Шановні підприємці!

26 – 27 жовтня 2017 року в Україні відбудеться дводенний VII Міжнародний форум "Дні Польського Бізнесу". Асоціація українського бізнесу в Польщі запрошує представників бізнес- спільноти України і Польщі взяти участь у VII Міжнародному форумі "Дні Польського Бізнесу" з метою розвитку польсько- українських торгово-економічних відносин, пошуку і реалізації бізнес-проектів та сприяння зростанню притоку інвестицій в українську економіку. Перший день форуму пройде 26 жовтня 2017 року у Києві, другий день – 27 жовтня 2017 року в Одесі. Ключові тематики цьогорічного форуму: транспортна інфраструктура і логістика в розрізі польсько-українського співробітництва; перспективи польсько-українського співробітництва в енергетичному секторі, у тому числі «зеленої енергетики»; інструменти доступу до дешевих фінансових ресурсів ЄС та Польщі; інвестиційні проекти та інвестиційна привабливість регіонів. VII Міжнародний форум "Дні Польського Бізнесу" - це чудова можливість для власників бізнесу та керівників підприємств налагодити ділові контакти, знайти нових партнерів та інвесторів, розширити ринки збуту, встановити нові комерційні відносини. Це захід для тих представників бізнесу, які зацікавлені у зовнішньоекономічній діяльності, зокрема з ЄС та Польщею.

Деталі та реєстрація на сайті: https://goo.gl/LwkEr7. Контактна особа – Олена Вакулік, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел. +380(44)2380

02 серпня 2017 набрав чинності Закон України від 01.07.2014 № 1555-VІІ «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» (далі - Закон).

 

 План проведення ярмарок у 2017 році

 

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України

 

Дорожня карта з розвитку альтернативної енергетики у Кіровоградській області

 

Програма економічного і соціального розвитку Долинського району на 2016 рік

  

ЗВІТ про виконання програми економічного і соціального розвитку Долинського району на 2015 рік

 Повідомлення

   Громодянкою Мисенко Діаною Олександрівною на замовлення розроблено сайт Українського торговельного представництва в Китайській Народній Республіці.

Цей проект створений з метою  сприяння розвитку торгово-економічних зв′язків України та Китаю. Цей сайт по якому українські експортери можуть розмістити пропозиції товарів та послуг, а китайські підприємці- ознайомитись з такими пропозиціями на китайській мові.

Для цього представництво надаватиме можливість українським експортерам безоплатно розміщувати інформацію з пропозиціями товарів та послуг. Ці пропозиції будуть безоплатно перекладатись на китайську мову.

Проект Українськоготоргівельного представництва в Китайській Народній Республіці є некомерційним, волонтерським проектом.

З сайтом Українського торговельного представництва в Китайській Народній Республіці можно ознайомитись за адресою http://uatmic.com

 

Об′єкти бюджетної сфери, які потребують впровадження ЕСКО в Долинському районі

 

Оголошення про проведення відкритих торгів. Долинська ЦПЛ

 

Річний план закупівель на 2016 р. Долинська ЦРЛ

 

Додаток до річного плану закупівель на 2015 рік відділу освіти Долинської РДА

  

Основні показники економічного та соціального розвитку Долинського району на 2011-2015 роки

 

Паспорт Долинського району

 

Перелік об'єктів нерухомого державного майна, що пропонується для надання в оренду 

 

РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА

У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

До уваги громадських об’єднань підприємців та представників малого та середнього підприємництва! Україна стала восьмою країною поза Євросоюзом, яка приєдналася до програми Євросоюзу: "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)". Доступна для України Робоча програма на 2017 рік складається із 22 підпрограм, які класифіковано за 3 напрямками: полегшення виходу на зовнішні ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу. Участь у програмі COSME можуть брати малий та середній бізнес, громадські організації, агенції регіонального розвитку, органи державної влади, освітні заклади. Окремі вимоги до учасників прописані у спеціальних критеріях для кожної з підпрограм. Робоча програма COSME на 2017 рік, а також терміни подачі заявок, доступні на офіційному веб- сайті Європейської комісії за посиланням: http/ec.europa.eu/DocsRoom/documents/21624 . Більше про програму COSME можна дізнатися на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку у розділах "Головна" – "Пріоритетні реформи" – "Програма підтримки підприємців", або за посиланням: http://bit.ly/2mBWHiG

