Розпорядження голови районної державної адміністрації від 02 лютого 2019 року  № 35- гр "Про ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства"

 

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 жовтня 2018 року  № 293- гр "Про проведення районного конкурсу з визначення проектів, розроблених ветеранськими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році"

 

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 квітня 2017 року № 145-р "Про новий склад Громадської ради при районній державній адміністрації"

11 квітня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації  за участі першого заступника голови райдержадміністрації Інни Зеленокорінної  відбулося засідання установчих зборів  з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Всіх присутніх ознайомлено з порядком денним засідання, заслухано звіт Анатолія Орішка - голови ініціативної групи  з підготовки  та проведення установчих зборів, у ході якого озвучено перелік документів, що надійшли від 15 інститутів громадянського суспільства.

Про діяльність Громадської ради попереднього скликання у своєму звіті проінформував  делегованих учасників зібрання  голова  Євгеній Бондюк, який  зазначив, що майже всі її засідання проводилися за участі представників районної державної адміністрації, що сприяло ефективній роботі, наголосив на вияві довіри та визнанні значимості роботи Громадської ради,  і як підтвердження  - до  складу колегії районної державної адміністрації введено голову та її членів.

Акцентував увагу Євгеній Бондюк у своєму виступі на залучені представників Громадської ради до складу робочих груп з питань розробки нормативно-правових актів, обговоренні  з членами Громадської ради та прийнятті орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю у звітному періоді, районного  плану заходів щодо реалізації в 2017 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки, інше.

Доповів як у звітному році обговорювалися питання молодіжної політики, створення та забезпечення функціонування об’єднання співвласників багатоквартирних житлових будинків на мікрорайонах міста Долинська, формування здорового способу життя, декомунізації, реформ в медичній, освітній, правоохоронній галузях, проекти заходів в районі з відзначень 500-річчя  Реформації; 25-річчя Незалежності України, інше.

Подякував районній державній  адміністрації за організаційно-правове забезпечення діяльності.

В обговорені доповіді участь взяли: голови -  районної Організації України Микола Почапський , Долинського райкому профспілки працівників освіти і науки України Валентина Попко, аматорського об’єднання митців «Сузір’я Долинщини» Марина Бєлова, інші.

Перший заступник голови райдержадміністрації Інна Зеленокорінна у своєму  виступі подякувала за  тісну співпрацю і партнерство між райдержадміністрацією і представниками інститутів  громадянського суспільства району та побажала новому складу консультативно – дорадчого органу тісного взаєморозуміння, толерантності і надалі відкритого діалогу – запоруки порозуміння у громаді.   

Згідно затвердженого установчими зборами регламенту, за результатами голосування, до складу новообраної Громадської ради увійшли 9 учасників установчих зборів, які представлятимуть інтереси громадськості району впродовж наступних двох років.

До складу Громадської ради обрано :   Зою Багнюк - голову первинної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України Державного підприємства «Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд»; Євгенія Бондюка - голову благодійної організації «Долинська лікарняна каса», Миколу  Гронта -  голову Долинської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), член Громадської ради при РДА, Любов Куделю – голову ВО  демократичних сил «Злагода», Вадима Мирошніченка – голову районної Спілки воїнів – учасників АТО Долинського району «Захисник», Анатолія Орішка – голову Координаційної ради профспілок району, Валентину Попко – голову Долинського райкому профспілки працівників освіти і науки України, Миколу Почапського – голову районної Організації ветеранів України, Олександра Корєнкова – голову громадської організації «Долинський патріотично – спортивний «Легіон».

На засіданні обрано голову, заступника голови та секретаря Громадської ради при районній державній адміністрації : відповідно -  Євгенія Бондюка, Зою Багнюк, Тетяну Татарченко.

Новобраний голова Громадської ради, звертаючись до присутніх, висловив сподівання на плідну співпрацю, активну участь у громадському житті Долинщини.

Інформаційне повідомлення

   07 квітня 2017 року о 10:00 в залі засідань районної державної адміністрації відбудуться установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства з формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

 Ініціативна група з підготовки та проведення

установчих зборів

Список кандидатів на членство

в Громадській раді при райдержадміністрації на період 2017-2019 роки

 

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Долинській районній державній адміністрації

Запрошуємо представників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих і професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України, стати учасниками установчих зборів Громадської ради при Долинській районній державній адміністрації, які відбудуться 07 квітня 2017 року.

