Видатки державного бюджету на підтримку аграрного сектору у 2018 році

 

Державним бюджетом України на 2018 рік за програмами підтримки розвитку АПК по Україні передбачено більше 14,0 млрд. грн. у тому числі:

- 2801030 “Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів”

- 66 млн. грн. (загальний фонд) (Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 №300);

- 2801230 "Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств" - 1 000 млн. грн. (загальний фонд),

- 2801350 “Державна підтримка розвитку хмелярства, закладання молодих садів виноградників та ягідників і нагляд за ними” - 300 млн. грн. (загальний фонд) (постанова Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 р. № 587 "Про затвердження Порядку справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства", зі змінами 07 лютого 2018 року № 104);

- 2801460 “Надання кредитів фермерським господарствам” - 43 млн. грн. (спеціальний фонд) (постанова Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1102 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам" зі змінами 07 лютого 2018 року № 106);

- 2801540 “Державна підтримка галузі тваринництва” – 4000,0 млн. грн. (загальний фонд) (Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. № 107),

- 2801580 “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” (за напрямом "Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва" – 945,0 млн. грн. (постанова Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 р. № 130 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва", зі змінами 07 лютого 2018 року № 86).

 

Шановні сільгоспвиробники району!

 скористайтесь можливістю отримати 20 % компенсацію

вартості придбаної вами сільгосптехніки

на безповоротній основі

 

Часткова компенсація надається сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі у розмірі 20 % вартості техніки та обладнання (без урахування ПДВ), зазначеної в акті приймання-передачі та інших документах, що підтверджують оплату через державний банк і придбання до 1 грудня поточного року техніки та обладнання.

Вартість техніки та обладнання, придбаних після 1 грудня поточного року, підлягає частковій компенсації за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на наступний рік.

Для отримання часткової компенсації сільськогосподарські товаровиробники подають до державного банку заявки та підтвердні документи щодо придбання техніки та обладнання, а саме:

- копію платіжного доручення;

- акт приймання-передачі техніки та обладнання;

- свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов'язковій державній реєстрації).

Форма заявки для отримання часткової компенсації визначається Мінагрополітики.

Порядок використання коштів для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва затверджений постановою КМУ від 01.03.2017 № 130 (опублікований в газеті «Урядовий кур’єр» від 15.03.2017 № 49).

З повним переліком техніки можна ознайомити перейшовши по посиланню http://bit.ly/2rZwGQS

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

 

Розпочато прийом документів обласною конкурсною комісією для отримання компенсації підприємствами АПК відсоткової ставки за кредитами.

 

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ!

 Доводимо до відома керівників сільськогосподарських підприємств району, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів»       (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 06 квітня 2016 року №267 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів», яка набрала чинності з 22 квітня 2016 року) обласна конкурсна комісія з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу щодо надання їм права на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами продовжує свою роботу.

Документи для отримання компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами необхідно подавати за адресою: м. Кіровоград,        вул. Тараса Карпи, 84, к. 205.

 

Регіональні правила надання в області довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі

 

 

  1 березня 2016 року в залі засідань адміністративної будівлі Бобринецької районної державної адміністрації відбулась кущова нарада з питань проведення комплексу весняно-польових робіт у 2016 році 

  У нараді прийняли участь керівники та спеціалісти департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, науковці Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції, заступники голів районних державних адміністрацій, начальники управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, районних відділів статистики, земельних відносин та податкової служби, представники філії ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України в м. Кіровоград, ТОВ "Кіровоградський насіннєвий завод", ТОВ "Агроресурс", керівники та спеціалісти агроформувань різних форм власності Бобринецького, Долинського, Компаніївського та Устинівського районів. 

         Під час проведення наради було зорієнтовано керівників та спеціалістів агроформувань щодо стану посівів озимих культур та комплексу заходів по догляду за посівами, технологічних та сортових особливостей підвищення продуктивності ранніх ярих колосових та зернобобових культур, особливості проведення весняно-польових робіт в умовах 2016 року.

         З інформаціями по техніці безпеки при роботі з засобами захисту рослин та попередженням виробничого травматизму в агропромисловому комплексі  виступили представники Державної фітосанітарної інспекції області та управління Держпраці у області. 

         Крім того, присутніх було ознайомлено з переліком послуг по підготовці посівного матеріалу сільськогосподарських культур на ТОВ "Кіровоградський насіннєвий завод". 

         З інформаціями по кредитуванню та забезпеченню матеріально - технічними ресурсами  агроформувань виступили представники  банківських установ та комерційних підприємств.

 

ПОРЯДОК ВСТАНОВЛЕННЯ РЕЖИМУ РОБОТИ ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ (ДЛЯ ОРЕНДАРІВ ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ)

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ З ОПЛАТИ ПРАЦІ РОБІТНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ НА ЗБИРАННІ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР УРОЖАЮ 2013 РОКУ

 

ФОРВАРДНИЙ КОНТРАКТ 

 

СХЕМА ФОРВАРДНОГО КОНТРАКТУ 

 

АГРАРНИЙ СТРАХОВИЙ ПУЛ 

 

АЛГОРИТМ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ ФОРВАРДНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ПАТ ДПЗКУ

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

 

Порядок та умови проведення конкурсу з відбору об’єктів, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, спрямованих на підтримку реформування та розвитку комунального господарства у сільській місцевості

 

Районна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2011-2015 роки

 

Про внесення змін в нормативно-правові акти ,що регулюють питання видачі документів дозвільного характеру (утворення, оброблення та утилізація відходів)

Дополнительная информация