Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 31-а річниця виведення  військ колишнього СРСР з Афганістану.

В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулося до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них!

Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви знаєте справжню ціну війни і миру і вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

В глибокій шанобі схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув.

З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами.

Від усього серця бажаю  вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

 З повагою, 

голова районної державної адміністрації

Омельченко С.П.

Шановні земляки!

Щиро вітаю вас із наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

Ось і завершується 2019 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії.

Упереддень новорічних і різдвяних свят щиро, від усієї душі бажаю, щоб, ступивши на поріг ваших осель, Новий 2020 рік разом із різдвяною колядкою дарував вам міцне здоров’я, силу духу, злагоду і достаток.

Нехай рік прийдешній принесе нашій державі мир та стабільність. Хай він буде роком чистих помислів і благородних справ, багатим на успіх та удачу, щедрим на здобутки і радощі.

Щиро зичу у майбутньому році успішної реалізації всього задуманого, оптимізму та натхнення, можливості втілення в життя найсміливіших ідей.

Хай береже нас усіх Господь Бог і благословить на добрі починання!

Щасливого Нового року, світлих Різдвяних свят!

Голова районної державної адміністрації

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні працівники енергетичної галузі району!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем енергетика!

Без енергії в світі немає життя, а відтак неможливо уявити собі людське буття чи розвиток будь – якої галузі господарства без електричної енергії, яку своєю наполегливою працею, відкритим серцем, щирою душею, долонями працьовитих рук доносять до кожної людини працівники енергетичної галузі.

Вдячний  енергетикам за сумлінну та наполегливу працю задля забезпечення повсякденних потреб жителів району.

Бажаю керівникам і працівникам - Долинського відділення з обмеженою відповідальністю «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія» та виробничої дільниці Долинського району електричних мереж приватного акціонерного товариства «Кіровоградобленерго» миру, безаварійної роботи, впевненості в завтрашньому дні, міцного здоров'я, добра, успіхів та благополуччя!

Голова районної державної  адміністрації

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Дорогі діти, шановні дорослі!

Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая!

Це свято є окрасою духовної традиції українства, як плекання цінностей християнської культури, родинності, доброчесності, доброчинності.

В цей день ми очікуємо на диво, здійснити яке під силу лише Святому Миколаю – мудрому покровителю та наставнику, що завжди допомагає всім добрим людям.  

Пам’ятаймо, що кожен з нас є своєрідним помічником Миколая. Освятімося найкращими людськими чеснотами, чистими помислами і благочестям. Поділімося своєю любов’ю, добром і щедрістю душі з ближніми, допоможімо їм відчути радість свята, аби цього справді казкового дня Святий Миколай завітав до кожної дитини на нашій Долинщині!

Нехай свято Миколая Чудотворця наповнить ваші душі світлою радістю, теплом, творчим піднесенням, релігійним благоговінням!

Голова районної державної адміністрації

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні державні виконавці! 

Щиро вітаю вас із професійним святом –

Днем працівників державної виконавчої служби!

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у громаді. Це нелегка праця, що потребує самовідданості, бажання служити людям.

Нелегку професію обрали ви для себе, визначивши велику спільну мету – зробити суспільство кращим, забезпечуючи реалізацію державної політики у сфері виконання рішень суддів та інших органів.

Сьогодні на вашу службу покладено завдання, направлені на підвищення соціально-економічного стану як громадян, так і держави в цілому – організовувати своєчасне, повне і неупереджене виконання рішень відповідно до законів України.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, плідної праці, щастя, успіхів, достатку у ваших оселях, нових професійних перемог!

Голова районної державної адміністрації

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні судді, працівники апарату, ветерани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників суду!

Судова система в Україні забезпечує захист прав і свобод людини, громадянина, утверджує принцип верховенства права та справедливості, розвиток і зміцнення України  як демократичної правової держави.

Саме від вашої самовідданої праці великою мірою залежить збереження в суспільстві миру та спокою, надійний захист громадян від беззаконня.

Переконаний, що судді районного суду завжди залишатимуться вірними складеній присязі, гідно виконуватимуть і далі свої високі обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму. Тож нехай вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом. Хай не зрадять вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму і завжди повняться сонячним теплом та достатком ваші оселі.  

Бажаю миру, міцного здоров’я, великого людського щастя вам і вашим родинам, благополуччя і злагоди.

Голова районної державної адміністрації

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!       

14 грудня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим енергоблоком.

У цій важливій перемозі над зловісним атомом, що вирвався з під контролю людини після квітневого вибуху взяли участь  і ліквідатори з Долинщини.

За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і нерідко небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС.

Щира подяка  вам за вашу мужність і подвиг. Нехай Господь пошле вам міцного здоров’я, благополуччя і достатку у родинах, мирного неба над головою та довгих і щасливих років життя.

Голова районної державної адміністрації

Сергій  ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні працівники органів місцевого самоврядування району, депутати всіх рівнів!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування!

Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Самоврядування є найефективнішим механізмом згуртування суспільства, використання потенціалу самоорганізації, ініціативи громадян. Кожен з працівників органів самоврядування забезпечує вагомий внесок у розвиток територіальних громад, зміцнення державності.

Саме подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування – запорука збереження злагоди в суспільстві, потужний стимул для економічного зростання, підвищення добробуту людей, істотні зміни на краще в усіх сферах нашого життя.