Місце проведення установчих зборів – зала засідань Долинської районної державної адміністрації, м.Долинська, вул.Соборності України,  буд.28. Початок зборів о 14.00 годині.

Для участі в установчих зборах з формування Громадської ради при Долинській районній державній адміністрації до ініціативної групи (згідно з п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996) необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради;

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади і інституті громадянського суспільства, контактної інформації, кольорове фото в електронній формі;

копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

згода делегованого представника інституту громадянського суспільства на обробку його персональних даних,  включно з публікацією їх на офіційному веб-сайті Долинської районної державної адміністрації;

інформація про результати діяльності інститут громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, за період діяльності);

відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Відповідальність за достовірність поданих даних несуть громадські організації та кандидати.

Порядок розгляду поданих документів та підстави для відмови представнику інститут громадянського суспільства визначаються згідно з Типовим положенням про Громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996.

Документи, оформлені належним чином, приймаються ініціативною групою до 07 березня 2017 року за адресою: 28500, м.Долинська, вул.Соборності України, 28;

 у робочі дні (з понеділка по п’ятницю) – з 8.00 до 16.00 годин.

Електронні копії документів направляються на адресу e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Телефон для довідок: (05234) 5-04-55, Іванченко Наталія Юріївна.

 

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 січня 2017 року № 35-р "Про ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства"

 Проведено чергове засідання Громадської ради

при районній державній адміністрації

 22 листопада 2016 року в райдержадміністрації відбулося чергове засідання Громадської ради в якому взяла перший заступник голови райдержадміністрації Інна Зеленокорінна.

Розпочинаючи засідання, голова Громадської ради Євгеній Бондюк ознайомив присутніх з порядком денним, на який виносилось питання роботи служби у справах дітей з дітьми, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах. З цього питання членів Громадської ради проінформувала  та відповіла на їх запитання начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Майстренко.

Розглянуто проект орієнтовного плану консультацій з громадськістю на 2017 рік, обговорено та сформовано пропозиції членів Громадської ради, що будуть враховані райдержадміністрацією при плануванні консультацій з громадськістю в наступному році.

На засіданні розглядалося питання проведення в районі заходів з відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів – з інформацією виступила головний спеціаліст сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Наталія Іванченко.

Учасники засідання заслухали члена Громадської ради, голови Долинського райкому профспілки працівників освіти і науки України Валентини Попко про ситуацію призупинення навчально-виховного процесу у приміщенні Комунального закладу «Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1» Долинської районної ради» до вирішення питання здійснення безпечної експлуатації будівлі навчального закладу.

Перший заступник голови райдержадміністрації Інна Зеленокорінна внесла пропозиції - активізувати громаду району відновити роботу по створенню районної  «Дошки пошани» в місті Долинська. Дану пропозицію схвально сприйнято.

Після детального обговорення усіх питань члени Громадської ради прийняли відповідні рішення та рекомендації голові райдержадміністрації.

 

План роботи громадської ради на 2016 рік

Розпорядження  №113-р від 14 квітня 2015 року "Про новий склад громадської ради при районній державній адміністрації

Положення про громадську раду при Долинській районній державній адміністрації 

Регламент громадської ради при Долинській районній державній адміністрації 

План роботи громадської ради на 2013 рік

Рішення громадської ради при районній державній адміністрації за липень 2013 року

План проведення консультацій з громадськістю у 2013 році

Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2015 рік

Про ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю інститутів громодянського суспільства 

Обрано новий склад громадської ради  

07 квітня 2015 року відбулись установчі збори з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації. 

До складу громадської ради обрано 6 осіб: 

БОНДЮК

Євгеній Анатолійович

 

-

голова благодійної організації «Долинська лікарняна каса»

ГРОНТ

Микола Юхимович

 

-

голова Долинської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

 

КУДЕЛЯ

Любов Іванівна

-

голова Всеукраїнського об’єднання демократичних сил «Злагода»

 

ОРІШКО

Анатолій Іванович

 

-

голова координаційної ради профспілок району, голова Долинської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу

 

ПОПКО

Валентина Олексіївна

-

голова Долинського райкому профспілки працівників освіти і науки України

 

ПОЧАПСЬКИЙ

Микола Кузьмович

 

-

голова Долинської районної організації ветеранів України

   Головою громадської ради при райдержадміністрації обрано Є.Бондюка. Цього ж дня членами новоствореної громадської ради було проведено перше засідання, на якому затверджено орієнтовний план роботи на 2015 рік.  

           

Additional information