Місце розташування захисних споруд цивільного захисту м. Долинська та план розміщення в них населення

Дії населення в екстремальних умовах та у надзвичайних ситуаціях

УВАГА!

Якщо сталася надзвичайна ситуація: після головного сигналу цивільного захисту "Увага! Всім!" (переривчасте звучання сирен та сигнали з гучномовців, встановлених на автомобілях чергових диспетчерських служб): увімкніть телевізор або радіо; слухайте повідомлення відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації. Інформація передається протягом 5 хвилин після подачі звукових сигналів; проінформуйте про ситуацію сусідів; чітко виконуйте рекомендації, отримані з офіційних джерел; при необхідності інформацію уточніть за телефонами екстрених служб – 101 – служба порятунку або оперативний черговий районного відділу У ДСНС у Кіровоградській області – 3-19-59,  102 – міліція, 103 – екстрена медична допомога, 104 – служба газу, а також відділ з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації 5-32-77, 5-10-54.; після отримання тривожного сигналу прямуйте до укриттів, адресу яких ви повинні завчасно уточнити: для м.Долинська – у консультаційному пункті з питань цивільного захисту при КП "Координаційний центр" (номер телефону диспетчера – 5-22-56), на сайтах Долинської районної державної адміністрації та Долинської міської ради; для селища Молодіжне та сільських населених пунктів – у консультаційних пунктах з питань цивільного захисту при селищній та сільських радах району відповідно.