Бажаю всім вам плідної праці на благо громади, непохитної віри в утвердження української державності, благополуччя та успіхів у житті. Щастя, здоров’я, добра, наснаги та енергії вам усім!

Голова районної державної адміністрації

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні ветерани Збройних Сил України,

ветерани війни, військовослужбовці, дорогі земляки!

Щиро вітаю  вас із професійним святом – Днем Збройних Сил України!

Це свято всіх тих, хто присвятив своє життя служінню Батьківщині, обрав поважну професію військового. Це свято сильних, мужніх, відповідальних і сміливих людей.  

Із самого початку свого існування Збройні Сили України своєю відданістю державній справі заслужили повагу та довіру українського народу.   

Ми віддаємо належну шану ветеранам, які боронили нашу Батьківщину від ворожих посягань,  а також тим, хто стояв у витоків створення українського війська.

Сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

Висловлюю глибоку вдячність воїнам, які повсякденно зміцнюють обороноздатність держави, підвищують бойову готовність військових частин, сумлінно виконують свій професійний та громадянський обов’язок, оберігають мир і спокій рідної землі.

Бажаю вам миру, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань!

Голова районної державної адміністрації

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні статистики району,

респонденти та користувачі статистичної інформації!

Щиро вітаю вас із професійним святом –

Днем працівників статистики!

На вашу службу покладено надзвичайно важливу та відповідальну місію - збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві.

Статистика відображає реальний стан соціально-економічного розвитку нашого краю, відіграє вирішальну роль у підвищенні якості й змісту інформаційних потоків, які впливають на імідж та інвестиційну привабливість як Долинщини, так і області, держави в цілому. На основі наданої вашою службою інформації, приймаються важливі рішення.

Ви віддані своїй професії, присвятили їй багато років життя. Праця працівника відділу статистики вже давно не є просто технічною, а особливо творчою та інтелектуальною.

Зичу миру,  здоров’я, особистого щастя, злагоди, добра і благополуччя в родинах!

Голова районної державної адміністрації

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

  

Шановні волонтери району!

Щиро вітаю  вас із Міжнародним днем волонтера!

Бути волонтерами – важлива та відповідальна місія. І для більшості з вас ця робота стала способом життя та покликанням душі.

Волонтери Долинщини - справжні патріоти рідної землі. Вони не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Впевнені - кожен мешканець району вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям на Сході України.

Від усієї душі вітаю всіх учасників волонтерського руху в районі, бажаємо життєвої наснаги, невичерпного оптимізму й віри у завтрашній день.

Будьте щасливі і наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

Голова районної державної адміністрації

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні жителі району з обмеженими

фізичними можливостями!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня інвалідів!

Милосердя, чуйність співчуття до слабших споконвіку були характерною рисою українського народу. Тому відзначення 3 грудня  цього дня – справедлива шана суспільства та нагадування всім нам про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. 

Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі людські надії на те, що все буде добре.

Цей день спонукає кожного з нас із особливою увагою і теплом, чуйністю звернутися до людей з обмеженими можливостями і складними долями, до їхніх інтересів та запитів. Для працівників відповідних служб – професійний обов’язок, для всіх інших – щирий поклик душі. 

Наше з вами завдання створювати усі необхідні умови для самореалізації інвалідів, духовного і культурного зростання, гарантуючи їм доступ до гідної освіти й робочих місць. Це потрібно їм. Це конче необхідно для всіх нас.

Висловлюю щиру вдячність усім, хто опікується особами з обмеженими можливостями, хто виявляє милосердя і простягає руку допомоги тим, хто її найбільше потребує.

Бажаю усім миру, міцного здоров’я, щастя, життєвого оптимізму, добробуту і родинного затишку.

 Голова районної державної адміністрації

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні працівники Долинського відділу

Олександрійської місцевої прокуратури!

Прийміть найщиріші вітання

з нагоди вашого професійного свята!

Захист демократичних прав громадян, забезпечення їхніх свобод, гарантованих Конституцією, відстоювання інтересів України та її народу – завдання над якими щоденно працюють органи прокуратури.

Українське суспільство розраховує на вашу відповідальність, справедливість, професійність та принциповість. Щоденною своєю працею ви утверджуєте верховенство Закону і Права, що служать орієнтиром на професійному шляху, що ви обрали.

Висловлюю вам щиру подяку за почесну працю й бажаємо мудрості, терпіння та витримки.

Нехай за будь-яких обставин вони допомагають приймати вам виважені законні рішення, проявляти прокурорську принциповість та непримиримість до порушників закону.

Зичу вам і вашим родинам миру, добра і щастя, успіхів у вашій нелегкій роботі і міцного здоров’я!

Голова районної державної адміністрації

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні ветерани і працівники сільського господарства району!

             Щиро вітаю вас із Днем працівників сільського господарства!

З маленького хлібного зернятка починається потужність і сила України. Ваша праця благородна і свята, безперервна, як саме життя.

Цьогоріч  трудівники села, керівники та фахівці господарств, фермери доклали немало зусиль для того, щоб зібрати вирощений урожай, провести посіви озимих та підготувати площі під урожай майбутнього року.

Результатами цієї напруженої та копіткої праці передусім є самовідданість працівників галузі своєму хліборобському покликанню, безкорислива любов до землі.  

Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя.

Голова районної державної адміністрації

   Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 Шановні працівники редакції районного радіомовлення!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди  вашого професійного свята!

Щоденно ви приносите в кожен дім долинчан новини, наповнюєте його радістю спілкування, світлом обізнаності.

