ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ!

 Доводимо до відома керівників сільськогосподарських підприємств району, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів»       (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 06 квітня 2016 року №267 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів», яка набрала чинності з 22 квітня 2016 року) обласна конкурсна комісія з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу щодо надання їм права на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами продовжує свою роботу.

Документи для отримання компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами необхідно подавати за адресою: м. Кіровоград,        вул. Тараса Карпи, 84, к. 205.

 

Регіональні правила надання в області довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі

 

 

  1 березня 2016 року в залі засідань адміністративної будівлі Бобринецької районної державної адміністрації відбулась кущова нарада з питань проведення комплексу весняно-польових робіт у 2016 році 

  У нараді прийняли участь керівники та спеціалісти департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, науковці Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції, заступники голів районних державних адміністрацій, начальники управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, районних відділів статистики, земельних відносин та податкової служби, представники філії ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України в м. Кіровоград, ТОВ "Кіровоградський насіннєвий завод", ТОВ "Агроресурс", керівники та спеціалісти агроформувань різних форм власності Бобринецького, Долинського, Компаніївського та Устинівського районів. 

         Під час проведення наради було зорієнтовано керівників та спеціалістів агроформувань щодо стану посівів озимих культур та комплексу заходів по догляду за посівами, технологічних та сортових особливостей підвищення продуктивності ранніх ярих колосових та зернобобових культур, особливості проведення весняно-польових робіт в умовах 2016 року.

         З інформаціями по техніці безпеки при роботі з засобами захисту рослин та попередженням виробничого травматизму в агропромисловому комплексі  виступили представники Державної фітосанітарної інспекції області та управління Держпраці у області. 

         Крім того, присутніх було ознайомлено з переліком послуг по підготовці посівного матеріалу сільськогосподарських культур на ТОВ "Кіровоградський насіннєвий завод". 

         З інформаціями по кредитуванню та забезпеченню матеріально - технічними ресурсами  агроформувань виступили представники  банківських установ та комерційних підприємств.

 

ПОРЯДОК ВСТАНОВЛЕННЯ РЕЖИМУ РОБОТИ ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ (ДЛЯ ОРЕНДАРІВ ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ)

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ З ОПЛАТИ ПРАЦІ РОБІТНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ НА ЗБИРАННІ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР УРОЖАЮ 2013 РОКУ

 

ФОРВАРДНИЙ КОНТРАКТ 

 

СХЕМА ФОРВАРДНОГО КОНТРАКТУ 

 

АГРАРНИЙ СТРАХОВИЙ ПУЛ 

 

АЛГОРИТМ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ ФОРВАРДНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ПАТ ДПЗКУ

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

 

Порядок та умови проведення конкурсу з відбору об’єктів, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, спрямованих на підтримку реформування та розвитку комунального господарства у сільській місцевості

 

Районна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2011-2015 роки

 

Про внесення змін в нормативно-правові акти ,що регулюють питання видачі документів дозвільного характеру (утворення, оброблення та утилізація відходів)

Дополнительная информация