ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ
про вільні земельні ділянки які можуть бути передані у власність для ведення особистого селянського господарства на території Долинського району  станом на 20.01.2017 року

Викопіювання з планово-картографічного матеріалу на території  Долинського району в розрізі сільських рад

Станом на 20 січня 2017 року учасниками антитерористичної операції подано 318 заяв щодо отримання земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства на площу 580,4953 га із земель державної власності, 88 заяв щодо отримання земельних ділянок із земель житлової та громадської забудови у власність для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та 3 заяви для ведення садівництва.

З них Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області видано 313 наказів про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельних ділянок у власність та 184 наказів видано про затвердження проекту землеустрою та передачі у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Відповідно до рішень органів місцевого самоврядування надано згоду 36 громадянам на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та 2 згоди щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва.

На звітну дату 145 учасників АТО отримали свідоцтва на право власності на земельні ділянки для ведення ОСГ.

На території району учасникам АТО зарезервовано вільних земельних ділянок загальною площею 238,8824 га з них землі сільськогосподарського призначення загальною площею 233,6524 га в тому числі 7,4000 га пасовища та 5,2300 га із земель житлової та громадської забудови.

Інформація про зарезервовані земельні ділянки для передачі у власність учасникам антитерористичної операції на території Долинського району Кіровоградської області станом на 06 січня 2017 року

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК УЧАСНИКАМИ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