Завдяки вашій достовірній, об’єктивній і якісно поданій інформації вибудовується діалог між владою і громадянами, формується громадянське суспільство, забезпечується прозорість діяльності органів державної влади.    

Бажаю професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, творчості, миру, щастя,  міцного здоров’я вам і вашим родинам!

Голова районної державної адміністрації

                                      Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні працівники культури

та майстри народного мистецтва!

Щиро вітаю вас із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Ви присвятили себе благородній справі збереження, розвитку, й відтворенню безцінних  духовних скарбів  українського народу.

Даруєте нам незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва, несете культуру до кожного серця і кожної душі долинчанина. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, щоденна праця заслуговує на слова щирої вдячності.   

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість  натхнення і життєві  перемоги!

Щастя, миру, благополуччя, міцного здоров’я та довголіття всім вам!

Голова районної державної адміністрації

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО 

Шановні працівники і ветерани залізничного транспорту!

Прийміть мої щирі  вітання з нагоди вашого професійного свята Дня залізничника!

Ви працюєте у важливій галузі  економіки  України, що сприяє розвитку всіх галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина у перевезеннях.

Щоденно ви примножуєте трудову славу колективу залізничників Долинщини, відзначаєтесь професійною майстерністю, самовідданістю та сумлінністю.

Бажаю  вам і вашим сім’ям миру, життєвих гараздів, міцного здоров’я, благополуччя, добра і особистого щастя.

Голова районної державної адміністрації

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні соціальні працівники!

Щиро вітаю вас із професійним святом –

Днем працівників соціальної сфери!

Ви працюєте в соціальному захисті – особливій галузі, яка найближче стоїть до життєвих інтересів жителів району. Допомагаєте працевлаштовуватись, забезпечуєте реалізацію пільг та надання адресних допомог, житлових субсидій найвразливішим категоріям наших громадян, самовіддано служите обраній справі.

Милосердя і чуйність, щедрість душі, доброта винагороджуються вдячністю і повагою земляків, яким ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні. 

Саме ви відчуваєте життєвий пульс громади. І люди вірять вам, йдуть до вас з впевненістю в тому, що знайдуть співчуття, вирішення своїх проблем і підтримку.

Нехай глибоке усвідомлення важливості вашої місії зробить ще більш плідною та натхненною вашу працю, а кожен день буде сповнений теплом людської вдячності.

Бажаю вам миру, здоров’я, щастя й добра, добробуту й родинного затишку!

Голова районної державної адміністрації

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО 

 

 

Шановні працівники і ветерани автомобільного транспорту

і дорожнього господарства!

Щиро вітаю вас із професійним святом –

Днем автомобіліста і дорожника!

Сучасне життя людини просто  неможливо уявити без автомобільного транспорту. І у цій важливій сфері економіки району трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства, життєдіяльність населених пунктів Долинщини.

Ви докладаєте максимум зусиль для належної експлуатації та утримання в доброму стані транспортних артерій, якісного обслуговування жителів нашого краю, створення комфортних умов для всіх учасників дорожнього руху. Ваша нелегка та відповідальна праця заслуговує поваги.

Бажаю вам миру, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, легких доріг, безаварійної успішної і стабільної роботи! 

Голова районної державної адміністрації

                                                              Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні захисники України,  жителі Долинщини!

Щиро вітаю вас із святами -  Покрови

Пресвятої Богородиці, Днем захисника України,

Днем українського козацтва!

Покрова Пресвятої Богородиці для християнського світу – це символ порятунку від зримих і незримих ворогів.

Впродовж історії це велике релігійне свято завжди мало особливе значення для українського народу, який палко вірить у ласку Божої Матері, Її захист, Її Покрову, особливо в нелегкі періоди війн та ворожих нападів на рідну землю.

Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців.

У цей величний день кожен із нас просить Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України і подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій синівський  обов’язок.

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі.

Нехай Покрова Пресвятої Богородиці захистить нас від усіляких негараздів та збереже в єдності та мирі! 

Голова районної державної адміністрації

                           Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні вчителі та дорогі ветерани освітянської ниви!

Щиро вітаю  вас із Днем працівників освіти,

вашим професійним святом!

Ваша професія – найблагородніша серед інших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів. Бути вчителем, вихователем, наставником – справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.   

Сьогодні освітянська родина Долинщини об’єднує педагогів загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, шкільних бібліотекарів, майстрів, технічних та медичних працівників, тренерів – всіх тих, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань. Ваша праця є невтомною, є запорукою морального та інтелектуального зростання підростаючого покоління. Саме ви дбайливим і трепетним ставленням до вразливих дитячих характерів загартовуєте в них справжню людину. 

Щира подяка вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, високий професіоналізм.

Бажаю вам миру, творчого натхнення, щастя й благополуччя, успіхів у праці, невтомності у творчому пошуку, міцного здоров’я на довгі літа!

Голова  районної державної адміністрації

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО 

 

 

Шановні ветерани, найстарші представники громади!

Дозвольте щиро привітати вас із

Міжнародним днем людей похилого віку, Днем ветерана!

Нехай ваша осінь буде мирною, сонячною і теплою, тихою і спокійною. Нехай буйні вітри обходять ваші обійстя, а радість і добро оселяться у ваших домівках назавжди.

Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Саме ви, дорогі ветерани та представники старшого покоління, присвятили своє життя добросовісній праці на благо суспільства. Ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадянська позиція є взірцем для підростаючого покоління.      

