10 серпня 2016 року голова районної державної адміністрації Сергій Омельченко завітав до  військової частини А 1405 на святкування Дня частини. Наразі військовослужбовці не тільки охороняють громадський порядок на Кіровоградщині, а й захищають кордони нашої держави в зоні ведення антитерористичної операції.   

День народження військової частини, окрім військовослужбовців, зібрав велику  кількість цивільних гостей. Цього дня із словами вдячності за їх нелегку службу, готовність захищати свою державу, відстоювати цілісність та незалежність України, до військовослужбовців, звернувся очільник Долинського району Сергій Омельченко та вручив подарунок, придбаний за сприяння депутата Долинської районної ради Валерія Черніцького.

   23 липня 2016 року за підтримки голови райдержадміністрації Омельченка Сергія Петровича відбулася передача машини УАЗ після  ремонту тридцять четвертому окремому мотопіхотному батальйону Збройних Сил України.

Ця добра справа була зроблена завдяки відомим людям району, які розуміють важливість цієї справи та неодноразово допомагали учасникам антитерористичної операції: Костючку Петру Омеляновичу, Гайдуку Ігору Олексійовичу, Михайлову Леоніду Степановичу, Лапаю Віктору Івановичу.

 

Питання вирішення потреб підшефних військових частин на контролі 

   Президент Петро Порошенко 11 лютого 2016 року підписав Указ «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України». Документом затверджується перелік з’єднань і військових частин над якими здійснюється шефство місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування. Зокрема, за Долинською районною державною адміністрацією теж закріплено військову частину.

07 червня голова районної держаної адміністрації Сергій Омельченко відвідав підшефну військову частину та зустрівся з командуванням з питання налагодження шефських зв’язків . Було обговорено питання надання допомоги в забезпеченні частини матеріально-технічними засобами, сприяння вирішенню питань, пов’язаних із задоволенням соціальних потреб військовослужбовців тощо.

 З 3 лютого по 19 травня 2016 року на Долинщині пройшла благодійна акція «Моя іграшка – друзям зі Сходу», ініційована та організована працівниками районної дитячої бібліотеки для дітей.

Багато дітей радо відгукнулися на заклик поділитися «найдорожчими скарбами» зі своїми однолітками, які проживають на території Донбасу: приносили улюблені великі і малі м’які іграшки.

Голова громадської організації районної спілки воїнів – учасників АТО Долинського району «Захисник» Вадим Мірошниченко передав іграшки вихованцям дитячого садочка села Ближнє Волноваського району.

Колесуючи фронтовими дорогами Волновахи та Мар’їнки, Вадим Мірошниченко відвідав побратимів у Кураховому та Златоустівці, передав їм домашні продукти, зібрані нашими волонтерами.

   Станом на 30 жовтня 2014 року сільгоспвиробниками та підприємцями, одноосібниками, сільськими радами та громадянами Долинського району було скооперовано 240,14 тис. грн.  для потреб АТО.  

Сільгоспвиробниками в період мобілізації було придбано та передано військовим частинам, в яких служать наші земляки 2 мікроавтобуси,   3 автомобілі «КаМАЗ», 1 автобус  на суму 310 тис. грн.  

За кошти, скооперовані на рахунку було закуплено та передано військовослужбовцям – долинчанам  бронежилетів – 118 шт., засобів захисту, аптечок, медикаментів, каремати, спальні мішки, електрогенератори, буржуйки для обігріву, кругляк для будівництва бліндажів 30 м3термобілизна, взуття, формений одяг, термоса, теплі куртки, прилади нічного бачення, приціли.  

Надана допомога пораненим бійцям – долинчанам   в сумі 55 тис. грн.  

За рахунок тісної співпраці з інвесторами для потреб військових отримано 40 шоломів та 40 бронежилетів на суму 460 тис. грн.  

Крім того сільськими громадами, міськими жителями постійно проводиться збір гуманітарної допомоги харчових продуктів для підтримки наших земляків. Долинськими автоперевізниками, підприємцями ці вантажі постійно доправляються в найгарячіші точки зон проведення АТО. За цей період доправлено близько 270 тонн гуманітарних вантажів.  