30 березня 2017 року відбулось засідання Наглядової ради Регіонального фонду підтримки підприємництва (далі - Наглядова рада РФПП), на якому розглянуто питання надання фінансової підтримки Споживчому товариству "Долина - С" (м. Долинська) для реалізації бізнес-проекту "Створення соціальної їдальні з виробництвом хліба". Захід відбувся за участі заступника голови облдержадміністрації - співголови Наглядової ради РФПП Коломійцева А.О., членів Наглядової ради РФПП, серед яких: голова постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва та розвитку інфраструктури Мірошніченко О.С., представники бізнесу голова правління громадської організації "Спілка підприємців Кіровоградської області" Саміляк Т.С., голова правління облспоживспілки Петрушевський П.Г. та окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, в. о. директора РФПП Маслова М.А. Заступник голови облдержадміністрації Коломійцев А. О. повідомив, що в обласному бюджеті на 2017 рік передбачені кошти на підтримку бізнесу у сумі 1 млн. грн. Фінансова підтримка надається суб’єктам підприємництва на конкурсній основі за пріоритетними напрямками розвитку економіки області. За інформацією в. о. директора РФПП Маслова М. А. зазначений проект відповідає пріоритетним напрямкам розвитку економіки області, оскільки передбачає розвиток сільських територій. Мета проекту – створення соціальної їдальні з виробництвом хліба, що дасть змогу забезпечити потреби соціально-незахищеного населення (майже 3 тис. чоловік) послугами закладу громадського харчування та хлібобулочними виробами за соціальними цінами у смт Молодіжне та прилеглих населених пунктів сіл Березівка, Антонівка, Новогригорівка, Лаврівка Долинського району. Впровадження проекту дасть змогу створити 7 робочих місць Загальна вартість проекту понад 700 тис. грн. Проект розглянуто та підтримано конкурсною комісією з розгляду заявок та бізнес-планів суб’єктів підприємницької діяльності щодо надання фінансової допомоги і рекомендовано Наглядовій раді до розгляду. За результатами обговорення членами Наглядової ради прийнято рішення про надання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету Споживчому товариству "Долина - С" (Долинський район) для реалізації бізнес- проекту "Створення соціальної їдальні з виробництвом хліба".

Нові правила ведення бізнесу – без печаток!

19 липня 2017 року набирає чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними-особами підприємцями", прийнятий Верховною Радою України 28 квітня 2017 року (далі - Закон). Норми Закону стосуються суб’єктів господарювання та передбачають скасування використання печаток суб'єктами підприємницької діяльності, які займаються діяльністю з виробництва, реалізації, придбання товарів та іншою господарською діяльністю. На практиці - суб'єкти господарювання не будуть зобов'язані використовувати печатки на документах чи угодах, тобто такі документи будуть дійсними без застосування печатки. Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування не матимуть права вимагати наявність печатки на офіційних документах суб'єктів підприємницької діяльності. За порушення державними органами цієї норми запроваджено адміністративну відповідальність, зокрема, за відмову прийняття документу без печатки передбачено штраф 50 - 100 неоподатковуваних мінімумів. Законом також передбачено, що: державний орган не має права вимагати нотаріального посвідчення у разі, якщо така вимога не встановлена окремим законом. копію документа, яка подається, щоб вважати дійсною, достатньо підпису уповноваженої особи суб'єкта господарювання або особистого підпису фізичної особи-підприємця; довіреності видаватимуться від імені юридичної особи за підписом посадової особи без використання печатки. Закон не стосується прав та обов’язків громадян, які не здійснюють господарську діяльність.

 

"До уваги підприємців новачків!Програма ЄС “Еразмус для молодих підприємців”

Програма ЄС “Еразмус для молодих підприємців” (Erasmus for Young Entrepreuners) (далі – Програма), яка є частиною Програми ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”. Програма надає можливість новим, молодим та амбіційним підприємцям (слово “молодий” в цьому контексті означає не вік підприємця, а час з моменту започаткування ним підприємницької діяльності – до 3-х років) набувати навичок і знань у досвідчених підприємців, які володіють малими підприємствами в інших країнах-учасницях цієї Програми, а досвідченим підприємцям – дізнаватися про перспективи й нові бізнес-ідеї молодих підприємців, започатковувати співробітництво з іноземними партнерами й отримувати інформацію про нові ринки. Обмін досвідом здійснюється шляхом організації відрядження молодого (нового) підприємця до країни підприємця- господаря строком від 1 до 6 місяців. Кожному кандидатові на участь у Програмі необхідно звернутися до місцевого контактного пункту в його регіоні. Контактні дані щодо кожної країни містяться на сторінці за посиланням: http://bit.ly/2ouGnVL. У зв’язку з відсутністю відповідного контактного пункту в Україні українські кандидати мають право звернутися до будь-якого контактного пункту в сусідніх країнах (наприклад, у Польщі, Словаччині або Угорщині). Інформація з практичних та фінансових питань щодо участі у Програмі розміщена за посиланням http://bit.ly/1xW19N9."

 Про регулювання цін на основні продовольчі товари

 

 

Дополнительная информация