Прийміть найщиріші слова вдячності і побажання миру, міцного здоров’я, довголіття, безхмарного неба, сил та наснаги!

Голова районної державної адміністрації

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні бібліотекарі району!

Щиро вітаю з професійним святом –

Всеукраїнським Днем бібліотек!

Сучасні бібліотеки – справжні центри інтелектуального та духовного життя, одні з самих затребуваних установ культури. Здійснюючи свою просвітницьку місію, ви  виконуєте  найважливішу роль у  розвитку освіти, науки і культури, завжди залишаючись гарантом цивілізованості суспільства.

Основою успішних перетворень у бібліотечній справі, в першу чергу, є ваш  високий професіоналізм і праця.  Бібліотекарі є  хранителями  культури і мудрості поколінь.

Прийміть слова щирої вдячності, поваги і подяки за ваше служіння бібліотечній галузі району, щире бажання зберегти і передати інтелектуальне і духовне багатство.

Бажаю вам доброго здоров’я, оптимізму, благополуччя, нових творчих здобутків і вдячних читачів!

Голова районної державної адміністрації

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО 

Шановні жителі району!

Щиро вітаю вас із Днем усиновлення!

30 вересня, у день святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, ми щороку відзначаємо День усиновлення.  

Імена святих символізують найкращі чесноти людей, є прикладом високої моральності, сімейної злагоди, любові і вірності.

Кожна дитина має право на виховання в сім’ї,  потребує родинного тепла і турботи. Усиновити дитину сироту – означає проявити милосердя. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих.

Дякую всім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, які проживають в районі! Прийміть найщиріші слова поваги з нагоди свята. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло, почули такі довгоочікувані слова «тато» і «мама». Нехай посаджені вами зерна добра й любові проростуть у дитячих душах пишним цвітом!

Щастя Вам, добра, миру та благополуччя!

Голова районної державної адміністрації

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні працівники дошкільних навчальних закладів!

Щиро вітаю вас із вашим професійним святом та Днем дошкілля! 

Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей – найменших мешканців нашого району. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені милою посмішкою. Цими чудовими якостями ви ділитесь із своїми вихованцями. Вам вони вірять. Вас вони люблять і шанують.

Бажаю  кожному з вас  міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення заповітних мрій, щастя, здоров'я на довгі літа, добра і радості від вихованців та вдячності від їх батьків! 

Тож нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю незмінною прихильністю.

Голова  районної державної адміністрації

Сергій  ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

 ШАНОВНІ  ВЕТЕРАНИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ!

У День партизанської слави - 22 вересня ми з безмежною вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість ветеранів антифашистського опору – партизанів і підпільників, про неоціненний внесок народних месників  у велику Перемогу над фашизмом.

Ніколи раніше, як у роки Другої світової війни, партизанський рух, боротьба патріотів в тилу ворога не досягали такого розмаху, організованості та ефективності. 

Все менше і менше живих свідків тих подій. Та героїчні подвиги партизан і підпільників будуть жити вічно. І ми вшановуємо всіх тих, хто подарував майбутнє нам та нашим нащадкам.

Бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, миру.

Нехай кожен день вашого життя буде сповнений світлою радістю, теплом, людською увагою!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні працівники фармацевтичної галузі!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем фармацевтичного працівника!

Ваша праця потребує багато досвіду та знань, любові до людей та співчуття, вона дуже важлива і почесна, адже сприяє розвитку охорони здоров’я у нашій державі.

Бажаю  вам та вашим родинам міцного здоров’я, творчих успіхів, професійних досягнень, благополуччя,  здійснення найсміливіших мрій. 

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Шановні рятівники та працівники цивільного захисту району!

Щиро вітаю вас  із професійним святом – Днем рятівника! 

Утверджуючи добро і милосердя, ви – справжні герої наших днів – з честю виконуєте покладені на вас завдання, захищаєте і рятуєте людей, матеріальні цінності, природні  багатства від проявів стихії і техногенних катастроф.

Спасибі вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.

Переконаний, що і надалі ви збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаю вам миру, щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. 

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні працівники і ветерани

лісового господарства  району! 

Щиро вітаю вас із професійним святом

– Днем працівників лісу! 

Ліс – це легені нашої планети, прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров’я людини. Ліс – безцінний дар, особливе багатство. Тому працівники, які щодня захищають його і розвивають по праву заслуговують на своє професійне свято.

Висловлюю всім вам, хто працює в лісовому господарстві району, глибоку подяку та низький уклін. І  на нелегкому шляху до економічного, соціального та духовного піднесення бажаю вам і вашим родинам щастя, любові і гарної долі.  

            Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

  

 

 Шановні працівники фізичної культури і спорту, вчителі, спортсмени, тренери, ветерани галузі, всі, хто бере участь у розбудові  фізкультурно – оздоровчого руху Долинщини! 

Вітаю вас із традиційним щорічним святом –

Днем фізичної культури і спорту! 

Фізична культура і спорт є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно – морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я  кожного громадянина нашої держави та району.

Він багатий спортивними талантами. Наші спортсмени відомі далеко за межами області, зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет нашого краю. Ці успіхи – результат таланту і наполегливої вашої праці, великого внеску спортивної громадськості, тренерів, активістів спорту.

У цей святковий день висловлюю вдячність всій великій спортивній родині району за відданість справі, терпіння , прагнення до перемоги.

Бажаю непереможного спортивного духу, нових досягнень і перемог!   

