Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 ″Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу ″Кращий державний службовець″, методичних рекомендацій щодо проведення даного конкурсу, затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 21 лютого 2018 року № 49 та на виконання розпорядження голови Кіровоградської облдержадміністрації     від 01 березня 2018 року № 135-р ″Про проведення  у 2018 році першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу ″Кращий державний службовець″.

Долинською районною державною адміністрацією оголошено проведення в районі І туру Всеукраїнського конкурсу ″Кращий державний службовець″, відповідно до розпорядження голови Долинської районної державної адміністрації від 27 лютого 2018 року № 54-р.

В цьому році в номінації ″Кращий керівник″ беруть участь ГРЕБЕНЮК Наталія Василівна - начальник відділу виплати управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та КОЛОМОЙЦЕВА Ірина Миколаївна - начальник відділу з питань реалізації заходів соціальної підтримки населення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

За перемогу в номінації "Кращий спеціаліст" змагалися наступні конкурсанти:

ДОНЕЦЬ Наталія Вікторівна - головний спеціаліст сектору організаційної роботи апарату районної державної адміністрації;

КОРЕЦЬ Тетяна Валеріївна - головний спеціаліст відділу звітності, фінансово-господарського забезпечення та управління персоналом фінансового управління районної державної адміністрації;

КРАВЧЕНКО Ірина Вікторівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;

За остаточними підсумками визначено наступних переможців в кожній із номінації І туру Всеукраїнського конкурсу ″Кращий державний службовець″:

• номінація ″Кращий керівник″:

ГРЕБЕНЮК Наталія Василівна - начальник відділу виплати управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;

• номінація ″Кращий спеціаліст″:

КУРІЛКО Олександр Вікторович - головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгової категорії населення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

За рішенням оргкомітету І туру Конкурсу організовано направлення до Оргкомітету ІІ туру Конкурсу документів переможців.

11 квітня 2018 року в залі засідань районної державної адміністрації  в рамках проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу ″Кращий державний службовець″ проведено тестування учасників першого туру конкурсу на знання функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державних службовців з урахуванням кваліфікаційних характеристик посад, які займають учасники першого туру конкурсу. Також цього дня проведено онлайн-тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу.

За перемогу в номінації "Кращий спеціаліст" змагаються наступні конкурсанти:

КУРІЛКО Олександр Вікторович - головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгової категорії населення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації; КУЦЕНКО Марина Вікторівна - головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації;

про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу

«Кращий державний службовець»

у 2018 році

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 оголошується проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2018 році.

Конкурс проводиться у три тури:

І тур - березень - квітень;

ІІ тур - травень - червень;

ІІІ тур - вересень - жовтень.

Заяви на участь у першому турі конкурсу приймаються від державних службовців району організаційним комітетом до 22 березня 2018 року.

Конкурс проводиться серед державних службовців державних органів відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях:

- «Кращий керівник» (беруть участь державні службовці категорії "Б", які мають загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один рік);

- «Кращий спеціаліст» (беруть участь державні службовці категорії "В", які мають загальний стаж державної служби не менш як один рік).

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

Для участі у першому турі Конкурсу державні службовці подають організаційному комітету з проведення першого туру Конкурсу, утвореному державним органом:

- заяву про участь;

- копію особової картки державного службовця встановленого зразка;

- подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового колективу;

- інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, листи колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

За довідками звертатись за адресою: м. Долинська, вул. Соборності України, буд. 28, райдержадміністрація, кімн. 1.12, тел.: 5 13 46.