2019 рік  

Про районний бюджет на 2019 рік

 

Постанова  КМУ від 19 серпня 2015 року №604 "Деякі питання виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту

 

Рішення про затвердження технічної документації і нормативно грошової оцінки земель сіл Гурівка та Благодатне 

Про хід виконання програми «Питна  вода Долинського району» на 2006-2020 роки

 

Наказ начальника фінансового управління Долинської районної державної адміністрації від 10 жовтня 2019 року № 11-р "Про внесення змін до наказу начальника фінансового управління Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області від 29 жовтня 2018 року №62-р"

 

Наказ начальника фінансового управління Долинської райдержадміністрації від 29 жовтня 2018 року №62-р "Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів"

 

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН ТА ЗОНІНГ СЕЛА БОГДАНІВКА ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

 

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «ОНОВЛЕННЯ ТА ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ ТА ЗОНІНГ СЕЛА МАРФІВКА ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

 

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН ТА ЗОНІНГ СЕЛА ФАЛЬКОВЕ ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

 

 

Additional information