Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Долинській районній державній адміністрації

Запрошуємо представників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих і професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України, стати учасниками установчих зборів Громадської ради при Долинській районній державній адміністрації, які відбудуться 07 квітня 2017 року.

Місце проведення установчих зборів – зала засідань Долинської районної державної адміністрації, м.Долинська, вул.Соборності України,  буд.28. Початок зборів о 14.00 годині.

Для участі в установчих зборах з формування Громадської ради при Долинській районній державній адміністрації до ініціативної групи (згідно з п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996) необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради;

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади і інституті громадянського суспільства, контактної інформації, кольорове фото в електронній формі;

копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

згода делегованого представника інституту громадянського суспільства на обробку його персональних даних,  включно з публікацією їх на офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації;

інформація про результати діяльності інститут громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, за період діяльності);

відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Відповідальність за достовірність поданих даних несуть громадські організації та кандидати.

Порядок розгляду поданих документів та підстави для відмови представнику інститут громадянського суспільства визначаються згідно з Типовим положенням про Громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996.

Документи, оформлені належним чином, приймаються ініціативною групою до 07 березня 2017 року за адресою: 28500, м.Долинська, вул.Соборності України, 28;

 у робочі дні (з понеділка по п’ятницю) – з 8.00 до 16.00 годин.

Електронні копії документів направляються на адресу e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Телефон для довідок: (05234) 5-04-55, Іванченко Наталія Юріївна.

 

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 січня 2017 року № 35-р "Про ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства"

 Проведено чергове засідання Громадської ради

при районній державній адміністрації

 22 листопада 2016 року в райдержадміністрації відбулося чергове засідання Громадської ради в якому взяла перший заступник голови райдержадміністрації Інна Зеленокорінна.

Розпочинаючи засідання, голова Громадської ради Євгеній Бондюк ознайомив присутніх з порядком денним, на який виносилось питання роботи служби у справах дітей з дітьми, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах. З цього питання членів Громадської ради проінформувала  та відповіла на їх запитання начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Майстренко.

Розглянуто проект орієнтовного плану консультацій з громадськістю на 2017 рік, обговорено та сформовано пропозиції членів Громадської ради, що будуть враховані райдержадміністрацією при плануванні консультацій з громадськістю в наступному році.

На засіданні розглядалося питання проведення в районі заходів з відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів – з інформацією виступила головний спеціаліст сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Наталія Іванченко.

Учасники засідання заслухали члена Громадської ради, голови Долинського райкому профспілки працівників освіти і науки України Валентини Попко про ситуацію призупинення навчально-виховного процесу у приміщенні Комунального закладу «Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1» Долинської районної ради» до вирішення питання здійснення безпечної експлуатації будівлі навчального закладу.

Перший заступник голови райдержадміністрації Інна Зеленокорінна внесла пропозиції - активізувати громаду району відновити роботу по створенню районної  «Дошки пошани» в місті Долинська. Дану пропозицію схвально сприйнято.

Після детального обговорення усіх питань члени Громадської ради прийняли відповідні рішення та рекомендації голові райдержадміністрації.

 

План роботи громадської ради на 2016 рік

Розпорядження  №113-р від 14 квітня 2015 року "Про новий склад громадської ради при районній державній адміністрації

Положення про громадську раду при Долинській районній державній адміністрації 

Регламент громадської ради при Долинській районній державній адміністрації 

План роботи громадської ради на 2013 рік

Рішення громадської ради при районній державній адміністрації за липень 2013 року

План проведення консультацій з громадськістю у 2013 році

Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2015 рік

Про ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громодянського суспільства 

Обрано новий склад громадської ради  

07 квітня 2015 року відбулись установчі збори з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації. 

До складу громадської ради обрано 6 осіб: 

БОНДЮК

Євгеній Анатолійович

 

-

голова благодійної організації «Долинська лікарняна каса»

ГРОНТ

Микола Юхимович

 

-

голова Долинської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

 

КУДЕЛЯ

Любов Іванівна

-

голова Всеукраїнського об’єднання демократичних сил «Злагода»

 

ОРІШКО

Анатолій Іванович

 

-

голова координаційної ради профспілок району, голова Долинської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу

 

ПОПКО

Валентина Олексіївна

-

голова Долинського райкому профспілки працівників освіти і науки України

 

ПОЧАПСЬКИЙ

Микола Кузьмович

 

-

голова Долинської районної організації ветеранів України

   Головою громадської ради при райдержадміністрації обрано Є.Бондюка. Цього ж дня членами новоствореної громадської ради було проведено перше засідання, на якому затверджено орієнтовний план роботи на 2015 рік.  

           

Дополнительная информация