Загальна сума допомоги бійцям, які захищають нашу рідну неньку Україну склала 1685 тис. грн.

 

Звернення до керівників сільськогосподарських підприємств, селянських (фермерських) господарств, орендарів та власників паїв Долинського району

Шановні земляки

   Сьогодні Україна переживає надважкі часи, позначені військовими подіями на сході країни. Боротьба з терористами та сепаратистами, котрі терзають Донецьку та Луганську області, позначається на життєдіяльності всієї країни, на людських долях. Адже за єдність України ведуть смертельну боротьбу українські військові, серед яких і наші земляки.

Їм конче потрібна наша допомога: як моральна, так і матеріальна.

   Для підтримки військовослужбовців, мобілізованих з нашого району, які беруть участь у АТО на сході України у складі Кіровоградського батальйону територіальної оборони та враховуючи складну ситуацію із забезпеченням Збройних Сил України, ініціативна група звертається до всіх керівників сільськогосподарських підприємств, селянських (фермерських) господарств, орендарів та власників паїв із пропозицією про кооперування коштів з розрахунку 10 грн. з 1 гектара ріллі, що заходиться у користуванні.

   З метою підтримки наших долинських бійців просимо благодійні внески перераховувати на рахунок:

   Отримувач: Українська Спілка воїнів Афганістану, р/р 260033017 в Долинському ТВБВ № 10010/0103 Державного Ощадбанку України МФО 323475. Код ЄДРПОУ 23223180. ( Для підтримки Збройних Сил України).

   Кошти, перераховані на вказаний рахунок, використовуватимуться, в першу чергу на потреби бійців-земляків, для придбання засобів індивідуального захисту військово-службовців ЗСУ та матеріально технічного забезпечення загонів територіальної оборони, що передбачається створити і в районі.

   Використання коштів проводитиметься за участю суб”єктів їх коперування, а звітність- через засоби масової інформації.

   Зібрані кошти дадуть можливість зберегти найголовніше- життя військовослужбовців Збройних Сил України, які захищають суверенітет, незалежність і територіальну цілісність нашої  держави.

   Сподіваємось   на допомогу та підтримку.

Ініціативна група: Василюк А.Ф., Гриневич М.Г., Іщенко В.М., Ковтун Л.М., Корущак Н.М., Костючок І.П., Лапай  В.І.,  Михайлов Л.С., Пащенко М.М., Хмара М.Я., Черніцький О.В., Юрченко О.М.

  

На звернення до керівників сільськогосподарських підприємств, селянських (фермерських) господарств, орендарів та власників паїв Долинського району вже відгукнулося чимало керівників сільгосппідприємств та жителів району:

ФГ «Степове-5», ПСП «ГАРТ», ПСП «Степ», ФГ «Карат», ТОВ «а/ф Нива», ТОВ «Вогник», ПСП «Мрія», ФГ «Паросток», ПП «Халемінець В.В», ФГ «Павик В.М.», МПП «Грант», Іванівська с/р, ТОВ «Ярвіка», Лобода Микола, Терещенко Олена, Ілющенко Віта, Піскун Віктор, і станом на 05.08.2014 р. вже зібрано 85855 грн. на потреби військовослужбовців ЗСУ. 

 

На звернення до керівників сільськогосподарських підприємств, селянських (фермерських) господарств, орендарів та власників паїв Долинського району долучилися:ФГ «Юлія В», ФГ «Сокіл-Г», ФГ «Наш дом», ПСП «Колос», ФГ «Колос», ФГ «Жук», ФГ «Раїса», ПСП «Василівське», ФГ «Колосок», Іщенко Наталія, Квітка Алла, Ільченко Віктор, Павлюк Маргарита, Березинський Олег, Джус Федір, Геращенко Іван, Дяченко Олександр, Заклкоецький Микола, Василюк Володимир, Кузьменко Сергій, Ковальчук Михайло, Барановський Борис, Ромащенко Галина, Хорольський Микола, Оникієнко Василь, Шабельнікова Галина, Казанцева Світлана, і станом на 12.08.2014 р. вже зібрано 106190 грн. на потреби військовослужбовців ЗСУ.

Additional information