Проекти рішень чергової сесії Долинської районної ради сьомого скликання

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки наданої в оренду СФО «Агат» загальною площею 15,1111  га

2. Про звернення депутатів Долинської районної ради до Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо перегляду методики розрахунку нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями і дворами)

3. Про цільову комплексну програму розвитку футболу в Долинському районі на 2017  - 2021 роки

4. Проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки наданої в оренду ПСП «Гарт» загальною площею 38,0000  га"

5. Проект рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 23 вересня 2016 року № 123"

6. Проект рішення "Про внесення змін до районної комплексної програми соціального захисту населення району на 2014-2017 роки"

7. Проект рішення "Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки наданої в оренду Самарському О. Л. загальною площею 15,7143 га"

8. Проект рішення "Про затвердження  районної програми підтримки діяльності комунального підприємства редакція газети «Долинські новини»  на 2017 рік"

9. Проект рішення "Про створення в результаті перетворення комунальних закладів культури району"

10.Проект рішення "Про виконання районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2011-2016 роки"

11. Проект рішення "Про виконання  районної програми протидії захворюванню на туберкульоз на період до 2016 року"

12. Проект рішення "Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, яка перебуває в оренді СФО «Агат» загальною площею 15,1111 га"

13. Проект рішення "Про об’єкти (установи, організації, підприємства) спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району"

14. Проект рішення "Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки наданої в оренду ФГ «Степове - 5» загальною площею 32,20 га

15.  Проект рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 174 “Про районний бюджет на 2017 рік”

16. Внесення змін до районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей  на період до 2017 року

17. Проект рішення "Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки наданої в оренду Зибіній О. В. для рибогосподарських потреб загальною площею 12,3216 га"

18. Проект рішення "Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки наданої в оренду Приліпку О. В. для рибогосподарських потреб загальною площею 18,6024 га"

19. Проект рішення "Про прийняття у спільну власність територіальних громад міста, селища та сіл району, зміну складу засновників та перейменування Долинської дитячо-юнацької спортивної школи"

20. ПОЛОЖЕННЯ про харчування дітей у навчальних закладах  району

21. Проект рішення "Про організацію харчування дітей в навчальних закладах району"

22. Проект рішення "Про виконання районного бюджету за січень – березень 2017 року"

23. Проект рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 174 “Про районний бюджет на 2017 рік”

24. Зміни до проекту рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 174 «Про районний бюджет на 2017 рік»

25. Проект рішення "Про внесення змін до районної Програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Долинському районі на 2016-2020  роки"

26. Проект рішення "Про надання згоди на передачу об’єктів з державної власності у спільну власність територіальних  громад міста, селища та сіл району"

27. Проект рішення "Про внесення змін до Переліку об’єктів (установ, організацій, підприємств) спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл району"

28. Проект рішення "Про хід виконання районної комплексної програми соціального захисту населення району на 2014-2017 роки"

29. Проект рішення "Про хід виконання районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО на 2014-2020 роки"

30. Проект рішення "Про укладення контракту з головним лікарем Комунального закладу «Долинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  

31. Проект рішення "Про хід виконання районної цільової програми “Вчитель” на період з 2014 до 2020 року"

32. Проект рішення "Про хід виконання Комплексної районної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру у Долинському районі на 2016-2020 роки"

33. Проект рішення "Про хід виконання районної Програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Долинському районі на 2016-2020  роки"

34. Проект рішення "Про визначення Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради» опорним та створення його філій"

35. Проект рішення "Про прийняття у спільну власність територіальних громад міста, селища та сіл району, зміну складу засновників та перейменування Долинської дитячо-юнацької спортивної школи"

36. Проект рішення "Про організацію харчування дітей в навчальних закладах району"

37. Проект рішення "Про реорганізацію шляхом перетворення Долинської районної бібліотеки для дітей у Комунальний заклад “Районна бібліотека для дітей Долинської районної радиˮ

38. Проект рішення "Про реорганізацію шляхом перетворення Долинської районної бібліотеки для дорослих у Комунальний заклад “Районна бібліотека для дорослих Долинської районної радиˮ

39. Проект рішення "Про реорганізація шляхом перетворення Районного Будинку культури у Комунальний заклад “Районний Будинок культури Долинської районної радиˮ

40. Проект рішення "Про реорганізацію шляхом перетворення культурно-дозвіллєвого центру у Комунальний заклад “Культурно-дозвіллєвий центр Долинської районної радиˮ  