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні педагоги Долинщини, батьки, дорогі діти!

 Щиро вітаю вас із Днем знань і початком нового навчального року!

Це хвилюючий і урочистий день як для малюків, котрі цього року вперше сядуть за шкільні парти, школярів, які повертаються в школу після літніх канікул, так і для дорослих, для яких це свято назавжди запам’яталося першим дзвоником, гостинно відчиненими дверима в країну життєвої мудрості. 

Україна - країна мудрих і розумних людей, а українська нація -  була й залишається нацією багатого інтелекту та знань.

Щирі слова вдячності висловлюю нашим педагогам району за їх благородну і подвижницьку місію. Ви виховуєте наше майбутнє, відкриваєте перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу.

Особливо пам’ятним є 1 вересня для першокласників, для яких з цього дня починається захоплююча дорога до країни знань. 

Бажаю всім вчителям та їх учням, батькам миру, міцного здоров’я, радості та натхнення, творчої наснаги та впевненості у власних силах, доброго настрою, прекрасних квітів і посмішок!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні жителі Долинщини!

Щиро вітаю із 28-ю річницею незалежності України  та Днем Державного Прапора України! 

 У ці дні ми ще глибше розуміємо справжню ціну вистражданої попередніми поколіннями Незалежності,  здобутого права бути вільними на своїй землі. На жаль, сьогодні, українці, в котрий раз, змушені боронити власну землю від ворога. Впевнений, ми відстоїмо нашу свободу.          

Українська держава потребує нових спільних зусиль у побудові справжнього демократичного громадянського суспільства, де найголовнішими цінностями є людина, її права та свободи. Бажаю, щоб святе утвердження державності наповнювало душі впевненістю і світлими надіями. Хай здійснюються задуми і сподівання, стиглими хлібами колосяться ниви, радіють життю і сонцю наші діти, а достаток, мир і злагода панують у родинах кожного жителя району.

Щиро бажаю вам миру й благополуччя,  міцного здоров’я, оптимізму, особистих досягнень і звершень задля блага своєї сім’ї, процвітання України!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні бухгалтери!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята –

Дня бухгалтера!

Від важливої та надзвичайно відповідальної праці бухгалтера залежить ефективне функціонування господарського механізму держави, злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації.

Упевнений, що сумлінність і вірність обов'язку кожного бухгалтерського працівника буде надійною запорукою ефективного господарювання, своєчасного наповнення місцевих бюджетів, важливою умовою подальшого розвитку нашого району.

Бажаю вам міцного здоров'я, професійних здобутків, наснаги та реалізації особистих планів. Нехай у ваших домівках завжди панують мир, любов, злагода та порозуміння. 

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні пайовики, працівники та ветерани 

споживчої кооперації району!

 Щиро  вітаю вас із професійним святом – Міжнародним днем кооперативів!

Споживча кооперація  району на всіх етапах свого розвитку служила інтересам пайовиків, сільських трудівників, задоволенню їх потреб у товарах і послугах, сприяла соціальному та економічному розвитку села. Зараз у  період реформування економіки України, споживча кооперація Долинщини відроджує свої позиції і спрямовує кооперативне господарство в русло стабілізації і подальшого розвитку. Впевнені, що споживча кооперація, повніше використовуватиме свій економічний, виробничий і кадровий потенціал, підприємливість та вміння долати труднощі, примножить внесок у зміцнення економіки району.

Бажаю вам і вашим родинам миру і спокою, міцного здоров’я, щастя, добра, зміцнення єдності й згуртованості, вірності кращим кооперативним традиціям, нових здобутків та трудових перемог! 

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні працівники Національної поліції Долинщини!

Щиро вітаю вас  з професійним святом  з  Днем  Національної поліції України!

Це свято тих, хто щомиті пізнає ризик і небезпеку, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але вкрай важливий для суспільства обов’язок – захист правопорядку, життя та спокою громадян .

Ви  служите долинській громаді охороняючи їх права і свободу,  протидієте  злочинності, підтримуєте безпеки і порядок.

Переконаний , що і надалі ви будете відповідально ставитись до службових обов’язків та зміцнюватимете  законність та правопорядок  в нашому районі.

Бажаю вам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту та родинного тепла!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

ШАНОВНА МОЛОДЬ РАЙОНУ!

 Прийміть щирі вітання з Днем молоді та побажання добра і щастя, успіхів у досягненні поставлених цілей, творчого натхнення та життєвого оптимізму!

Символічним є те, що це свято ми відзначаємо у червневу пору. Так само і юність – це час надій, окрилених мрій і творчого пошуку. Саме талановита і освічена молодь уособлює надію і окрасу суспільства, дарує нам упевненість у дні сьогоднішньому і прийдешньому.

Для багатьох з вас Долинщина є батьківщиною – тут ви народилися, виросли, здобули освіту і знайшли друзів. Любіть свій край, примножуйте його славу і пам’ятайте, що патріотом своєї країни і району може вважати себе лише той, хто усвідомлює свою причетність до всіх його справ, цінує і зберігає традиції, творить в ім’я його процвітання.

Щиро бажаю віри в свої здібності і сили. Успіхів , справжніх друзів і оптимізму. Хай прекрасне відчуття молодості не покидає вас ніколи.

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 Шановні земляки!

Щиро  вітаю    вас   із   державним  святом – Днем  Конституції України!

Прийняття Основного Закону України ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувавши волю українського народу жити у власній суверенній соборній державі. 

