Проекти рішень чергової сесії Долинської районної ради сьомого скликання

 

1. Проект рішення "Про надання згоди Долинській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) на території Долинської міської ради (за межами населених пунктів)"

2. Проект рішення "Про погодження звільнення Бєльської Г.С. з посади директора Комунального закладу "Районна школа мистецтв Долинської районної ради"

3. Проект рішення"Про погодження щомісячної плати за навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах (школах естетичного виховання) району на 2017/2018 навчальний рік"

4. Проект рішення "Про передачу приміщення КП «Редакція газети «Долинські Новини» Територіальному центру соціального обслуговування населення  (надання соціальних послуг) Долинського району"

5. Проект рішення "Про встановлення розміру посадового окладу директору Комунального підприємства "СТАДІОН "КОЛОС" Долинської районної ради" та внесення змін до його структури і чисельності "

6. Проект рішення "Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, наданої в оренду ПСП "ЗАРІЧНЕ", загальною площею 9,6000 га"

7. Проект рішення "Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, наданої в оренду ПСП "ЗАРІЧНЕ", загальною площею 38,3847 га"

8. Проект рішення "Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, наданої в оренду ПСП "ЗАРІЧНЕ", загальною площею 34,9566 га"

9. Проект рішення "Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що надана в оренду СТОВ «Зоря» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 1,5468 га під господарськими будівлями і дворами"

10. Проект рішення "Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що надана в оренду ФО-П Піловцю Василю Івановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 22,2014 га ріллі"

11. Проект рішення "Про призначення Демченко Ірини Анатоліївни на посаду директора Комунального закладу «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Долинської районної ради"

12. Проект рішення "Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки № 282, що належала гр. Тимошенко Неонілі Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 6,3487 га ріллі"

13. Проект рішення "Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої в оренду ФГ «Степове-5» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 32,20 га ріллі"

14. Проект рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 164 «Про районну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки"

15. Проект рішення "Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що надана в оренду Томіленку В. Д. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 51,5438 га ріллі"

16. Проект рішення "Про звіт головного редактора КП редакція Долинського районного радіомовлення про фінансово-господарську діяльність підприємства у 2017 році"

17. Проект рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 174 “Про районний бюджет на 2017 рік"

18. Проект рішення "Про виконання районного бюджету за 2017 рік"

19. Проект рішення "Про реорганізацію Комунального закладу «Долинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Долинської районної ради"

20. Проект рішення "Про хід виконання районної програми профілактики та боротьби зі злочинністю в Долинському районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 23 грудня 2016 року № 152" 

21. Проект рішення "Про делегування представників до складу госпітальної ради Кропивницького госпітального округу"

22. Проект рішення "Про виконання районної комплексної програми соціального захисту населення на 2014 - 2017 роки"

23. Проект рішення "Про затвердження районної програми розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти на 2018-2021 роки"

24. Проект рішення "Про виконання програми економічного і соціального розвитку Долинського району на 2017 рік"

25. Проект рішення "Про об’єкти (установи, організації, підприємства) спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району"

26. Проект рішення "Про внесення змін до районної програми підтримки діяльності комунального підприємства редакція Долинського районного радіомовлення на 2017 -2020 роки"

27. Проект рішення "Про внесення змін до районної комплексної програми соціального захисту населення району на 2018-2021 роки"

28. Проект рішення "Про надання згоди на безоплатну передачу автомобіля"

29. Проект рішення "Про програму висвітлення діяльності органів виконавчої влади в друкованих засобах масової інформації Долинського району у 2018-2020 роках"

30. Проект рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 152"

31. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до  програми економічного і соціального розвитку Долинського району на 2018 рік"

32. Проект рішення "Про затвердження районної програми реконструкції (відновлення) мереж зовнішнього освітлення населених пунктів Долинського району на 2018-2019 роки"

33. Проект рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2017 року № 316 “Про районний бюджет на 2018 рік"

34. Проект рішення "Про об’єкти (установи, організації, підприємства) спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району"

35. Проект рішення "Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки наданої в оренду Крошці О. В. для рибогосподарських потреб загальною площею 22,0157 га"

 

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ 

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».
На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.
Президент поставив завдання забезпечити доступ громадян до публічної інформації відповідно до вимог цього закону.
Надання публічної інформації Кіровоградською обласною державною адміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит.
Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.
Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:
1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;
2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)
3) підпис і дату.
Для оформлення інформаційного запиту звертатись за адресою: 28500, м. Долинська, Кіровоградської області, вул. Соборності України, 28, (на конверті вказувати "Публічна інформація");
Форма для подання інформаційного запиту у письмовому виді (зразок) електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Про запити на публічну інформацію 

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 09 червня 2011 року № 505-р "Про виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" розпорядженням  голови районної державної адміністрації від 25 червня 2011 року № 585-р "Про виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" затверджено план заходів. На виконання вищезазначених заходів та з метою доступу до публічної інформації та її збереження створено систему обліку документів,  визначено відповідальних осіб за організацію доступу до публічної інформації, забезпечено надання доступу для роботи із документами за запитами.

 

 До  райдержадміністрації та її структурних підрозділів надійшло:

впродовж І кварталу 2017 року – 10  запитів на публічну інформацію,

впродовж ІІ кварталу 2017 року – 19  запитів на публічну інформацію

впродовж ІІI кварталу 2017 року –  29  запитів на публічну інформацію

впродовж ІV кварталу 2017 року –   18 запитів на публічну інформацію

на які відповідно до чинного законодавства надано відповіді заявникам.

 

До  райдержадміністрації та її структурних підрозділів надійшло:

впродовж І кварталу 2016 року – 16  запитів на публічну інформацію,

впродовж ІІ кварталу 2016 року – 28  запитів на публічну інформацію

впродовж ІІІ кварталу 2016 року - 24 запити на публічну інформацію

впродовж IV кварталу 2016 року - 19 запитів на публічну інформацію

 

ПОРЯДОК ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ РОЗПОРЯДНИКА ІНФОРМАЦІЇ АБО БЕЗДІЯЛЬНОСТІ

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.
Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Система обліку публічної інформації, яка є у володінні Долинської районної державної адміністрації

Розпорядження голови райдержадміністрації

 

Розпорядження № 404-р від 10 грудня 2014 рПро переліки відомостей службової та конфіденційної інформації

 

ПЕРЕЛІК відомостей, що становлять службову інформацію  Долинської районної державної адміністрації, якій присвоюється гриф "Для службового користування"

 

ПЕРЕЛІК конфіденційної інформації, володільцем якої є Долинська районна державна адміністрація

 

Про районний бюджет на 2017 рік

 

Про виконання районного бюджету за 2017 рік

 

Про районний бюджет на 2018 рік

 

Постанова  КМУ від 19 серпня 2015 року №604 "Деякі питання виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту

 

Рішення про затвердження технічної документації і нормативно грошової оцінки земель сіл Гурівка та Благодатне

Наказ начальника фінансового управління Долинської районної державної адміністрації від 19 жовтня 2016 року № 14-р "Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів"

 

Про хід виконання програми «Питна  вода Долинського району» на 2006-2020 роки

  

 

Дополнительная информация