Проекти рішень чергової сесії Долинської районної ради сьомого скликання

 

1. Проєкт рішення "Про передачу приміщення КП «Редакція газети «Долинські новини» Територіальному центру соціального обслуговування населення  (надання соціальних послуг) Долинського району"

2. Проєкт рішення "Про  програму формування позитивного міжнародного та інвестиційного  іміджу Долинського району на 2019-2020 роки"

3. Проєкт рішення "Про зміну балансоутримувача нерухомого майна спільної власності територіальних громад міста, селища  та сіл району"

4Проєкт рішення "Про виключення з Переліку об’єктів спільної власності Комунального підприємства  «Редакція газети «Долинські новини» та майна (крім приміщень та земельної ділянки) спільної власності територіальних громад міста, селища  та сіл району, яке передано у власність Товариству з обмеженою відповідальністю «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «ДОЛИНСЬКІ НОВИНИ»"

5. Проєкт рішення "Про зміну балансоутримувача нерухомого майна спільної власності територіальних громад міста, селища  та сіл району"

6. Проєкт рішення "Про об’єкти (установи, організації, підприємства) спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району"

7. Проєкт рішення "Про відкликання делегованих районній державній адміністрації повноважень по управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району"

8. Проєкт рішення "Про зміну балансоутримувача нерухомого майна спільної власності територіальних громад міста, селища  та сіл району"

9. Проєкт рішення "Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад міста, селища та сіл району  майна (транспортного засобу)" 

10. Проєкт рішення "Про поновлення на посаді директора Комунального закладу “Районна школа мистецтв Долинської районної ради” Бєльської Г.С."

11. Проєкт рішення "Про зміну балансоутримувача нерухомого майна спільної власності територіальних громад міста, селища  та сіл району"

12. Проєкт рішення "Про надання дозволу на списання транспортного засобу, що знаходиться на балансі відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації"

13. Проєкт рішення "Про внесення змін до Порядку призначення на посаду  керівників закладів загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району затвердженого рішенням районної ради від 18 грудня 2017 року № 317 (зі змінами)"

14. Проєкт рішення"Про внесення змін до граничної чисельності КЗ «ДЮСШ Долинської районної ради», затвердженої рішенням районної ради від 26 березня 2019 року №502"

 15. Проект рішення про виконання районного бюджету за 2019 рік

16. Проект рішення про внесення змін до районного бюджету за 2019 рік

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ 

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».
На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.
Президент поставив завдання забезпечити доступ громадян до публічної інформації відповідно до вимог цього закону.
Надання публічної інформації Кіровоградською обласною державною адміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит.
Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.
Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:
1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;
2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)
3) підпис і дату.
Для оформлення інформаційного запиту звертатись за адресою: 28500, м. Долинська, Кіровоградської області, вул. Соборності України, 28, (на конверті вказувати "Публічна інформація");
Форма для подання інформаційного запиту у письмовому виді (зразок) електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Про запити на публічну інформацію 

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 09 червня 2011 року №505-р "Про виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" розпорядженням  голови районної державної адміністрації від 25 червня 2011 року № 585-р "Про виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" затверджено план заходів. На виконання вищезазначених заходів та з метою доступу до публічної інформації та її збереження створено систему обліку документів, визначено відповідальних осіб за організацію доступу до публічної інформації, забезпечено надання доступу для роботи із документами за запитами.

 

До  райдержадміністрації та її структурних підрозділів надійшло:

впродовж І кварталу 2019 року – 13  запитів на публічну інформацію,

впродовж ІІ кварталу 2019 року – 15 запитів на публічну інформацію

впродовж ІІI кварталу 2019 року –  19  запитів на публічну інформацію

впродовж ІV кварталу 2019 року –  19  запитів на публічну інформацію

на які відповідно до чинного законодавства надано відповіді заявникам.

 

ПОРЯДОК ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ РОЗПОРЯДНИКА ІНФОРМАЦІЇ АБО БЕЗДІЯЛЬНОСТІ

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.
Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Система обліку публічної інформації, яка є у володінні Долинської районної державної адміністрації

Розпорядження голови райдержадміністрації

 

Розпорядження № 404-р від 10 грудня 2014 рПро переліки відомостей службової та конфіденційної інформації

 

ПЕРЕЛІК відомостей, що становлять службову інформацію  Долинської районної державної адміністрації, якій присвоюється гриф "Для службового користування"

 

ПЕРЕЛІК конфіденційної інформації, володільцем якої є Долинська районна державна адміністрація

  

Про виконання районного бюджету за 2019 рік  

Про районний бюджет на 2019 рік

 

Постанова  КМУ від 19 серпня 2015 року №604 "Деякі питання виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту

 

Рішення про затвердження технічної документації і нормативно грошової оцінки земель сіл Гурівка та Благодатне 

Про хід виконання програми «Питна  вода Долинського району» на 2006-2020 роки

 

Наказ начальника фінансового управління Долинської районної державної адміністрації від 10 жовтня 2019 року № 11-р "Про внесення змін до наказу начальника фінансового управління Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області від 29 жовтня 2018 року №62-р"

 

Наказ начальника фінансового управління Долинської райдержадміністрації від 29 жовтня 2018 року №62-р "Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів"

 

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН ТА ЗОНІНГ СЕЛА БОГДАНІВКА ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

 

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «ОНОВЛЕННЯ ТА ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ ТА ЗОНІНГ СЕЛА МАРФІВКА ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

 

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН ТА ЗОНІНГ СЕЛА ФАЛЬКОВЕ ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

 

 

Дополнительная информация