АРХІТЕКТУРА, МІСТОБУДУВАННЯ

НОВИНИ

30 жовтня 2020 року в райдержадміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, органів місцевого самоврядування, сертифікованих архітекторів та розробників містобудівної документації. На даному засіданні розглянуто проєкт – «Детальний план території окремої земельної ділянки для розміщення полігону твердих побутових відходів площею 5,0 га в адміністративних межах Долинської міської ради Долинського району Кіровоградської області».
Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 04 травня 2020 року № 112-р замовником розроблення детального плану території виступає Долинська районна державна адміністрація. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснюється за рахунок коштів міського бюджету. Розробник  ДПТ – ТОВ «АРЕАЛ-ПРОЕКТ» м.Кропивницький. Головним архітектором проєкту Григорієм Литвином було презентовано
детальний план території, після чого членами ради були висловлені зауваження та пропозиції.
За результатами засідання прийнято рішення рекомендувати замовнику, після проходження процедури стратегічної екологічної оцінки, подати проєкт містобудівної документації на затвердження в установленому законодавством порядку.

05 червня 2020 року в райдержадміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, органів місцевого самоврядування, сертифікованих архітекторів та розробників містобудівної документації.

На даному засіданні розглянуто проект містобудівної документації -  «Детальний план території забудови східного району м.Долинська Кіровоградської області (земельної ділянки площею 0,0385 га на якій знаходиться колишня будівля котельні) за адресою м. Долинська, вул. Нова для будівництва ринку».

Замовником розроблення детального плану території виступає виконавчий комітет Долинської міської ради. Розробник  ДПТ – ТОВ «АРЕАЛ-ПРОЕКТ» м.Кропивницький.

Головним архітектором проєкту Григорієм Литвином було презентовано детальний план території.

За результатами засідання прийнято рішення рекомендувати замовнику подати проєкт містобудівної документації на затвердження в установленому законодавством порядку