НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ імені В. І. ВЕРНАДСЬКОГО

ОСТАННІ НОВИНИ

 

Станом на 27.10.2020 року мобільною бригадою КНП "ЦПМСД Долинської районної ради" набрано ПЛР 2380, проведено ШТ 499.

За весь період карантину по району зафіксовано 38 випадків захворювань на COVID-19. Станом на 27.10.2020 року 25 осіб хворіє на COVID-19. Троє знаходяться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КНП "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради", одна хвора перебуває на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КНП" Долинська Центральна районна лікарня". Вирішується питання госпіталізації хворої в спеціалізоване відділення по веденню хворих на COVID-19. Одужало 4 осіб. Вони мають негативні результати ПЛР до вірусу SARS-CoV-2. За останні дні лабораторією КНП "Долинська ЦРЛ" обстежено багато осіб методом ІФА. У багатьох виявлено антитіла до COVID-19.                У таких осіб проводиться тестування методом ПЛР, для подальшого встановлення діагнозу інфікування вірусом SARS-CoV-2.

Шановні жителі району!  Будьте обережні, дотримуйтесь правил особистої гігієни. Часто і ретельно мийте руки з милом, обробляйте антисептичним засобом, одягайте маски чи респіратори в людних місцях.

Уникайте тісного контакту з особами, які мають симптоми респіраторного захворювання.

23 серпня 2020 року змагались шашкісти. Головний приз виграв Віталій Харсун,  другим був Євген Кондратюк, третім Андрій Гричаний . Також у призову п’ятірку увійшли В’ячеслав Шахненко (4) і Валентин Танцюра (5).

22 серпня 2020 року в «ЧК» за підтримки голови районої державної адміністрації Євгенія Звіздовського відбувся шаховий турнір, присвячений Дню Незалежності України. 27 шахістів з Долинської, Кропивницького та Знам'янки грали за швейцарською системою. Головний приз виграв дванадцятирічний гість з Кропивницького - Ярослав Петринский. Друге місце у Олега Чижикова, третє у Валентина Толова. В призову шістку також увійшли Михайло Беленко (4), Максим Ковальчук (5, Знам'янка) та Іван Дзюба (6). Призи за кращий виступ серед молоді до 18-ти років отримали Ярослав Петринский, Микита Пуляєв (другий приз) і Матвій Борзенко (третій приз). Сильніше за всіх серед шахістів до 10-ти років зіграв семирічний учень Марфовської школи - Іван Лифенко.

     

Additional information