Конституція України   утвердила  права і свободи громадян, суспільно-політичний та державний устрій, основні принципи взаємодії гілок влади, засади регулювання суспільних відносин.

За час існування незалежності України, саме Конституція лишалась  основною платформою, що дозволила нам рухатись до  розбудови Європейських принципів та цінностей. І нині світова спільнота підтвердила, що українці йдуть у правильному напрямку: захисту прав та свобод кожного громадянина.

У цей день бажаю всім жителям району високих досягнень на благо кожної родини і  рідного краю. Здоров’я, щастя і благополуччя!

 Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО
   
Шановні державні службовці району!

 Дозвольте щиро вас привітати  з  Днем  державної служби.

Довіра до влади починається з людини, яка вирішує свої повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.

Вірно, чесно, шляхетно служити своєму народові та державі в ім'я її процвітання для українців у всі часи було почесним обов'язком. На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.

Щиро бажаю   вам витримки і терпіння, таких необхідних у вашій роботі. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Голова районної державної адміністрації 
Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО
 
 
Шановні жителі Долинщини!
Вітаю  вас із величним християнським святом – Днем Святої Трійці – урочистою подією, священний зміст якої від найдавніших часів єднає усіх віруючих християн!
День Святої Трійці – світле свято, що відзначається на п’ятдесятий  день після Великодня. Святий  Дух зійшов на апостолів та благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини.   
Цієї світлої днини – Дня перемоги Духовного над буденним в оселі разом із духмяною зеленню входить висока Божа благодать, і наші серця наповнюються всепрощенням,  любов’ю, щирістю і добротою.
Нехай Боже благословення буде запорукою процвітання і добробуту кожної долинської родини.  Бажаю  вам духовної наснаги, віри й надії, любові та злагоди.
Голова районної державної адміністрації 
Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні медичні  працівники  Долинського району!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! На працівників галузі медичного обслуговування району покладено нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я населення. Своєю невтомною працею Ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.

Зі словами вдячності звертаюся  до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей.

Приємно нині відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули повагу і авторитет. Велика Вам вдячність за людяність, душевність та співпереживання.

Зичу Вам міцного здоров’я,  радості, оптимізму. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! Щастя Вам і добра!

Голова районної державної адміністрації 
Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО
Шановні татусі  району!
Щиро  вітаю з радісним святом - Днем батька !
Родина -  найперший  ціннісний орієнтир і  головний  дороговказ  на нашому життєвому шляху. Вона формує особистість, змалечку знайомить із поняттями добра і зла, вчить довіряти, розуміти і прощати, а в ній найвище покликання батька – виховати своїх дітей відповідальними. Для кожного з нас він є найдобрішою людиною.
У цей всенародний День батька вітаю всіх батьків району, висловлюємо вам подяку за вашу безмежну любов, за велике терпіння, повсякденну  турботу, батьківська труд.
Бажаю їм миру, здоров’я, благополуччя, родинного затишку, добробуту, щастя, любові і  Господнього благословення вам і вашим сім’ям !
Голова районної державної адміністрації 
Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні ветерани журналістики, медійники  району!

Щиро вітаю  вас із  професійним святом – Днем журналіста!

Бажаю  миру, міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах, творчих здобутків і натхнення, високого професіоналізму у почесній справі - служіння талантом пера і диктофона жителям Долинщини.

Нехай ваші публікації і радіопередачі завжди будуть актуальними, злободенними і об’єктивними, допомагають у вирішенні життєво важливих проблем, доходять до сердець людей, сприяють у боротьбі за єдність країни та європейські цінності!

Зичу вам свободи пера, міцних крил, повної реалізації у своїй галузі, затребуваних матеріалів та щирої уваги небайдужого оточення!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 Дорогі юні друзі!

У перший день літа ми щороку відзначаємо свято наймолодших громадян нашої держави – Міжнародний День захисту дітей.

Здорові, щасливі та веселі діти – велике щастя для батьків. Біля вас, діти, наші серця відігріваються, ми забуваємо про щоденні проблеми, дивлячись на вас, ми згадуємо своє дитинство, той чудовий, сповнений таємниць, дитячий світ.

У вас ми бачимо продовження самих себе і мріємо аби ви були кращими за нас, щоб ваші мрії збувалися.

Я вірю, що завтрашній день нашого степового краю, нашої держави творитимуть ерудовані, талановиті, творчі та з щедрою душею молоді люди.

Зі щирою любов’ю звертаюся до вас, маленькі юні друзі. Бажаю вам багато радості в житті й успіхів у навчанні, розвивайте свої обдарування і таланти, зростайте здоровими, добрими і щасливими людьми.

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

 

Шановні учні, випускники, вчителі та батьки!

Щиро вітаю  вас із закінченням шкільного навчального року та зі святом Останнього дзвоника!

З травневим теплом приходить цей урочистий, зворушливий і незабутній день. Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник, як початок дороги у нове доросле та самостійне життя.

Ваш життєвий шлях, шановні випускники, має продовжитися через навчання, опанування майбутнього фаху, становлення справжніми спеціалістами в обраній професії.

Україні сьогодні потрібні люди нової генерації та високодуховні громадяни, котрі сповнені бажання зробити багатими і щасливими себе, своїх близьких, свою державу.  

Я вірю  у ваші здібності, наполегливість та сумлінність. Тож і надалі випромінюйте упевненість і оптимізм.

Зичу  вам успішно скласти всі життєві іспити та обрати вірний шлях.

