Проекти рішень чергової сесії Долинської районної ради сьомого скликання

1. Проект рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 174 “Про районний бюджет на 2017 рік”

1.1. Проект рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 174 “Про районний бюджет на 2017 рік”

3. Проект рішення "Про затвердження розміру посадового окладу директора Комунального підприємства "СТАДІОН "КОЛОС" Долинської районної ради"

4. Проект рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 174 “Про районний бюджет на 2017 рік”

5. Проект рішення "Про надання згоди Долинській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) на території Долинської міської ради (за межами населених пунктів)"

6. Проект рішення "Про погодження щомісячної плати за навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах (школах естетичного виховання) м. Долинська на 2017/2018 навчальний рік"

7. Проект рішення "Про затвердження базової мережі закладів культури Долинського району"

8. Проект рішення "Про об’єкти (установи, організації, підприємства) спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району"   

9. Проект рішення "Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що надана в оренду ФГ «Колос» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 50,0 га ріллі"

10. Проект рішення "Про погодження призначення Москальця Віталія Григоровича на посаду директора Комунального закладу "Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Долинської районної ради"

11. Проект рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 23 вересня 2016 року №111 "Про створення Долинського освітнього округу"

12. Проект рішення "Про погодження призначення  Яцечко Наталії Миколаївни на посаду директора Комунального закладу "Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Долинської районної ради"

13. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 червня 2017 року № 235 «Про створення в результаті перетворення Комунального закладу «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат Долинської районної ради» та зміну складу засновників»

14. Проект рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 174 “Про районний бюджет на 2017 рік”

15. Проект рішення "Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що надана в оренду СФГ «Роксолана» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 82,8834 га ріллі"

16. Проект рішення "Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що надана в оренду СФГ «Роксолана» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 90,1163 га ріллі"

17. Проект рішення "Про затвердження Статуту Комунального закладу «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради» в новій редакції"

18. Проект рішення "Про затвердження передавального акту Комунального закладу «Першотравнева загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Долинської районної ради"

19. Проект рішення "Про затвердження передавального акту Комунального закладу «Марфівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Долинської районної ради"

20. Проект рішення "Про затвердження передавального акту Комунального закладу «Василівська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів Долинської районної ради"

21. Проект рішення "Про затвердження передавального акту Комунального закладу «Варварівська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів Долинської районної ради"

22. Проект рішення "Про затвердження передавального акту Комунального закладу «Богданівська загальноосвітня школа  І ступеня"

23. Проект рішення "Про затвердження передавального акту  Комунального закладу «Іванівська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів Долинської районної ради"

24. Проект рішення "Про затвердження Статуту Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради» в новій редакції"

25. СТАТУТ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДОЛИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №4 ДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» (НОВА РЕДАКЦІЯ)

26. СТАТУТ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ДОЛИНСЬКА ГІМНАЗІЯ – ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 ДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» (НОВА РЕДАКЦІЯ)

27. Проект рішення "Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що надана в оренду ПСП АФ «Зоряни» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами) загальною площею 0,0545 га"

28. Проект рішення "Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що надана в оренду ПСП АФ «Зоряни» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами) загальною площею 5,7232 га"

29. Проект рішення "Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що надана в оренду ПП «Імпульс» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами) загальною площею 1,5289 га"

30. Проект рішення "Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що надана в оренду Іващенку В. М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 14,4000 га ріллі"

31.Проект рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 152 "

32. Проект рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 164 «Про районну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки"

33. Проект рішення "Про розгляд питання на пленарному засіданні  районної ради"

34. Проект рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 174 “Про районний бюджет на 2017 рік"

 

 

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ 

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».
На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.
Президент поставив завдання забезпечити доступ громадян до публічної інформації відповідно до вимог цього закону.
Надання публічної інформації Кіровоградською обласною державною адміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит.
Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.
Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:
1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;
2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)
3) підпис і дату.
Для оформлення інформаційного запиту звертатись за адресою: 28500, м. Долинська, Кіровоградської області, вул. Соборності України, 28, (на конверті вказувати "Публічна інформація");
Форма для подання інформаційного запиту у письмовому виді (зразок) електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Про запити на публічну інформацію 

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 09 червня 2011 року № 505-р "Про виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" розпорядженням  голови районної державної адміністрації від 25 червня 2011 року № 585-р "Про виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" затверджено план заходів. На виконання вищезазначених заходів та з метою доступу до публічної інформації та її збереження створено систему обліку документів,  визначено відповідальних осіб за організацію доступу до публічної інформації, забезпечено надання доступу для роботи із документами за запитами.

 

 До  райдержадміністрації та її структурних підрозділів надійшло:

впродовж І кварталу 2017 року – 10  запитів на публічну інформацію,

впродовж ІІ кварталу 2017 року – 19  запитів на публічну інформацію

впродовж ІІI кварталу 2017 року –  29  запитів на публічну інформацію

впродовж ІV кварталу 2017 року –    запитів на публічну інформацію

на які відповідно до чинного законодавства надано відповіді заявникам.

 

До  райдержадміністрації та її структурних підрозділів надійшло:

впродовж І кварталу 2016 року – 16  запитів на публічну інформацію,

впродовж ІІ кварталу 2016 року – 28  запитів на публічну інформацію

впродовж ІІІ кварталу 2016 року - 24 запити на публічну інформацію

впродовж IV кварталу 2016 року - 19 запитів на публічну інформацію

 

ПОРЯДОК ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ РОЗПОРЯДНИКА ІНФОРМАЦІЇ АБО БЕЗДІЯЛЬНОСТІ

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.
Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Система обліку публічної інформації, яка є у володінні Долинської районної державної адміністрації

Розпорядження голови райдержадміністрації

 

Розпорядження № 404-р від 10 грудня 2014 рПро переліки відомостей службової та конфіденційної інформації

 

ПЕРЕЛІК відомостей, що становлять службову інформацію  Долинської районної державної адміністрації, якій присвоюється гриф "Для службового користування"

 

ПЕРЕЛІК конфіденційної інформації, володільцем якої є Долинська районна державна адміністрація

 

Проекти рішень чергової сесії районної ради  шостого та сьомого  скликання

 

Про районний бюджет на 2017 рік

 

Про виконання районного бюджету січень - червень 2017 року

 

Постанова  КМУ від 19 серпня 2015 року №604 "Деякі питання виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту

 

Рішення про затвердження технічної документації і нормативно грошової оцінки земель сіл Гурівка та Благодатне

Наказ начальника фінансового управління Долинської районної державної адміністрації від 19 жовтня 2016 року № 14-р "Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів"

 

Про хід виконання програми «Питна  вода Долинського району» на 2006-2020 роки

  

 

Дополнительная информация