41. Проект рішення "Про реорганізацію шляхом перетворення Долинської районної школи мистецтв у Комунальний заклад “Районна школа мистецтв Долинської районної радиˮ

42. Проект рішення "Про реорганізацію шляхом перетворення Долинської районної дитячої музичної школи у Комунальний заклад “Районна дитяча музична школа Долинської районної радиˮ 

43. Проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки наданої в оренду ПСП «Гарт» загальною площею 38,0000 га"

44. Проект рішення "Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, яка перебуває в оренді СФО «Агат» загальною площею 15,1111 га"

45. Проект рішення "Про створення в результаті перетворення Комунального закладу «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат Долинської районної ради» та зміну складу засновників"

46. Проект рішення "Про перейменування Центру дитячої та юнацької творчості Долинського району Кіровоградської області та зміну складу засновників"

47. Прект рішення "Про визначення Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради» опорним та створення його філій"

48. Проект рішення "Про визначення Комунального закладу «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради» опорним та створення його філій"

49. Проект рішення "Про  продовження перебування на посаді головного лікаря Комунального закладу  «Долинський районний центр первинної  медико-санітарної допомоги»

50. Проект рішення "Про надання згоди на передачу об’єктів з державної власності у спільну власність територіальних  громад міста, селища та сіл району"

 

 

                                        ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ 

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».
На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.
Президент поставив завдання забезпечити доступ громадян до публічної інформації відповідно до вимог цього закону.
Надання публічної інформації Кіровоградською обласною державною адміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит.
Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.
Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:
1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;
2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)
3) підпис і дату.
Для оформлення інформаційного запиту звертатись за адресою: 28500, м. Долинська, Кіровоградської області, вул. Соборності України, 28, (на конверті вказувати "Публічна інформація");
Форма для подання інформаційного запиту у письмовому виді (зразок) електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Про запити на публічну інформацію 

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 09 червня 2011 року № 505-р "Про виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" розпорядженням  голови районної державної адміністрації від 25 червня 2011 року № 585-р "Про виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" затверджено план заходів. На виконання вищезазначених заходів та з метою доступу до публічної інформації та її збереження створено систему обліку документів,  визначено відповідальних осіб за організацію доступу до публічної інформації, забезпечено надання доступу для роботи із документами за запитами.

 

 До  райдержадміністрації та її структурних підрозділів надійшло:

впродовж І кварталу 2015 року – 15  запитів на публічну інформацію,

впродовж ІІ кварталу 2015 року – 11  запитів на публічну інформацію

впродовж ІІI кварталу 2015 року – 18  запитів на публічну інформацію

впродовж ІV кварталу 2015 року – 6  запитів на публічну інформацію

на які відповідно до чинного законодавства надано відповіді заявникам.

 

До  райдержадміністрації та її структурних підрозділів надійшло:

впродовж І кварталу 2016 року – 16  запитів на публічну інформацію,

впродовж ІІ кварталу 2016 року – 28  запитів на публічну інформацію

впродовж ІІІ кварталу 2016 року - 24 запити на публічну інформацію

впродовж IV кварталу 2016 року - 19 запитів на публічну інформацію

 

ПОРЯДОК ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ РОЗПОРЯДНИКА ІНФОРМАЦІЇ АБО БЕЗДІЯЛЬНОСТІ

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.
Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Система обліку публічної інформації, яка є у володінні Долинської районної державної адміністрації

Розпорядження голови райдержадміністрації

 

Розпорядження № 404-р від 10 грудня 2014 рПро переліки відомостей службової та конфіденційної інформації

 

ПЕРЕЛІК відомостей, що становлять службову інформацію  Долинської районної державної адміністрації, якій присвоюється гриф "Для службового користування"

 

ПЕРЕЛІК конфіденційної інформації, володільцем якої є Долинська районна державна адміністрація

 

Проекти рішень чергової сесії районної ради  шостого та сьомого  скликання

 

Про районний бюджет на 2017 рік

 

Про виконання районного бюджету січень - березень 2017 року

 

Постанова  КМУ від 19 серпня 2015 року №604 "Деякі питання виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту

 

Рішення про затвердження технічної документації і нормативно грошової оцінки земель сіл Гурівка та Благодатне

Наказ начальника фінансового управління Долинської районної державної адміністрації від 19 жовтня 2016 року № 14-р "Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів"

 

Про хід виконання програми «Питна  вода Долинського району» на 2006-2020 роки

  

 

Дополнительная информация