У цей святковий день висловлюю  щиру подяку вчителям за високе служіння обраній справі, педагогічну мудрість, талант, розум і душевне тепло.  

Для школярів   молодших та середніх класів останній дзвінок -   це старт в літо. Впевнений, що літні канікули будуть цікавими, веселими і змістовними.

Бажаю  всім  щирих посмішок, щедрої долі на добро та радість, успіхів, великих досягнень, щастя та благополуччя, наснаги і завзяття у подальшому навчанні!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні працівники банківських установ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята –

Дня банківських працівників!

Цим святом держава відзначає важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України, і забезпечення її фінансової стабільності.

Завдяки вашому конструктивному та відповідальному ставленню до дорученої справи в районі створено повноцінний банківський сектор, який забезпечує ресурсами економіку та потребу громадян.

Різноманітні банківські послуги вкрай потрібні кожному жителю району, бо банк є закладом, а інколи й останнім захистком, де людина має можливість отримати фінансову допомогу, і який сприяє покращенню добробуту  сім’ї. 

Щиро бажаю вам миру, здоров’я, сімейного щастя, фінансового благополуччя, нових успіхів в подальшому утвердженні фінансової стабільності в Україні та районі.

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

 Шановні жителі району!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди відзначення в Україні Дня Європи – свята, що символізує наше європейське єднання та нашу європейську ідентичність.

 Україна, яка є центром Європи  свідомо обрала курс на утвердження демократичних принципів, інтеграцію до європейських інституцій.

Відзначаючи цей день, ми підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти, демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання кожного з нас. І цей вибір українців є вільним і усвідомленим!

День Європи – свято миру і єднання.

 Бажаю всім щастя, рішучості, наснаги й терпіння на шляху до єднання з великою європейською родиною!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

Шановні музейні  працівники району !

Вітаю із професійним  святом – Міжнародним днем музеїв!

Зичу всім вам успіхів у трудовій діяльності, поповнень музейних зібрань, розширення горизонтів професійних  доробок, безмежного щастя, міцного здоров’я,  благополуччя, миру, злагоди та любові!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні земляки!

15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї. «З родини йде життя людини» - так говорить народна мудрість.  Тут  людина робить свої найперші кроки, звідси виходить у широкий світ.  У  сім’ї  навчається   любові   і   добра, вчиться  шанувати свій рід, свою землю,  берегти  пам’ять  свого  роду. Мамина ласка, татусева мужність, бабусина доброта, дідусева  мудрість, тепло хатнього затишку в колі рідних на все життя  залишають   глибокий  слід   у душі   та   серці  кожної  людини.

Бажаю  кожній сім’ї  міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та любові! Нехай щасливими і вдячними зростають діти! Нехай шану та повагу мають дорослі! Нехай для кожного сім’я залишається  надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють,  підтримають і допоможуть!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Дорогі жінки, любі наші матері!

З прадавніх часів мама в Україні символізує берегиню роду, є  хранителькою  родинного тепла і затишку, гармонії та любові у наших домівках.  Упродовж усього життя вона оберігає, дає наснагу і допомагає нам вистояти у найскрутніші часи.

Традиційно в кожну другу неділю травня ми відзначаємо День Матері.  Це свято сповнене щирого почуття любові,  глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. Шанобливе та поважне ставлення до матері, її високий авторитет у сім’ї і громаді за всіх часів були притаманні українському народу, а материнська любов була і залишається єдиною надійною, могутньою силою, що надає  натхнення, яке допомагає нам впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати успіху і здобувати нові перемоги.

Низький уклін і щира подяка вам, наші матері, за  ласку, недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають нам в житті, за  терпіння, витримку, мудрість і мужність. Спасибі Вам за підтримку, турботу та розуміння.

Від щирого серця вітаю всіх матерів району зі святом! Бажаю щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра. Нехай тепло домашнього вогнища, створене вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігріває  родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повертається сторицею.

Доземний  уклін, дорогі Матері, та щира подяка!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні медичні сестри району!

З нагоди професійного свята – Всесвітнього дня медичної сестри прийміть щирі вітання  та безмежну вдячність за нелегку  працю, самовіддане служіння людям, високий професіоналізм та милосердя.

В усі часи професія медичної сестри вважається найгуманнішою. Щоденно ви берете на себе відповідальність за долі пацієнтів, яких ви лікуєте. Саме ви даруєте людям надію та віру, впевненість у завтрашньому дні.  

Зичу вам щастя, миру й добра, благополуччя й спокою, достатку і добробуту!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні жителі району!

8 травня  відзначаємо День пам’яті та примирення, а 9 Травня -  День Перемоги ! У цей день Україна вшановує подвиг народу, його визначний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій Світовій війні, висловлює повагу усім борцям проти нацизму, увічнює пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни.

Ми схиляємо голови перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму. Ми вшановуємо пам'ять усіх жертв цієї найстрашнішої війни.

Ми згадуємо ці трагічні сторінки нашої історії і разом з усіма народами світу відзначаємо  день встановлення миру в Європі.

Сьогодні мир в Європі знову під загрозою. Проти України здійснюється військова агресія. І ми знову змушені відстоювати нашу незалежність і європейські цінності. Ми платимо за це високу ціну, але ми переможемо!

Мирного неба тобі, Україно! Щастя і благополуччя - твоєму народу!  

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Дорогі жителі Долинщини!

Щиро вітаю вас

з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

Це свято відзначається з особливою шаною та теплими почуттями, оскільки велично постає у вигляді фундаменту православної моралі й принципу людської єдності, дозволяє наповнити наші серця радістю й доброзичливістю один до одного.

Світлі Великодні днів покликані нагадати всім і кожному, що тільки в мирі, любові, єдності й злагоді можна подолати всі негаразди й  труднощі, духовно оздоровити суспільство. Вони спонукають і скеровують нас на добротворення, благословляють прославити Воскресіння Христове не тільки високими словами, але й, насамперед, конкретними й вагомими ділами.

Нехай же воскреслий Господь благословить Україну і всіх нас на мирне і щасливе майбутнє!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 
Шановні співробітники та ветерани

Служби безпеки України! 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Сьогодення диктує нові вимоги до працівників Служби безпеки – чесність, принциповість, професіоналізм і постійна клопітка праця – саме ці риси завжди відрізняли кращих працівників СБУ.

Дозвольте побажати вам і вашим родинам миру, справжнього людського щастя, добра, здоров’я, благополуччя, злагоди, добробуту!

Нехай вірність присязі, професійна честь, мужність і порядність завжди спонукають вас до нових звершень – в ім’я зміцнення безпеки нашої рідної України та її народу. 

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

Шановні працівники Долинської державної податкової інспекції!

Щиро вітаю вас  із професійним святом!

  Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві. Ваша праця забезпечує сьогодні не лише ефективну діяльність служби, а й подальші успішні перетворення  в соціально – економічному розвитку країни.

Ви сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, наведенню порядку в розрахунках і платежах, наповненні бюджету, утверджуєте  доброчесне і неупереджене ставлення до платників податків, розбудовуєте податкову службу, зміцнюєте засади прозорості своїх дій, підносите авторитет вашої професії.

Бажаю вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює вас енергією, дарує оптимізм і наснагу. Вам і вашим родинам – міцного здоров'я, щастя, нових професійних досягнень і благополуччя.

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні працівники

житлово-комунального господарства

та побутового обслуговування населення  району!

  Щиро   вітаю  вас із  професійним святом!

          Ваша щоденна праця – основа добробуту мешканців Долинщини,яким ви  забезпечуєте  комфортні  умови життя. Ми не усвідомлюємо себе без чистих вулиць, прибраних парків та озеленених куточків, не можемо обійтися без доступних та якісних побутових послуг. Існування цих простих благ – невід’ємна запорука хорошого настрою та гарного самопочуття.

 Від роботи та професіоналізму працівників житлово-комунальної галузі залежить благополуччя кожної родини.

У день професійного свята прийміть слова вдячності за відповідний рівень обслуговування населення, за підтримку в належному стані комунальних об’єктів. Сучасне суспільство диктує нові стандарти якості надання побутових послуг, тому ваш професіоналізм є запорукою подальшого розвитку галузі.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів у нелегкій, але такій потрібній людям справі!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

голови районної державної адміністрації

з нагоди дня народження Т.Г.Шевченка

Шановні жителі району!

У березні ми відзначаємо день народження Безсмертного Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

Вся творчість Велетня Духу зігріта гарячою любов’ю до Вітчизни, пройнята священною непокорою до ворогів і гнобителів українського народу. Його думи, пісні, полум’яний крик душі та боротьба за світлу долю українського люду стали піснями і боротьбою мільйонів.

Сповнені любов’ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним з натхненням звучать слова Тараса і сьогодні, коли Україна відстоює свою територіальну незалежну демократичну суверенну державу.

В ім’я України повинні пам’ятати заповіти, які посилав у глибини майбутнього Великий Шевченко.

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

Шановні землевпорядники Долинщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом –

Днем землевпорядника!

Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний із землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства. Ваша професія землевпорядника завжди користувалася повагою. Ви пройшли славний шлях від вручення вірчих земельних титулів до статусу висококваліфікованого професіонала, який з честю реалізує державну земельну політику.

Бажаю миру і злагоди вам і вашим родинам, здоров’я і наснаги для втілення своїх мрій та професійних задумів. Нехай добробут, впевненість у завтрашньому дні панує у ваших оселях, а ваша благородне серце завжди нехай зігрівається любов’ю до землі рідної Вітчизни!  

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 Дорогі жінки Долинщини!

З великим почуттям любові і поваги вітаю  вас -  матерів, сестер, дружин і коханих, які завжди поруч, дарують своє душевне тепло, свою материнську ласку, підтримують у важку хвилину - із чудовим весняним святом – 8 Березня!

Жінка – ніжне створіння, дароване людству Богом, це - Берегиня домашнього тепла і затишку. Немає, та й не існує слів, якими можна висловити пошану та безмежну любов до матері, палке кохання до дружини, дбайливу батьківську любов до доньки.

Я висловлюю вам вдячність і глибоку повагу за мудрість, ніжність, любов і терпіння. Високо ціную все, що ви робите для нашого району, своєї родини і для дітей, вашу здатність бути успішною і діяльною у його житті та громаді.

Хай завжди ваші серця будуть зігріті ніжним теплом рідних і друзів, а   чудова веселкова  ніжна пора принесе вам побільше добра і любові, радості і щастя!

Міцного здоров’я вам і вашим родинам, дітям та онукам. Миру,  добра і благополуччя в кожному домі!

Низький уклін вам, дорогі жінки!

Голова районної державної адміністрації 

Сергій ОМЕЛЬЧЕНКО

 

 

 

Additional information